welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Miss Whinston || Calderone
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Cuprum Mining Ltd. egyik vezetője / részvényese
Play by :
Cillian Murphy

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Miss Whinston || Calderone Kedd 09 Okt. 2018, 09:20
reag
Vissza az elejére Go down
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Kedd 09 Okt. 2018, 09:28
Öt perccel később, hogy Brooke kórtermét elhagyta, már a Panamera volánja előtt ülve kiszedte a zsebéből a telefonját, feloldotta a képernyőzárat, Miss Whinston telefonszáma előtt egy pillanatig sem hezitált. Az ujjai gyors ritmusban csúsztak végig a karakterek fölött, hogy a rendszer segítve őt beillessze a kigondolt szavakat az üzenethez. Nem érdekelte, ha hat sms-nyi szöveget kellett beírnia, akkor sem fog rövidíteni. Sem pedig csak célozgatni. Korrekt üzenetet akart írni a nőnek, mert megérdemelte.

Az édesanyjától már korábban bátorkodtam elkérni a telefonszámát, Miss Whinston. Kérem bocsássa meg. Remélem, hogy a nővér nem volt házsártos a látogatásom miatt, noha egy pillanatát sem bánom. Alig várom, hogy lássam.

Elküldte az üzenetet, a szemei pedig az épületet keresték, valamerre a magasban ott volt Miss Whinston szobájának ablaka is, aki még mindig ágyhoz kötve kellett, hogy legyen. Gyűlölte.

Holden várni fogja, hogy elolvassa a történetét.

Tett még hozzá ennyit utalva a Zabhegyező főhősére. Elmosolyodott. Biztos volt abban, hogy a nő a tévé helyett a könyveinek sorait fogja választani. Letette a telefont az anyósülésre, aztán elfordította a kulcsot, az autó pedig alatta halk dorombolással indult el. Kifarolt, hogy megtegye azt az utat, amit idefelé a kórházba is választott. Giuseppe biztos, hogy nem fogja hagyni, hogy unatkozzon. De addig is a vacsora helyszínén gondolkodott.

Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
59
Reagok száma :
38
Foglalkozás :
Chateau Frontenac rendezvényszervezője
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szer. 10 Okt. 2018, 17:24
A nővér megigazítja rajtam a tappancsokat, és felvési az adatokat is a beteglapomra, aztán az ágy végébe akasztja, mint a régi filmeken. Nem kérdezi meg, hogy ki volt a látogatóm, nem mintha meg akarnám osztani vele. A tekintetem többször vándorol a könyv irányába, és alig várom, hogy egyedül maradjak, de sajnos ez még eltart egy darabig. Nem értem, hogy mi ez a nagy felhajtás egy kis kilengés miatt, de még azt is megkapom, hogy hamarosan a doktor úr is rám fog nézni. Egy bő tíz perc telik el, hogy kimenjen a szobából, és magamhoz vegyem a regényt, de helyette a mobilom csörren meg. A frász jön rám, de utána kapok, és meglesem, hogy kitől jött üzenetem. A mosoly még szélesebb lesz az arcomon, és máris pötyögöm a választ rá.

Nagyon bátor, hogy az édesanyámat zaklatta, de egy piros pont jár azért, hogy ennyire kitartó. A nővér nem volt túl kíméletes, de átestem a vizsgálaton, és mindent rendben talált. – küldeném el, de újabb szöveges buborék tűnik fel a képernyőn.

Holdennek nem kell sokat várnia, hiszen most azonnal nekilátok az olvasásnak. Mit gondol a piknikről? – nem feltétlenül egy éttermi látogatás motoszkál a fejemben, és tudom, hogy rá akartam hagyni a szervezkedést, de néha jobb, ha egy nő iránymutató is.
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szer. 10 Okt. 2018, 21:52
Bár hallotta, hogy a telefonon üzenet érkezett, a képernyő is felvillant, de vezetés közben nem kockáztatott, ráadásul kihangosításra sem tudott váltani, ezért csak lassú csorgással állt be egy Mustang mögé a pirosnál.
Hosszú percek teltek el azóta, hogy Brooke válaszolt neki, ezért már fel is oldva a billentyűzárat olvasta el a nő szavait.

Nem szokásom feladni semmit sem, Miss Whinston. Az édesanyja roppant kedves hölgy, kedvelem. Örülök, hogy jól érzi magát, mert ez azt jelenti, hogy hamarosan kiengedik.

Persze, tisztában volt azzal, hogy a beígért benntartást nem rövidítheti meg a Szőkeség azzal, ha kicsattanó formában is van. A Holdent illető szavakon igazából átsiklott, amiatt meg végképp, hogy azt a vacsorát egészen hivatalosra tervezte, ám Brooke természetesen másként gondolkodott.
Tetszett neki, nagyon is, hogy nem tudott a nőn kiigazodni teljesen.

Ön volna az első, akivel részt vennék egy ilyen eseményen.

Direkt fogalmazott így. És valóban, sosem piknikezett. Odahaza vagy húszan ültek állandóan az asztalnál az ebédek idején,zajos volt, hangos, tele élettel és tele az olasz vérrel. Az üzenetet csak ezután küldte el, rálépve egy kicsit a gázra előrébb csorgott, rá, az előtte álló autóra, hogy ugyan induljon már meg, fél perce zöld volt a lámpa, de semmi mozgás nem jött válaszul.

Bárdolatlanság lenne Öntől kérni helyszínt, de ne aggódjon, tökéletes lesz, amit találni fogok kettőnknek.

Elküldte ismét, miközben a szemei már az előző autó sofőrjét figyelték, miközben tudta, hogy Brooke-ot mint vérebek fogják figyelni a találkozó során. Cameron tenni fog róla. És ha kell, akkor még nyakon is önti kávéval a nyomozót, ha ő maga jelenik meg a találkozón Brooke kísérőjeként.
Persze, hogy a zöld már átváltott pirosra, ezért bosszúsan felsóhajtott Calderone Ezen a földrészen se képesek vezetni rendesen az emberek.

Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
59
Reagok száma :
38
Foglalkozás :
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Pént. 12 Okt. 2018, 19:18
Vártam, hogy jön-e az üzenet, de sajnos nem érkezett, emiatt úgy döntöttem, hogy belekezdek a könyvbe. Természetesen a telefont magam mellé helyeztem, és nem feledkeztem meg arról, hogy Max az, aki írogatott nekem. Az első oldalnál nyitottam ki a regényt, az előszóba merültem bele, és már tudtam, hogy ez telitalálat lesz, pedig kevés alkalommal fordult elő velem, hogy az elején…a borító alapján ítéljem meg a könyvet. Talán közrejátszott az is, hogy kitől kaptam. Már éppen áttértem volna a következő oldalra, mikor megrezzent a készülékem, és azonnal odahúztam, hogy meglessem a reakcióját.

Az édesanyám mindenkivel kedves. Valóban, hamarosan hazamehetek.

Nem tudtam, hogy még mit írhatnék, hiszen ez az orvosok kezében volt. A lakásomat most úgyis a családtagjaim lakták, és nem óhajtottam elzavarni őket haza. Hiányoztak már, nem szerettem egyedül lenni, és erre mostanában döbbentem rá. Az újabb rezgésre már szinte automatikusan oldottam fel a billentyűzárat, és olvastam bele a sorokba. Hahó…ugye ettől most nem kellene elpirulnom?

Igazán? Akkor azt hiszem, ideje lenne megtapasztalnia, hogy milyen szórakoztató a szabad ég alatt étkezni. Megvan a varázsa.

Mosolyogva olvastam az üzenet végét, hogy meg fog lepni, és már most kíváncsivá tett, hogy milyen helyet talál abban a városban, ahol én vagyok otthon, és nem ő.

Egy geológus, és a természet. Nem tagadom jó párosítás. Ne feledje, hogy ez nekem hazai terep, és meglepődnék, ha találna olyat, ahol még nem jártam.

Akadtak olyanok, de arról nem beszéltem senkinek.

Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Pént. 12 Okt. 2018, 20:41
A visszapillantó tükörben nézte végig azt, ahogy egy kamion beállt mögé. A fejét nekidöntötte a fejtámlának is, miközben az ujjai az okostelefon peremén csúsztak végig. Kapcsolhatott volna zenét is. Telefonálhatott is volna, aminek több értelmét látta, de nem akarta, hogy bármiről is lemaradjon, főleg, ha Brooke írt neki.
A pittyenésre elmosolyodott. Gyári beállítású volt még mindig.

Épp itt az ideje, így van. Kész szerencse, hogy Önnel fogom megosztani ezt.

Elmosolyodott a küldés gombot megnyomva. Tényleg szerencsésnek érezte magát, függetlenül attól, hogy tulajdonképpen mindketten hazudtak. Brooke már azóta, hogy meghaltak a valódi szülei. Ő pedig csak pár napja kezdett bele, de igen gördülékenyen ment Max Throne-ként. Véget kell vetnie ennek a hazugságnak, minél gyorsabban.

Mindent meg fogok tenni az ügy érdekében. Javaslom a lapostalpú cipőt, hátha kietlen utakra tévednénk. Van esetleg olyan étel, amire vágyik?

Volt még pár napja eltervezni. Megkérdezni néhány embert, esetleg a recepciót, hogy mint turista, milyen különleges helyeket ajánlanának neki, amit csak a helyiek, s azok közül is csak páran ismertek. Miközben a lámpa ismételten zöldre váltott, az előtte lévő Mustang végre kigördült, Calderone pedig utána, kitette az indexet, hogy a jobbost kanyart követően a hotel felé vegye az irányt. Alberto-ra várt, hogy Nápolyból Montrealba repüljön végre. Miss Annie-nek még meg kell adnia személyleírást az olaszról, nehogy a rendőrséget hívja, ha lát egy lófráló idegent Max házában.

Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
59
Reagok száma :
38
Foglalkozás :
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 08:44
Most először merül fel bennem, hogy ki ez a férfi? Mármint én tudom, hogy vonzódom hozzá, és nagyon is megkedveltem annak ellenére, hogy ismerném, és ez nem feltétlenül jó. Nem vagyok az a kalandvágyó nő, aki fejest ugrana bármibe is. A szüleim halála jó indulópont volt, és ennél fogva jól megválogatom azt is, hogy kivel álljak szóba. A telefonom képernyőjét bújom, és mindennek ellenére ott ül az ajkaimon az a kislányos mosoly, amitől nem tudok szabadulni.

Szerencsésnek érzem magam, hogy engem választott.

Nem kellene ennyire nyílt lapokkal játszanom. Nem éri meg, hogy megégessem magam, aztán rájöjjek, hogy mindez csak álca volt, mégsem vagyok képes elutasítani, és nemet mondani neki. Mi lesz később, ha egy csóknál nem sikerül leállnunk?

A lapostalpú nem fog gondot jelenteni. Van néhány cipőm, de nem is lennék nő, ha nem így lenne. Wink Egyébként nagyon édesszájú vagyok. Gondoljon, amire akar. Ki is találhatja, hogy mi a kedvenc sütim, ha már megszerezte az édesanyámtól a telefonszámomat. Nem fog gondot jelenteni ez sem.

Pillangók vetnek bukfencet a gyomromban, és ez nagyon nem jó jel. Egy ujjamon meg tudom számolni, hogy hány férfinál éreztem ezt. Nem soknál.
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 20:35
Ha belenézett volna a visszapillantó tükörbe, a saját széles mosolyával találkozott volna, viszont egy pillanatra megállt a gondolkodásban. Mégis hogy reagálja le ezt? Az utóbbi öt év termése nők terén kimerült az egyéjszakás ismertségekben, nem igazán érdekelte úgy egy nő sem. A pár nappal ezelőtti eset viszont pálfordulás volt, amit nem értett. Nagyon régóta most volt először tanácstalan, de úgy döntött, inkább úszik az árral, mintsem kapálózzon ellene.
Muszáj volt leparkolni, ha egyszer válaszolni akart.

Kellett hozzá az Ön útmutatása, amit ezúton is köszönök, Brooke.

Felhívhatta volna azonnal, de inkább várni akart volna azzal, hogy Brooke lábai elé vesse magát, hogy csak úgy sétáljon már át rajta a nő. Meg akarta hagyni a nőnek a lehetőséget arra, hogy a tegezés formáját válassza inkább. Igazából meg volt arról győződve, hogy elment az esze, amiért ez a fellángolás ennyire erős volt a részéről. Nem szokott úgy viselkedni, mint egy eszement első szerelmes félnótás.

Very Happy Ha nagyon kívánja, muszáj leszek az ügy végére járni. Tudja, én magam csak egy fajta édességet kedvelek, de azt bármikor, bármennyit képes lennék megenni.

Elképzelni sem tudta, hogy mi lehet Miss Whinston kedvence. De akár az olasz konyha remekeit is végigkínálhatta volna, csak hogy lássa, a nő mennyire válogatós, vagy hogy mit fogyaszt kedvvel. Inkább az utóbbi izgatta.
Na meg a nő még inkább.

Ha így folytatja, hamarosan az üzenet helyett a hangomat fogja hallani. Már ha fogadja a hívásomat.

Harmadjára nyomott rá a küldés gombra, aztán fújt egy nagyot, megdörzsölte a feje tetejét, végül lerakta a keze ügyébe a telefont. Soha nem fog így hazaérni, ha Brooke fontosabb volt, mint bármi más.

Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
59
Reagok száma :
38
Foglalkozás :
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 20:45
Nem szoktam egy álmodozó tinédzser szintjén kommunikálni. Tudom én, hogy őrültség, de ez a férfi más. Nem olyan, mint a többiek. A kékjei a vesémig látnak, és a zavarodottság helyett azt akarom, hogy jobban belém lásson. Elterveztem, hogy a könyvet fogom olvasni, de helyett az applikációkat bújom, és arra várok, hogy visszaírjon nekem.

Ne köszönjön még semmit.

Válaszoltam szinte azonnal. Még a csókon kívül nem történt közöttünk semmi. Óvatlan nyúlok az ajkaimhoz, és rajzolom körbe az ívét, aztán elmosolyodom. Valami elkezdődött, és nem akarom feladni egy buta kétely miatt.

Milyen édességet kedvel Mr. Throne, ami a többi fölött áll? Az enyémben megtalálható a csokoládé is, mégsem teljesen az. Ne mondja, hogy a fekete, minden nőt kielégítő finomság az, mert akkor csalódom. Wink

Tudom, hogy nem kellene ennyire egyértelműen flörtölnöm, de megtettem, és elindultam a lejtőn. A következő villogó üzenet láttán, már tudom is, hogy mit kell írnom.

Mire vár akkor? Ha már úgysem hagy időt az olvasásra, akkor szórakoztasson, különben megöl az unalom. Még fiatal vagyok ehhez a halálnemhez.
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 20:58
Ha muszáj volt, akkor visszafogta magát és nem írta le még egyszer, hogy mennyire hálás a nőnek. A keze végigcsúszott a kormánykeréken, miközben még mindig egy helyben járatta a motort, egy centit sem haladva előrébb. Várt. Türelmetlenül akarta a választ, ezért amikor érkezett, már ott is volt előtte a mobil.

És felnevetett. Tetszett neki Brooke, és az is, ahogy és amiket mondott vagy írt neki.

A kakaó, mint alapanyag, nálam is stimmel - hezitált, de végül nem írta le azt, hogy Miss Whinston. Lassan az őrületbe kergette saját magát ezzel, de akkor sem fog térdre esni a nő előtt.

Végül várt, még egyetlen pillanatot, amikor ismét rezgett a telefonja, és ahelyett, hogy írt volna, az ujja már csúszott is a hívás gombra, aztán a tartóba rakva azt kihangosította, hogy a csörgés közben végre kimenjen ismét a forgalomba. Ha Brooke felvette, meg sem várta, hogy a nő beleszóljon, már alkudozott is.

- Szóval kezdhetek hozzászokni, hogy mindenben engem fog hibáztatni? - nevetett fel, meg is rázta a fejét, amit persze Brooke nem láthatott. - Ha szeretne inkább olvasni, békén hagyhatom - csak nem akarta. Kezdett olyan lenni számára Brooke, mint egy ópiát. A legjobb a fajtájából.

Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
59
Reagok száma :
38
Foglalkozás :
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 21:10
Olyan butusok a férfiak. A kakaó részben volt igaz, de ebben már nem akartam tanácsadó lenni. Ha akar rájön, hogy az isler az én gyengém, de ez nem fog menni csak úgy. Az édesanyám tudja, de a lelkére fogom kötni, hogy semmilyen információt ne adjon ki rólam. A könyv már nem is érdekelt, amikor elküldtem a második üzenetet. Azt akartam, hogy hívjon fel, ha már tett arról, hogy a fejemben maradjon. Minden kívánságom így teljesüljön, még egy perc sem telt el, de a neve ott villogott a kijelzőn. Fel is vettem azonnal, de köszöni sem maradt időm. Hangosan nevettem fel én is a feltételezésen.
- Nem fogom mindenért hibáztatni, de be kell látnia, hogy így nem lehet az olvasásra koncentrálni. – csavargattam egy szőke hajtincset az ujjam köré, de amikor azt mondta, hogy hagyna, szinte beleköhögtem a készülékbe.
- Nem kell ennyire előzékenynek lennie. Azt kértem, hogy szórakoztasson. A piknikre én is készülnék….például a kosárral, de ha Ön akar főzni. Ez amolyan hálaajándék lenne, így csak azt kellene hagynom, hogy helyet találjon hozzá, bár ez is óriási feladat. Hányszor járt itt? Ez az első alkalom? Ha igen, akkor bajban lesz. – már majdnem kimondtam, hogy vízpartra nem megyek, de ez nem az a titok, amit megosztok néhány napos ismeretség után.
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 21:35
Megforgatta a szemeit. Rendben, Brooke-kal sem lehetett vitatkozni, mert nő volt, ergo mindig igaza is volt. Jó, rendben.

- Még szerencse, hogy Salinger már rég megírta a könyvet, így elrohanni sem fognak a betűk - hagyta, hadd előzze meg a Porsche-t egy BMW jobbról, és ahogy elnézett a sofőr felé, egy ötvenes örökifú férfi ült mögötte olyan arccal, amivel azt üzente, hogy az ő kocsija jobb. Hát hogyne. Menjen csak, majd ha összetöri, akkor meg mindenki más lesz a hibás. Calderone betartotta a közlekedési szabályokat inkább.

- Először vagyok Quebec-ben, igen, de már ez az első alkalom elég volt ahhoz, hogy lenyűgözzön - vallott színt, minden szava igaz is volt. - Ha szeretne főzni, akkor felajánlom a kezem, hogy megkíméljem önt a cipeléstől. Ha szeretné, hogy én főzzek, akkor viszont elkérném a konyháját, mert a hotelben nincs lehetőség főzni - magas labda volt ugyan, de ki tudja? Brooke mennyire akarta beengedni az életébe? Mert az embernek a hálója és a konyhája mondott el a legtöbbet az illetőről.

Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
59
Reagok száma :
38
Foglalkozás :
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 21:49
A humorra nem reagáltam, de tetszett, hogy ennyire egy hullámhosszon vagyunk. Nem tagadom, hogy élveztem a szócsatákat, de arra nem voltam felkészülve, amit utána mondott. Egy pillanatra le is fagytam, és felütötte bennem a félelem a fejét. A bók jól esett, mert értettem a párhuzamot, amit a város, és közém vont, de azzal sajnos, hogy a konyhámat szabaddá tegyem neki, hogy is mondjam, de biztosan nemmel kellett felelnem.
- A bevásárlásnál segíthetne, de azt hiszem, itt még nem tartunk, hogy osztozkodjam a konyhámon. – vagy a lakásomon, de ezt nem tettem szóvá, inkább furcsa csend állt be közénk, és bármennyire is akartam, hogy évődjünk még egy kicsit, úgy döntöttem, hogy véget vetek ennek.
- Mr. Throne én egy piknikről beszéltem, ami nyílt terepen fog megtörténni, és nem a személyes életteremben. Ahhoz még nem ismerem elég jól, hogy ezt megengedjem. – sóhajtottam egyet, és most jött el az ideje, hogy behúzzam a kéziféket.
- Most mennem kell. Várom majd a hívását Mr. Throne. – nem is vártam meg, hogy köszönjön, egyszerűen bontottam a vonalat. Az ölembe fektettem a telefont, és remegtem, pedig nem szabadott volna.
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
78
Reagok száma :
53
Foglalkozás :
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone Szomb. 13 Okt. 2018, 22:03
Köznyelvi szóval ezt elbaszta, de nem is akárhogy. Az arcéle, az álla vonala egy pillanat alatt feszült meg, ahogy a nő elutasítását meghallotta, ugyanakkor nem kezdett bele a sajnálkozásba, a marasztalásba, egyszerűen csak nem válaszolt. Holott tényleg nem gondolta komolyan ezt a felajánlást. Abszolút. Nem ez volt a terve.
És Brooke tett is arról, hogy még csak egyetlen egy szót is szóljon, a kocsit betöltötte a hosszú, sípoló hang, ami a megszakított hívás jelzése volt.

A szeme a telefonra siklott, hogy már csak az utolsó pillanatban vegye észre a pirosat maga előtt és az előző BMW-t is. A satufék épp, hogy csak megmentette a Panamerat és a sofőrjét is, a káromkodás, ami Max-ből feltört, valódi volt. Bár nem teljesen a figyelmetlenségnek köszönhető.

Sajnálom, Brooke, nem volt szándékomban megrémíteni.

Nyomott volna rá az elküldés gombra, miután megírta ezt a pár sort, aztán sóhajtva inkább tovább csúsztatta az ujját a képernyőn.

Az lesz, amit csak szeretne. Ha kiolvasta a könyvet, kíváncsian várom a véleményét.

Küldés. És ha bele is döglik, akkor sem fog állandóan a nőre gondolni. Az előbb is majdnem belement az előtte álló autóba. Ha a nő szeretné felvenni vele a kapcsolatot ezek után is, akkor ott lesz. De a maga részéről bepakolta maga elé a STOP táblát. Letette a telefont, és inkább a vezetésre koncentrált.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Miss Whinston || Calderone

Miss Whinston || Calderone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas & Leslie - I missed you