*reallydiaparker - Page 2

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


reallydiaparker
French moments :: 05. Alternatív :: Virtuális valóság :: Skype
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 22:04

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Ezt szeretném elkerülni. Nem a sajtó előtt akarom nevelni. Ezért is nem szeretnék nagy hírverést. Megérdemli a normális gyerekkort.
Lydia: Nem tudom, rólad mit mondhatnék. Nem akarok belőle kellemetlenséget egyikünknek sem. Mármint nem vagyunk együtt vagy ilyesmi, és csak remélni tudom, hogy nem rondítottam bele egy bimbózó kapcsolatodba.
Lydia: Férfiakkal? Nos, a férfiakat mostanában mellőzöm. Egyébként sem hiszem, hogy a kedvükre lenne egy terhes modell.
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 22:16
[quote="Aaron Lewis"]
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron:  Ez megnyugtató, én sem szeretném, hogy olyan életet èljen, ahol minden lépését lesik.
Aaron: Nekem... nincs kapcsolato. Sajnos ez az életvitel nem igazán a nők kedvence, senkinek sem lenne türelme hazavárni engem. És nem is várom el senkitől.  
Aaron: Ugyan, ilyen pocakkal is borzasztóan vonzó nő vagy. Aki ennyitől megriad, az idióta.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 22:24

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Igyekszem távol tartani a rivaldafénytől. Smile
Lydia: Az biztos, hogy nem lenne átlagos a kapcsolat. De a katonafeleségek is mind ezt vállalják. Bevallom örülök, hogy nem rontok el egy ígéretes párkeresést.
Lydia: Talán megérted, ha most nem az az elsődleges, hogy még több férfi fejét elcsavarjam. Épp elég felkészülni arra, ami vár rám.
Lydia: Oké, ez most úgy hangzott, mintha ez valami rossz dolog lenne. Tudom, hogy nem az, csak egy kicsit... ijesztő.. Azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 22:25

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron:  Talán ha magától választja, azt én sem bánnám. Oké, ez most egészen úgy hangzott, mintha már most meg akarnám mondani mit tehet és mit nem.
Aaron: Attól tartok kevesen vállalkoznának erre. Bár nem gondolkozok női fejjel, nem tudom.   A lelkes jelentkezők eddig elkerültek, ha hazamegyek többnyire csak a testvéreim várnak rám.
Aaron: Nem hiszem azt rólad, hogy ezt tennéd újra és újra... de hé, ez nem is rossz dolog, mármint... gondolj bele, ha így is alakult, megpróbáljuk kihozni a legjobbat magunkból.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 22:48

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Szerencsére elég messze van az a rész, mikor eldönti mit szeretne csinálni Smile
Lydia: Az, hogy eddig nem találkoztál az igazival, nem jelenti azt, nem is fogsz. De persze könnyebb lenne, ha nem a világvégén vagy. Merre is táboroztok? Erről szabad beszélned vagy hétpecsétes titok?
Lydia: A legjobbat? Ami mi is?
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 22:56

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Igen, ez igaz, nagyon messze. Smile
Aaron: A francia idegenlégiónál vagyok, a tábor pedig Afrikában van, Djiboutiban. Nem egy leányálom egy távkapcsolatban vergődni, amikor egy óceán választ el.
Aaron: Szülőként megállni a helyünket. Azt hiszem tényleg találkoznunk kellene, hogy legalább valami látszódjon is ebből a próbálkozásból. Úgy érzem, hogy csak a legjobbat érdemelné. Smile
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 23:05

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Próbáltad már? A távkapcsolatot... Úgy beszélsz, mint aki pontosan tudja...
Lydia: Azt hiszem eléggé nagy fába vágtuk a fejszénket, főleg így egy óceánnal kettőnk között.
Lydia: Hamarosan lesz egy utan Milánóba, talán az neked is közelebb lenne.
Lydia: Vagy inkább Montrealba jönnél? Biztosan meglátogatnád a családod..
Lydia: Hülye ötlet volt..
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 23:19

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron:  Nem, még sohasem volt, de őrúltség így húzni valaki idejét, nem? Te bevállalnál egy ilyet, ha rólad lenne szó?
Aaron: ekem nincs olyan, hogy lehetetlen. Wink
Aaron: Tudok jobbat... mikor lesz a bemutató? Semmi gond, persze haza is mindenképp megyek, de szívesen találkoznék csak veled is. Smile
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 23:27

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Őszintén? Fogalmam sincs, a kapcsolatok nem az erősségeim. Simán kinyírom én őket távolság nélkül is.. lol
Lydia: Szóval szereted a kihívásokat? És mondd, Aaron Lewis hadnagy, mit lehet még tudni rólad?
Lydia: Nem bemutató, csak néhány tervezővel találkozom, talán reklámot us forgatunk. Két hét múlva, csütörtökön repülök, csak pár napra mennék, de ha tudnánk találkozni, úgy szervezném az utat. Surprised
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 21 Júl. 2019, 23:35

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron:  Áruld el nekem, hogy egy ilyen vonzó, okos és csinos nőnek mi a baja a kapcsolatokkal? Nem volt? Azt ne mondd, hogy soha nem bonyolódtál jobban kapcsolatba másokal, mint amilyenbe velem is. Vagyis ilyenbe azért ne bonyolódj másokkal nyolc hónapos megtoldással. lol
Aaron:  Nos.... nem sok minden van, a családommal élek voltaképpen olykor boldogabb olykor kevésbé boldog lassan agglegénylétnek nevezhető életet. Ami azt illeti, mennyire szeretnéd hallani a sablon dumát? Mert én tényleg szívesebben beszélgetnék többet veled mondjuk egy kávé mellett vagy szóban, ha megoldható.
Aaron: Az nagyszerű lenne, elvileg addig nem lesz kiküldetésem. De még nem jártam Milánóban, szóval kalauzolni nem igazán foglak tudni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyHétf. 22 Júl. 2019, 15:53

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: De, volt. Persze. De mindenkinél van egy pont, mikor rájön, hogyha valami nem neki való. Én elég hamar rájöttem, hogy nem kell hosszú távra terveznem a férfiakkal.
Lydia: Egyébként kilenc. Nekem már csak öt.
Lydia: Nem ismerem a sablon katona dumát. Very Happy De szeretnélek jobban megismerni. Valószínűleg ez már csak így megy a terhes nőknél. Very Happy
Lydia: Jó lenne beszélni, fel is hívhatlak majd, ha éppen nincs ellenedre.
Lydia: Nem mondod komolyan. Surprised Most tényleg leszerveztünk egy találkozót Milánóba? Ez... elég könnyen ment. Városnézésre nekem sosincs időm, szóval pont annyira lennék elveszett, mint te. De majdcsak túléljük valahogy. Smile
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyKedd 23 Júl. 2019, 22:48

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Miért, mi a baj a kapcsolatokkal? Tudom, hogy a legtöbb férfi csak hanyatt dönteni szeretne, de biztos vannak értelmesebb fazonok.
Aaron: Oké, ehhez még mindig te értesz jobban, mint én. Very Happy
Aaron: Nem mondanám igazi sablon katonadumának, csak... nem is tudom, ismerkedésnél jobban preferálom a személyes kommunikációt... Szívesen töltöm az időt szabadban, járok túrázni, épül a házam, szeretek főzni és azt hiszem kijövök a kisgyerekekkel. Smile Benne vagyok a videóhívásokban is egyébként.
Aaron: Öhm, igen? Very Happy Ha már mi ennyire spontának voltunk, akkor hátha legközelebb is jó sül ki belőle. Valamiért nem tudom negatívumként felfogni azt, hogy túl sikeres lett az az éjszaka. Vagy a reggel?
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyKedd 23 Júl. 2019, 22:59

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Biztos vannak... valahol... Jó messze tőlem. Very Happy
Lydia: Mondd csak, te nem valami szuperhős filmből léptél elő? Ezt mind csinálod és még mellette megmented a világot? Hogy is van ez? Very Happy
Lydia: A videóhívás nem rossz ötlet.. Mármint hogyha ezt lehet neked... Nem tudnak ez alapján lenyomozni vagy ilyesmi?
Lydia: Pedig egyébként nem vagyok ennyire spontán. Az az este is úgy indult, hogy fogadásból ültem le hozzád, de ezt már tudod.. Viszont megállapítani, hogy az éjszakai vagy a reggeli kalandunk jár-e sikerrel.. Ehhez még az orvos is kevés, úgyhogy nagy eséllyel sosem tudjuk meg. Smile
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyKedd 23 Júl. 2019, 23:17

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Nyitott szemmel kell csak járni. Wink
Aaron: Én szuperős? Azt kétlem, hogy az lennék, csak a munkám végzem. De szeretem az időm hasznosan tölteni. Smile Azt a keveset is, ami adódik.
Aaron: Nem tiltott, mármint tény, valamennyire ellenőrzik, ki kivel beszélget, valósínűleg te is bent vagy az adattárukban. De igen, tény, hogy tudnánk és talán gördülékenyebben menne a beszélgetés. Nem is tudom, ez olyan amúgy mint egy randi bepótlása?
Aaron: Szóval... akkor mondjuk azt, hogy elhívlak egy fogadásra, mersz-e velem találkozni Milánóban vagy sem. És ha mást nem is, öt percre biztosan elrabolnálak a fotósaid hada elől. Wink
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 25 Júl. 2019, 21:49

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Nem inkább nyitott szívvel? Very Happy
Lydia: Miért lettél katona? Veszély, felelősség... Veszély.. Nem mondanám, hogy a mai fiazalok erre vágynak.. Very Happy
Lydia: Igazából egyikünk sem hívta még randira a másikat.. Szóval.. Mit szólsz egy skype-randihoz? Mondjuk egy kávé mellett. Vagy.. Gondolom este már nem kávézol... Embarassed
Lydia: Okéé, te meg én. Meg Milánó. Ugye tudod, hogy ez elég bizarr? De a szituáció is az, amibe keveredtünk.. Szóval miért ne? Talán öt percnél több időm is lesz. Razz
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 25 Júl. 2019, 22:15

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Azzal is igazából. Vagy inkább minden érzèkkel? Very Happy
Aaron: Nem is tudom, ezen még nem gondolkoztam el. Talán csak szerettem volna ha valaki büszke lenne rám, és itt vagyok.
Aaron: Skype-randi? Milyen kreatív ötlet! Videóhívással? Szeretem a kávét, hogyne, szóval kávézzunk valahol miközben itt randizunk?  
Aaron: Azt mondod megnéznél vele egy-két érdekességet, szép dolgot? Wink Milánó reszkessen tőlünk.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyVas. 28 Júl. 2019, 20:54

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Nem kapkodom el, az biztos. ehh  
Lydia: A családod biztosan büszke is rád. De ... Mondtam már, hogy veszélyes?
Lydia: Kávézzunk itt, hamarabb úgysem tudunk együtt kávézni. Bár igazából kávé sem kell hozzá. Talán nem hiányzik a koffein az alváshoz. Smile
Lydia: Méghozzá szívesen. Csak nehogy megbánd ezt a kijelentést. Razz
Lydia: Tényleg el tudod intézni?
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyHétf. 29 Júl. 2019, 23:44

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Ha még nem találkoztál azzal, akivel úgy érzed, hogy még a csillagok is neked ragyognak, akkor nem is érdemes kompromisszumot kötni magaddal. Wink És lehetőleg olyat találj, aki önmagadért szeret, nem pedig valakivé szeretne formálni. Sose változz meg senki kedvéért.
Aaron: De, mondtad már. Smile És igen, büszkék is rám, csak én vagyok ilyen mohó telhetetlen, hogy akkora házat szeretne, mint a kanadai parlament. Very Happy
Aaron: Akkor tea? Kakaó, forrócsoki? Vagyis nem, tudok jobbat, majd shakezünk. Wink 
Aaron: Persze, ha eltökélt vagyok, akkor nincs ami megállítson. Szívesen nézem meg azt a szép várost, bár félek, hogy a szépsége eltörpülne valaki mellett. Surprised  
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptySzer. 31 Júl. 2019, 14:56

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Milyen bölcs, Mr. Lewis. Folyamatosan meglep engem. Razz   
Lydia: Nem bűn az, ha nagyon az igényeid. Na de megéri kockára tenni érte az életedet? A nagy ház nem minden...
Lydia: Megkívántam a kávés shake-et. Ez a te hibád! Surprised
Lydia: A terhesség hátránya, hogy felborult a hormonrendszerem is, sokkal fogékonyabb vagyok a bókokra. Ne merd kihasználni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 01 Aug. 2019, 12:39

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Én és a bölcsesség, ugyan már. Bölcsen nem védekeztünk elég alaposan. lol
Aaron: Jelenleg még az a mindenem. Egy kocsin és a családomon kívül. De azt hiszem hamarosan ez bővülni fog. Smile
Aaron: Akkor bizony azt kell csinálni. Vaagy... valami kávézóban folytassuk? Vagyis nem, igazából hamarosan mennem kell majd. Sad Szóval akkor legközelebb mit szólsz ahhoz a kávéshakehez? Very Happy  
Aaron: Nem is értem miről beszélsz, milyen bókok? Very Happy Én csak magamat adom. Wink Sok minden más is megváltozott?
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 01 Aug. 2019, 19:49

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Kicselezett minket a tabletta, mi vagyunk az 1%.   
Lydia: És egészséges vagy, fiatal, igazán jó partinak is számítasz, nem igaz, hogy a kocsid a minden. Smile
Lydia: Rendben, legközelebb szavadon foglak. Very Happy
Lydia: Napról napra változik minden... Mármint a hormonok miatt. A hangulatom, az étvágyam, az energiám.. Szóval minden.
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 01 Aug. 2019, 20:27

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Akkor az ég is azt akarja, hogy megtapasztaljuk az igazi felelősséget. Very Happy Remélem nem baj, hogy én így állok ehhez hozzá, végtére is ha valami másképp sült el, akkor hozzuk ki a legjobbat belőle.
Aaron: Mondtam már, a nők biztos pontot keresnek az életben és az nem én vagyok, aki néhány hetente látogat csak haza. Azért kicsit sűrűbben tervezem majd mostantól. Szeretnélek tényleg igazán megismerni. Smile  
Aaron: Helyes, amint oda jutok, hogy eljutunk a kávézóba is. De nekem jó telefonon is, majd csempészek mindent a konyháról.  
Aaron: Szóóóval egyszerre vagy ingerlékeny, majd érzékeny, egyszerre kívánsz mindent és semmit és kiborulsz magadtól? Surprised
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 01 Aug. 2019, 21:01

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Nem baj, cseppet sem. Csak valahogy nem ezt vártam, úgyhogy.. Még van mihez hozzászoknom.. Smile
Lydia: Örülnék neki, ha nem akkor találkoznánk legközelebb, mikor megszültem.. ehh
Lydia: Csak nehogy megüsd a bokád. Vagy a hadnagyoknak szabad ezt-azt csempészni? Very Happy
Lydia: Ha nem tudnám, hogy nem igaz, azt mondanám, hogy tudod milyen terhes nőnek lenni.. lol
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 01 Aug. 2019, 21:49
[quote="Aaron Lewis"]
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Tudom, arra számítottál, hogy majd nem vállalom.
Aaron: Dehogy, többet szeretnék találkozni veletek.  
Aaron: Hoogyne, szépen kell nézni a konyhás nénire. Very Happy   
Aaron: Bizony nem leszek az, legfeljebb gondterhes, ha majd álmatlan éjszakák lesznek a pici pocakjától. Surprised  
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 EmptyCsüt. 08 Aug. 2019, 19:24

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Igen, arra. Vagy arra, hogy figyelemre sem méltatod a helyzetet. Nem fűztem hozzád sok reményt. Megértettem volna. De örülök, hogy tévedtem. Smile
Lydia: Ez igazából rajtad múlik és azon, hogy mikor engednek haza.
Lydia: Szóval leveszed a lábáról a konyhás nénit is, mindent értek.. Razz
Lydia: Azért az még messze van. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

reallydiaparker - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 2 Empty
Vissza az elejére Go down
 
reallydiaparker
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 05. Alternatív :: Virtuális valóság :: Skype-
Ugrás: