welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Hannibal
Szolgáltató
Kor :
29
Hozzászólások száma :
8
Reagok száma :
1
Foglalkozás :
➽ Webster Deluxe Hotels CEO
Play by :
Dakota Johnson

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Hannibal Hétf. 10 Szept. 2018 - 13:03

Hannibal Boley
rövid! idézet
play by
Jamie Dornan
kor
35
csoport
szabadon választható
foglalkozás
pénzügyi befektető (+ bármi ami eszedbe jut)
szexuális beállítottság
hetero
információk a karakterrõl
Mit is mondhatnék rólad? Te vagy az egyetlen személy, aki képes az őrületbe kergetni. A férjem vagy, akivel éppen válunk. Öt éve ismerjük egymást, négy éve vagyunk házasok. Te mindig is egy szoknyapecér voltál, de amikor találkoztál velem belém szerettél. Talán életedben először érezted ezt valaki iránt. Mégis, ahogy teltek az évek, úgy távolodtunk el egymástól, míg végül te lefeküdtél egy másik nővel. Tudom, én is hibáztam, hiszen számomra mindig a munkám volt az első és gyakran napokig nem is találkoztunk egymással, pont emiatt. Nem volt mintaszerű házasságunk, talán mindketten annyira önzőek vagyunk, hogy semelyikünk sem akarta teljesen átadni magát a másiknak. Most pedig ott tartunk, hogy egy pillanatig sem viseljük el egymás jelenlétét. Nem tudom, hogy valaha is képesek leszünk megváltozni. Lesz e olyan személy az életünkben, akit képesek leszünk magunk elé helyezni, feladni érte a saját vágyainkat. Hát nem szomorú, hogy ez a személy nem mi leszünk egymásnak? ////// NAGYON VÁRLAK DRÁGÁM! Gyere hamar! Egyéb infóért, olvasd el a karakterlapomat. Sok ötletem és tervem van kettejükkel kapcsolatban, amit alig várok, hogy közösen megvalósítsunk! édi
Vissza az elejére Go down

Hannibal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal