*Lauren J. Lewis

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Lauren J. Lewis
Lauren Lewis
új tag
Lauren Lewis
Kor :
36
Hozzászólások száma :
1
Reagok száma :
0
Tartózkodási hely :
✒ Montréal
Foglalkozás :

Play by :
✒ Brie Larson

Lauren J. Lewis Empty
TémanyitásTárgy: Lauren J. Lewis Lauren J. Lewis EmptyKedd 04 Aug. 2020, 19:12

leafcanada.png
Lauren Joyce Lewis
rövid! idézet
tumblr_oab6ddELG51spk7buo2_250.png
becenév
Lauren, Anne esetleg Joy
születési idõ
1988. 08. 08.
születési hely
Toronto, Kanada  
családi állapot
elvált
szexuális beállítottság
heteroszexuális
csoport
rendvédelem
foglalkozás
profilozó
play by
Brie Larson
információk a családról

Evelyn Natasha Weston - Az édesanyám. Sajnos, túl korán elveszítettük én és a tesóim, ami minden gyerek életében nagy trauma. Aaron emlékszik rá talán a legkevésbé, de rajta is mindig érezhető volt, hogy hiányzik neki. Nekem pedig -ha lehet ilyet mondani- még inkább. Kislányként mindig elképzeltem, hogy majd amikor gyerekeim lesznek, ott lesz anya, aki tárt karokkal várja majd őket és hasonló dolgok, de a hirtelen bekövetkezett halála mindent megváltoztatott. A mai napig borzasztóan hiányzik. Néha jó lenne tanácsot kérni tőle, hogy hogyan tovább...

Margaret Weston - azaz a nagymami. Az anyánk halála után, csak azért nem hullott darabjaira az egész család, mert Ő ott volt nekünk. Nála jobb embert nem is kívánhattunk volna, hogy felneveljen minket és azt hiszem, nagy mértékben hozzájárult ahoz, hogy jó emberek lettünk. Örökké hálás leszek azért, hogy ő ott volt és van nekünk, hiszen járhattunk volna sokkal rosszabbul is. Nagyon remélem, hogy megéli a napot, amikor majd a dédunokái szaladgálnak az udvarán és talán, még meg is kergeti őket seprűvel vagy ilyesmi, ha rosszak lesznek.

Aaron Lewis - az én drága és egyetlen öcsém. Nem igazán van nála fontosabb személy az életemben és ez már attól a naptól kezdve így van, hogy megszületett. Mindig vigyáztam rá és igyekeztem jó nővér lenni, mint ahogy ezt manapság is teszem. Szerencsére jó kapcsolatunk van, így nincs okom panaszra, bár azt szerintem már akkor felfogtuk, hogy csak mi vagyunk egymásnak, amikor magunkra maradtunk. Mindent meg tudunk egymással beszélni -legalábbis remélem, hogy ő is így látja- és igyekszem minél több időt vele tölteni, bár a hivatását tekintve ez elég nehéz. Talán majd, ha végre apa lesz, akkor több időt fog idehaza tölteni és kevesebbet kell majd érte aggódni.

Gabrien Joseph Baker - Halott. Legalábbis számomra az, ugyanis hat éves koromban magunkra hagyott minket és azóta sem tudunk róla semmit. Szerencsére, már igen korán felfogta, hogy nem vagyok rá kíváncsi, de Aaron elég sokáig tartotta -vagy tartja is?- vele a kapcsolatot. Ő az a férfi, aki a hősöm kellene legyen. Az, akihez aztán a választott páromat hasonlíthatnám. Talán, egy lánynak a legfontosabb személy az életében ahoz, hogy egészséges képe legyen arról, milyen is egy tökéletes férfi, aki feltétel nélkül szereti. Hát... ez nekem nem adatott meg.

Steven Carlson - Három évig viseltem a nevét, előtte pedig öt évig jártunk. Eleinte azt hittem, hogy ő a nagy Ő, akivel majd leélhetem az életem, családot alapíthatok vele és stb. Aztán idővel kiderült, hogy hatalmasat tévedtem, mert egyrészt nem olyanok az elképzelései az életről, mint az enyémek, másrészt pedig egyáltalán nem illünk össze. Kár, hogy erre elég sok időt elfecséreltünk, de végtére is ez is egy tapasztalat. Igazság szerint nem vagyunk rossz kapcsolatban. Nem köpködve és egymást szidva váltunk el, hanem békésen és nyugodtan, szerencsét és sok boldogságot kívánva a másiknak. Visszament Londonba és éli az életét, mint ahogy én is itt az enyémet.
welcome to my life
68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4645706831505a456938366b68413d3d2d3631313134333936362e313534373732313764353139323966633933323830323638313839322e676966Alakulgat Wink

Vissza az elejére Go down
 
Lauren J. Lewis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lewis ház - Képek

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Karakteralkotás-
Ugrás: