welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Adam & Meribeth - Suprise!
Egyetemista
Kor :
24
Hozzászólások száma :
18
Reagok száma :
13
Foglalkozás :
Egyetemi hallgató
Play by :
Grace Holley

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Adam & Meribeth - Suprise! Pént. 12 Okt. 2018, 21:19
Vissza az elejére Go down
Egyetemista
Kor :
24
Hozzászólások száma :
18
Reagok száma :
13
Foglalkozás :
Egyetemi hallgató
Play by :
Grace Holley

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Adam & Meribeth - Suprise! Pént. 12 Okt. 2018, 21:49

Adam&Meribeth
“It feels like.. everything just disappears. No past, no future: just the moment.”
 Idegesen túrok bele a hajamba, miközben egy újabb pillantást vetek a telefonom kijelzőjére. Ki gondolta volna, hogy egyszer valóban ebben a szituációban fogom találni magam? Nem tudom, hogy jó ötlet-e az, amit a fejembe vettem, hiszen lehet, hogy Adam egyszerűen fogja magát és elküld a fenébe, de úgy érzem, hogy ha meg sem próbálom, akkor semmi esély arra, hogy pozitív kimenetele legyen az elhatározásomnak. Bevallom, nem volt könnyű megtalálni. Csak annyit tudtam, eredetileg, hogy melyik városban érdemes elkezdeni a keresést, nem hiába jöttem ide egyetemre. De így is olyan volt először, mint tűt keresni a szénakazalban. Egy idegen ország, egy idegen város, tele olyan emberekkel, akiket nem ismerek, pláne a kis vidéki életem után először sokkoló volt. Még mindig nem szoktam hozzá ahhoz, hogy nem tudok mindenhova gyalog eljutni, hogy néha igénybe kell vennem a tömegközlekedést, hogy bármelyik sarkon eltévedhetek. Őszintén nem vagyok oda annyira a modern technikákért, mint a mai fiatalok többsége. Nem lógok minden pillanatban a mobilomon, hogy nézegessem a közösségi médiát, hogy mennyi like érkezett erre, vagy arra a képemre, és habár okos telefonom van, mint mindenki másnak, sokszor meggyűlik a bajom a használatával. Néha úgy érzem magam, mintha rossz korba születtem volna, főleg mivel jobban szeretem a régi divatot, a régi filmeket, a régi zenéket.

Amikor végül az internet segítségével sikerült kiderítenem Adam villájának a címét, már hónapok óta itt tartózkodtam a városban. Utána pedig még össze is kellett szednem a bátorságomat, hogy valóban belevágjak és meglátogassam. Hiszen végül is… főleg ezért esett a választásom erre a városra, nem igaz? Nagyot sóhajtok, miközben a telefonomon lévő mini térképre téved a pillantásom. Végre sikerült megtanulnom, hogy kellene a navigációt használni, de még mindig nem a kedvencem. Lassan, de biztosan közeledek a kijelölt úti-célhoz és a gyomrom liftezése is egyre árulkodóbb, hogy valóban közel vagyok már. Aztán a térkép jelzése alapján megállok egy villa előtt. Többször ellenőriznem kell, hogy valóban a jó címre jöttem-e, de a telefonom szerint, kétségtelen. Nagyot nyelek és elteszem a mobilomat, hogy percekig még csak figyeljem az előttem lévő építményt. Hát, eddig is tudtam, hogy Adam gazdag, de azért még így is lenyűgöz ez az egész. Mély levegőt veszek, és végül megnyomom a csengőt. Egyre idegesebben toporgok, és kezdek rájönni, hogy talán nem volt a legjobb ötlet ide jönni. Mi van, ha nem is ez a megfelelő cím? Mi van akkor, ha nem is ő lakik itt? Nem, az ijesztőbb lehetőség, hogy tényleg ez a jó cím, és itt lakik. Miközben várakozom, zavartan piszkálni kezdem a ruhám alját.

Vissza az elejére Go down

Adam & Meribeth - Suprise!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal