*Hugo Saint-Claire

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Hugo Saint-Claire
Johanna Saint-Claire
Középiskolás
Johanna Saint-Claire
Kor :
24
Hozzászólások száma :
8
Reagok száma :
3
Tartózkodási hely :
Montreal
Foglalkozás :
tanuló, profi jégkorcsolyázó
Play by :
Shelley Hennig

Hugo Saint-Claire Empty
TémanyitásTárgy: Hugo Saint-Claire Hugo Saint-Claire EmptyVas. 22 Szept. 2019, 14:50

Hugo Saint-Claire
Az álmok eléréséhez mások nyomorát kell használni.
play by
jon kortajarena vagy más
kor
19
csoport
oktatás
foglalkozás
tanuló, jégkorcsolyázó
szexuális beállítottság
a megalkotóra bízva
információk a karakterrõl
Két perccel vagy idősebb, és ezt ki is használod minden alkalommal. Ikrekként egyesek azt mondják, hogy hasonlítunk egymásra, mások még fogadni sem mernének rá, hogy testvérek vagyunk. Az egyetlen hely, ahol nem kérdőjelezik meg az egybefonódásunkat, az a jég. Korcsolyában verhetetlen duó vagyunk, kiskorunk óta küzdünk az álmunkért, hogy egyszer Bertrand edző keze alatt bezsebeljük a világbajnoki címet. Nagy utat jártunk be, állandóan mozgásban vagyunk a szüleinkkel együtt, így az sem csoda, hogy még húsz évesen nem érettségiztünk le. A mostani helyzet meghozta a várva várt változást, csak nem éppen olyan formában, ahogyan elképzeltük. Bertrand elérhető távolságba kerül, de csakis nekem. Téged nem akar, és ezt hatalmas törésként éled meg. Engem hibáztatsz amiatt, hogy Kanadába költöztünk, hogy minden a lábaim előtt hever, és mégsem fogadom kitűnő lelkesedéssel, és alázattal, ahogyan te tennéd a helyemben. Nem mertem elmondani neked, hogy be akarom fejezni a korcsolyázást, mert túl gyáva voltam. A szüleink mindent feladtak, hogy most itt legyünk. Te neheztelsz rám, mostanra levegőnek nézel, és úgy alakítod a napirendedet, hogy még véletlenül se fussunk össze. Anyáék azt mondják, majd megbékélsz, de én ismerlek annyira, hogy tudjam…örökké haragudnál.
Hugo egy nagyon határozott elképzelésekkel rendelkező úriember, aki a világ legjobb férfi korcsolyázóvá akar válni. Bármit beáldozna érte, csakhogy a helyemen legyen jelenleg. Rendszerető, szabálykövető, és mérhetetlenül makacs. Nem találja önmagát, úgy érzi, hogy elárultam, és képtelen túltenni magát ezen. Igaza van, hogy ott lenne a helye, mert én nem akarom. Mikor fogom beismerni? Mi fog történni, ha ütköznek az érdekeink? Gyere és találjuk ki együtt!
A PB nem kötött, de ne egy babaarcú úriembert hozzatok légy szíves, mert a karakán, és hűvös természete mellé nem tudnám társítani. Többet nem szeretnék megkötni, a jövőre bízom, hogyan alakul a két karakter sorsa. Várlak nagyon!   woo
 
Vissza az elejére Go down
 
Hugo Saint-Claire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Saint Moritz - l x o
» A hajsza - Pí & Claire
» Claire & Zoe - It's just a coincidence
» Claire & Raquel
» Happy New Year - Pí & Claire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: