welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Válogatás kazetta
Szolgáltató
Kor :
24
Hozzászólások száma :
3
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
pincérnő ☽
Play by :
palvin barbara ☽

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Válogatás kazetta Vas. 09 Szept. 2018, 21:20

Peter Brown
Honey, you're a maniac
play by
szabadon választható, de vannak ötleteim, szeretnék egy igazán férfias, erős embert Very Happy
kor
30
csoport
elit  
foglalkozás
üzletember, végvezető
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
5 éven keresztül voltál a férjem és még mai napig is, jogilag legalábbis. Az utolsó másfél évet külön töltöttük és nem jó kedvünkből, hanem mert elszöktem mellőled. 19 éves koromban adtak hozzád a szüleim, hogy kifizessék a tartozásukat Te pedig örömmel vettél feleségül. A tenyereden hordoztál, mindent megadtál majd fordult a kocka. Egy állat lettél.
Próbáltuk helyre hozni a dolgot, egy ideig úgy tűnt, hogy inden rendben lesz, a kis trónörökös is úton volt de elvesztettük. Akkor tört ki belőled az újabb hullám és bántál velem úgy, mint egy box zsákkal. Ekkor szöktem el, mindent hátrahagyva, közöttük téged is. De te nem felejtettél, nem adtad fel, hanem még mindig keresel, szeretnél visszaszerezni és ezért bármit megtennél.
Eddig sikeresen elbújtam tőled, de nem rég kaptál egy fülest, hogy merre lehetek...

Mindkét világban jártas az úriember, nem zárkózik el az illegális dolgoktól, ezért is volt szüksége egy kellék feleségre. Az, hogy miért lett ilyen amilyen, milyen volt a gyerekkora, mi a jövőben a terve azt nem tudom, szabadon alkotható. Very Happy
A PB-ben rugalmas vagyok csak annyi a kívánságom, hogy legyen férfias (nem tudnék elképzelni egy nyikhajt). Nagyon örülnék, ha megjönne és tudnánk keseríteni egymás életét, de főleg Ő az enyémet.

Reményem
Show me some love
play by
szabadon választható
kor
25-28
csoport
szabadon választható, de ide is vannak ötleteim (Joseph Morgen, Nathaniel Buzolic pl) 
foglalkozás
szabadon választható
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Lehet létező karakter már, újonnan érkezett, bármilyen hátterű a lényeg az, hogy kéne egy személy az én kis karakteremnek, akivel szerelembe eshet. Nem kell zökkenőmentesnek lennie, az én oldalamról rengeteg komplikáció lesz, nem kell cukormázban fürödniük, de azt szeretném, ha lenne jövőjük és Prim megtudná tapasztalni az igaz szerelmet. <3

Nagyon-nagyon várom, minden szabadon alakítható a sráccal kapcsolatban, a pb is megbeszélés tárgya. Örülnék ha hamar elkelne, mert nagyon sok játékot tudok ígérni.  lufi  cake  

Vissza az elejére Go down

Válogatás kazetta
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal