*happy new year party - l x o

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


happy new year party - l x o
French moments :: 05. Alternatív :: Múltbéli emlékek
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:45
Az egészet nem így terveztem, mégis egyedül ülök taxiba. Csak annyit mondok a sofőrnek, hogy vigyen a belvárosba. Az estém elég céltalanná vált, mikor délután megtudtam, hogy a lányok mégse jönnek. Pedig mennyit terveztük, mennyit beszéltünk róla, hogy a téli szünet végét Párizsban töltjük.. Reggel ugyanis még volt egy doppingvizsgálatom volt, nem tudtam hazamenni Epernay-be, ahogy szerettem volna. Pedig apát is meglátogatnám, és végre babusgathattam volna a bátyám csöppnyi szeme fényét. Mégis egyedül maradtam, de nem akartam kihagyni a lehetőséget, hogy megünnepeljem a tizennyolcadik születésnapomat, így szépen kicsinosítottam magam. Nem készültem sokat, de erősebben sminkeltem a szokásosnál, egy vékony és elég rövid ruhába bújtam, magassarkút is húztam, egész csajosan nézek ki így. De nem fogok rászokni erre az teljesen biztos, már a második lépésnél megingok a sarkaimon. Nem baj, majd az első pohár italom után már ebben is magabiztosabban fogok lépkedni..
Anyámnak kivéltelesen tettem említést arról, hogy elmegyek, bár szilveszter okán valószínűleg fel volt rá készülve, hogy lelépek valahova. Lazán fogadta, meglehetősen könnyedén, amit egész addig furcsálltam, míg az ajtón kilépve meg nem láttam a lányokat. Óh, naná, tudhattam volna, hogy nem hagynák ki a tizennyolcadik szülinapomat, gondolkodás nélkül vetettem magam a nyakukba, de amint összeszedtem magam, emelt hangon elküldtem őket a fenébe, amiért képesek voltak elhitetni velem, hogy egyedül kell átbuliznom magam a szülinapomba és az új évbe egyaránt.
A taxiban ülve aztán megeredt a nyelvem, előkerült Mona táskájából egy kis üveg pia, és mire észbe kaptam volna, máris bent voltunk egy helyen. A fények villogtak, a kabátomat ledobtam valahova, és már csak azt vettem észre, hogy egyre beljebb húznak a tömegben. Nem álltam ellen, táncoltam, olykor lökdösődtem is, de hamar rájöttem, hogy miért is nem járok sűrűn bulizni. Egyáltalán nem az én korosztályom vett körül, negyvenes pasi lihegett a nyakamba, a másik oldalán egy kései harmincas nő táncolt.. Talán csak rossz klubot találtunk meg... De nekem van egy ötletem. Mintha az egyik osztálytársam küldött volna valami meghívót egy házibulira. Bár igazán kétlem, hogy nekem szólt volna, sose voltam jóban Timmel, túl sokat nem is beszéltünk, de most mégis kihasználom az alkalmat. Talán jobb lesz a buli ott.. Vagy legalább korunkbeliek vesznek minket körül.. Ha mégse úgy alakul, még onnan is továbbállhatunk.. A lányoknak persze addig nem tetszik az ötlet, míg fel nem vetem, hogy ott biztosan lesznek jó pasik, akik nem vetekszenek korban az apánkkal, szóval belemennek. Már nem vagyok túl szomjas, mikor a pultnál kérek egy üveg pezsgőt, majd a lányokat meglátva még egyet a biztonság kedvéért. Hangosan nevetek, mikor elém tolja a pultos az egész üveget, apám legújabb és legédesebb szerzeményét. De honnan is tudhatná ő, hogy én vagyok az egyik örököse a pezsgőbirodalomnak. Csak bólintok, hogy jó lesz, lehúzom a kártyámat, és kifelé veszem az irányt.
A kinti friss levegő józanító hatással van rám, én viszont nem akarom, hogy teljesen kitisztuljon a fejem. Néhány milliméter friss havon lépkedek a járdán, aztán az egyik várakozó taxisnak mondom be a címet, ahol a házibuli van. Nem győzöm ígérgetni a lányoknak, hogy klassz lesz, pedig honnan tudhatnám? Nem igazán illeszkedtem be még, de ez nem zavar, mikor átlépem a küszöböt, a kabátomat feldobom valahova a többi közé a fogasra, aztán nagy vigyorral a képemen megpördülök a tengelyem körül és ügyelve arra, hogy a két barátnőm se maradjon le mögöttem, bevetem magam a táncolók közé. Van pár ismerős arc, de most legkevésbé sem foglalkozom velük, legalábbis egészen addig nem, míg valaki ki nem veszi a kezemből a pezsgőt üveget.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:46
Az év utolsó napját még szép, hogy tisztességesen meg kell ünnepelni. A fiatalok többsége ilyenkor csak lelép valami buliba, jól részegre issza magát, bebaszik mint az albán szamár, aztán a világáról sem fog tudni másnap. Ugyanakkor vannak azok, akik ki sem mozdulnak otthonról, csinálnak egy halom kaját és azt tömik a burájukba egész este. Azért kell, hogy az ember szilvesztere emlékezetes legyen, hogy legyen milyen ökörséget elmesélni, amire lehetőleg emlékszik is. Tintinnel sokat törtük a fejünket, mi mégis hová menjünk. Végül ő hozott meg a frappáns döntést - szervezzük náluk. Bizony ám, mi pedig nekiálltunk szervezni, mi legyen a kaja, mennyi pia legyen, milyen zenéket dobjunk be, a szórakoztató elemekről meg már nem is beszélve. Egy idő után már szinte biztos voltam benne, hogy az egyik legmenőbb buli lesz az este.
A velünk egykorúak csak úgy özönlöttek be, de szép számmal verődtek egyetemisták is ide, akik másoktól szereztek tudomást a buliról. Egyszóval kurva jó lesz, csak ne legyen megint akkora gebasz, mint Tintin öccsének a szülinapján. Sophie bedrogozása csúnya húzás volt és nem vetett volna senkire jó fényt, ha kitudódik, hogy egy kiskorú ilyen állapotba jutott. Mégis honnét vagy kitől szerezte az anyagot, igaz? De most nem lesz ilyen. Én sem ezen pörgök, így az első egy órában már a nem tudom hányadik sörös poharamat szorongattam a kezemben, miközben mások nyakába belógva verődtem oda a társaságokhoz. Mindenkihez egy jó szóra, mindenkivel lepacsizva, hülyéskedve, sztorit mesélve, vagy épp kicsit táncolva. Egyszóval bennem már baromira megvolt az a hangulat, ami az estéhez kellett, ami csak úgy áradt szét mindenki között, miközben az italok csak fogytak és fogytak...
Nocsak, egy szőke hajzuhatag, abban a csinos ruhában, és amilyen alacsony... ó, wow, csak nem Olympe tette személyes tiszteletét nálunk? Kaján vigyorral indulok meg felé, alaposan feltérképezem a helyzetet ahogy a barátnőit is megpillantom ott mögötte a barátnőit is akik nagyjából mögé csoportosulnak. nem mint ha ez hátráltató tényező legyen abban, hogy elvegyem tőle az üveget és a korábbiakhoz hasonlóan ne akaszkodjak a nyakába.
- Csak nem megfogadtad a tanácsomat, hogy gyere a legjobb buliba? - eszembe jut, hogy nem is olyan régen még az instát görgettem végig, ahol kiszúrtam az ő posztját is. Akármit akarhatott is azzal a feltűnően vörös rózsával, nem tudta a figyelmet a virágra felhívni. nem annyira, hogy ne vegyem észre, mennyire jól áll az a ruha rajta, amiről most ugyanezt ismét megállapíthatom.
- Kösz az italt, majd jól jön a koccintásnál. - valaki kezébe adom, aki erre mászkál, hogy a pezsgőt a konyába vigye. Tintin gondoskodott arról, hogy néhányan arra figyeljenek inkább, hogy kinek mennyire szükséges még a szomját oltani. Most nem bíztunk semmit sem a véletlenre.
- Na és mizu, leendő szülinapos? - tenyérbemászóan vigyorgok rá, ahogy magam felé fordítom. Teljesen elfelejtem azt, hogy vannak itt barátnői is, akikkel talán szívesebben ütné el az idejét, mint velem. Vagy épp tévednék? Nem is tudom, alighanem nem tud most kibúvót találni, mert a legutóbb bizony viselkedtem én.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:46
Nem józanodom ki eléggé, úgy tűnik, mert ahogy a táncoló tömegbe vetem magam, egyből megcsap a fülledt meleg. Ez mondjuk nem akadályoz meg abban, hogy jól szórakozzak. Annak ellenére, hogy azt vallom, a bulizáshoz nekem nem kell alkohol, elegek a barátnőim, akiknek a társaaságában aztán igazán jól érzem magam, most mégis iszom. Tapasztalatlan vagyok az alkohollal, ebből is látszik, hogy a pezsgő nem jó választás, a buborékok felkeverik a gyomrom tartalmát, úgyhogy inkább tovább is adom Monának az üveget, míg én rendeződök egy kicsit. Hamar rájövök arra is, hogy az ugrálás most nem jó taktika, komolyan olyan vagyok, mint egy kamasz, aki először kiszabadul és felfedezi az éjszakai életet. De tény, hogy fél éve nem igazán volt alkalmam és kedvem se elereszteni a sérelmeimet és belevetni magam a párizsi éjszakába. Nem mintha otthon olyan sokat buliztam volna, a sport megköveteli a százhúsz százalékos teljesítményt, de különben is, van mit ünnepelnem! Éppen egybeesik a sikeres kvalifikációm, az újév és a születésnapom is. Ez egy nagyon durva bulinak ígérkezik...
- Hééé - méltatlankodom, és már nyúlnék is az üveg után, ami épp csak most ért vissza hozzám. Arra nem számítok, hogy épp Lio szedi ki a kezemből és már adja is tovább valakinek, hogy messzire vigye tőlem. Koccintáshoz? Haver, én épp ünnepelek!
- Csak beugrottunk.. - és már fordulok is vissza a lányokhoz. A másik üveg még ott van náluk valahol, vagy azt is letették? Ne mááár. Elégedetlenkedve fordulok körbe, hogy merre lehet, de Lio megállít ebben, mikor magaa felé fordít. Most először érzem, hogy nem túl előnyös húzás ilyen magas sarkakon hirtelen mozdulni, a karjában kapaszkodom meg, míg egy pillanatra megbillenek. Na, ennyit azért még nem ittam!
- Ünnepelek! Ünnepelj velem! - vigyorgok aztán fel rá. Majd piát is kerítek, de eszembe jut a múltkori megjegyzése a szőkékről, meg az is, hogy átvágott engem a bankszámlaszámával. Remélem boldog, hogy valami alapítványhoz került a nyakláncom ára, engem nem érdekel, én letudtam a tartozásomat. Az átverést viszont most nem ússza meg. Magammal húzom, a lányok pedig veszik a lapot, kíváncsi vagyok mit szól ahhoz, ha egyszerre három szőke tekeri a csípőjét előtte. Vajon arra is csak a száját húzkodja?
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:46
Aha, én pedig a tündér királyfi vagyok. Majd ha csak benéztek, akkor két üveg piával állítanak ide be,nem? Rögtön meg is fosztom őt az egyiktől, azért beleszagolok, bele is kortyolok, úgy adom csak tovább. A másik lány felé sandítok, ők biztos barátnői. Elvégre ha megérzésem nem csal, akkor nem csak bulizni jöttek, hanem szülinapot is ünnepelni.
- Hééé... akkor már maradjatok is. - válaszolok jókedvűen. Bennem is van már azért ital, mi tagadás. Ebben a társaságban máshogy nem is lenne illő szórakozni. Nem hagyom, hogy megkaparinthassa azt az üveget. Biztos vagyok benne, hogy anélkül is nagyszerűen fogja magát érezni. Nem egyszer mustrálom végig ebben az öltözetben, elismerően cuppantok. Fogom őt, magabiztosan kapom el az alkarját, hogy megtartsam. Igen csak ingatag lábakon állsz, kislány. Csak nem megnőni szerettél volna?
- Nagyszerű! Az este első értelmes ötlete. - áh, nem szívom a vérét, csak egy kicsit. Csak annyira, mint szoktam, hogy még véletlenül se legyen elvonási tünete tőle. Hirtelen rajzik ide az összes barátnője, mire észbe kapok már igen csak tolják nekem. Hirtelen azt sem tudom, hogy most melyik fenekére csapjak. Nem kell abban biztatni engem, hogy elégedett és egyben bágyadt vigyor kíséretében ne vegyem fel a ritmust. A tánc egy mocskos dolog, felpezsdít, beindít, a véred már forr, ahogy hozzáérsz a másikhoz, az illatát érzed, a látvány bolondít magával. Ahogy a három csaj tolja csak nekem, végül már csak egyikükkel tartom a szemkontaktust, mert a többi nem is érdekel... aztán szorosan rántom magamhoz, erősen tartom őt, majd kezem egy picit feljebb siklik, hogy hátra döntsem őt egy nagy félkört írva, szorosan hozzá simulva. Beszívom az illatát, hagyom, hogy meglepődjön a hirtelenségemen, majd egészen közel hajolva hozzá a fülébe súgok.
- Mocskosul meg foglak táncoltatni...- kezem már a fenekén, tekintetemből süt, hogy nem pusztán erre gondoltam. Az italos poharat kiveszem a kezéből, egy szuszra húzom le a tartalmát, hogy a szám sarkából úgy töröljem ki ruhám ujjával azt a mellé tévedt cseppet. Mégis ki ne indulna be ettől? Amikor amúgy is a buli a tetőfokára hágott körülöttünk, nekem pedig itt teszik a szépet. Eszembe jut a csók, ami a kocsiban elcsattant. Nem is volt az annyira rossz, ha felelevenedik előttem. Ahogy csak rá gondolok, ajkam bizsereg. Csípőmet most már jobban az övéhez simítom, miközben ismét megteszem az első lépést. Nem eresztem, figyelem a reakcióját, lázba akarom hozni, annyira lázba, mint ahogy most ő volt rám hatással. Talán tudat alatt, de kifelé táncolok vele, ki a tömegből. Másik kezem gyengéden az oldalára simítom, én pedig pofátlan módon csókolom őt meg tánc közben.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:47
Micsoda? Csak beugrottunk? Meglepődök magamon is, milyen jól tudom leplezni, hogy egy nagyon szar buliból menekültünk ide a lányokkal. Senki nem volt ott, aki ne lehetne az apám, és igazából eléggé frusztrált, hogy első nekifutásra és olyan klubot fogtunk ki, ahol nem igazán lett volna keresnivalónk. De már teljesen mindegy, az itteni közeg eléggé beszippant ahhoz, hogy önfeledten kezdjek táncikálni, hol a lányoknak, hol azoknak, akik épp arra tévednek. Persze ez alól Lio sem kivétel. Hogy maradunk-e? Egyelőre nem tudom, csak egy kicsit meg akarok feledkezni erről az egészről, ünnepelni a születésnapomat, jó előre, ünnepelni az új évet és a gyözelmemet. Utóbbiért igencsak megdolgoztam, jár nekem egy kis kikapcsolódás, egy kis felhőtlen szórakozás.
Ahogy elkap, húzom is magammal táncolni, de igazából csak pillanatokra veszi le rólam a kezét, aztán már von is magához. Pillanatok alatt felveszi a ritmust, és most sem kell csalódnom. Pedig reméltem, hogy csak keringőzni tud. Hm.. De úgy hajtja hátra a derekamat, hogy muszáj fél kézzel kapaszkodnom a vállába, a másikkal azon ügyeskedek, hogy ne boruljon ki az italom. Utóbbival nem remekelek, de közben el is szédülök, míg a hajam a padlót söpri. Egy kortynyi ital az én ruhámon köt ki, valamivel több a padlón, és hiába tartok attól, hogy hanyatt is fogok esni, szerencsére megtart, nekem meg nevetésre szalad a szám.
- Lássuk... - simulok hozzá teljes testemmel, folytatnám, amit elkezdtem, aztán megérzem, hogy nem egészen ugyanarra gondoltunk éppen. Míg én teljesen önfeledten vetem bele magam a táncba, addig a keze már testemen bóklászik, nem teszem szóvá, csak felhúzom a derekamra. Nézem, hogy ugrik meg a torka, miközben megissza az italomat, hiába nyúlok utána, hogy az az enyém. Ital nélkül maradok, de önkéntelenül nyalom meg a szám szélét, ahogy meglátom, hogy egy kósza csepp végigszalad egészen az álláig, aztán már csak a száját figyelem. Elnyílik, és habár tudom, hogy most kéne eltávolodnom, helyette csak hátat fordítok egy pillanatra. Az ajkamba harapva tűröm hátra a hajamat, tekintetemmel a lányokét keresem, de látszólag mindketten elég kellemesen szórakoznak egy-egy osztály- vagy évfolyamtársam társaaságában. Én meg még mindig érzem magamon a simogató kezeket, így kezem automatikusan kúszik fel nyakáig, a tarkóján a haját markolom néhány rövid másodpercig, még mielőtt visszafordulnék felé. Akkor sem szakadok el tőle, mikor ismét szemben állunk, testeink összesimulnak, kifelé vezet, mire észbe kapok a hátam a falnak feszül és a fejem koppan egyet. A zene morajlásától tompán hallom, hogy valaki füttyent, de engem épp az foglal le, hogy a szájával közelít. Csókoltam már, tudom milyen íze van, tudom milyen heves, hogy levegőt is elfelejtek venni közben. Pedig az csak egy ártatlan visszavágásnak indult. Nem igazán gondoltam, hogy lesz folytatása, míg meg nem érzem a száját az enyémen. Most kissé keserű, alkohol íze van, mint az enyémnek, de forró. Pont olyan tüzes, mint akkor egyszer... kétszer a kocsiban volt. Már ismerős, jól esik, le is húzom magamhoz, hogy egészen meg tudjam csókolni, bár nem egy szégyenlős jellem, nyelvével egyértelműen utat tör a számba, hogy az enyémet megtalálja. Jóleső bizsergés fut végig a gerincem mentén, borzongás az oldalamon, a karjaim végig libabőrösek, pedig a testem és az ajkam is felhevül egyetlen csóktól. Ujjaim ingjébe kapaszkodnak a mellkasánál, ahogy kicsit távolabb tolom, mert muszáj elszakadnom tőle, hogy levegőhöz jussak. Hatalmas ez a hely, most mégis kicsinek érzem.
- Ezért pofont ígértem.. - nyitom ki aztán a szemeimet, hogy felnézzek rá. Eszemben sincs megütni, nem lendül a tenyerem, nem csattan az arcán, pedig legutóbb elég határozottan kijelentettem, hogy mi jár a következőért. Most inkább csak visszahúznám egy csókra. Nem vagyok elég következetes.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:47
Lássuk, mi? Ki akarna ellent mondani egy ilyen kérdésnek? Kérdésnek? Kihívásnak. Tudom, hogy tudja, tudok táncolni, tesztelni akar. Látom a szemeiben a kihívást, rázd baby, csak ezt akarja. Nem fogok lekopni, szabadkozni, csak piszkos mosollyal az arcomon teszek eleget az óhajának. A zene dübörög, a vérem pedig azonnal lüktetni kezd. Az ital, a buli heve, a társaság és azok a fenekek... te jó ég, lassan tényleg mámorban úszom. De nem adom olyan forrón csak, én fokozni akarom. Érzem a bizonytalanságát, ahogy megdöntöm, pedig erősen tartom, a karomba kapaszkodik, löttyen a pohár tartalma, majd ismét a szemeibe tudok nézni. Tetszik, hogy ellenáll, őszintén? Inkább csak szítja bennem a vágyat, hogy már csak azért is tovább csináljam. Van benne, bennem is, itt mindenkiben és ez egy olyan este, amikor senkit sem érdekel, hogy ki kivel mit fog művelni. Én pedig már igen csak el akarom őt csípni.
Ahogy egy pillanatra megfordul, úgy simulok hozzá és húzom végig ujjaimat mindkét karján. Érzem ujjbegyeim alatt az apró dombocskákat, mosolyt csal az arcomra, hogy ennyire intenzíven libabőrzik az érintésemre. Kiveszem a kezéből a poharat, ürítem a tartalmát. Nem kell az már nekünk, leteszem valahova, magam sem figyelem hová. Nem fogunk rálépni, nem üvegből van és különben is kit érdekel...
Hátráltatom, ki innét, már fullasztó a tömeg, de egy pillanatig sem hagyom abba azokat a birtokló érintéseket, itt minden szabad, nem fog kiborulni ő sem és ennek tudatában igazán pofátlan módba kapcsolok. Ahogy a falnak ütközünk, megtorpanok én is. Komisz mosoly villan arcomon, miközben lepillantok rá. Most veszem csak észre magamon, mennyire beindított pusztán a tudat, hogy élhessek a lehetőségemmel. Eddig észre sem vettem, mennyire vonzóak telt ajkai, mint valami kibaszott mágnes, úgy vonzzák a tekintetem és nem csak azt. Ismét birtokolni akarom, mint a kocsiban egy hónapja, vagy tudom is én mennyivel előtte. Az tetszett, de nem volt benne vágy, csak szenvedély a pillanat hevében. Ezt idézem pillanatok alatt fel, ahogy ajkaim az övére tapadnak, mohón csókolom, miközben nyelvem már át is törte az utat hosszas csatározásra kérve az övét. Mit kérve, valósággal falom az ajkait, a nyelvét simítja az enyém, miközben kezemet a derekára csúsztatom ismét. Az ingembe kapaszkodik, eltol magától. Zihál, de most én is. Tekintetemben vágy csillan, szám ismét pajkos mosolyra húzódik szavai hallatán.
- Az már a múlt. Most a jelen számít, más nem. - nem tart vissza semmi, tudom, hogy nem fog felpofozni, mert látom rajta, hogy ő is legalább annyira felhevült most, mint én magam. A zene tompán lüktet a fülemben, én pedig csak őt nézem. Annyira szexi ebben a ruhában... és a tekintete árulkodó, egy pillanat alatt szippantanak be íriszei, majd csak lehunyom ismét a szemem, újabb csókot kezdeményezve, majd tovább megyek, nyakába csókolok, megszívom a bőrét, a kutya se figyel ránk itt. Megtalálom az utat hátán a ruha alá, becsúsztatom a tenyerem és úgy simítok végig a bőrén. Mögöttünk többen felkiáltanak, van aki füttyög, felpillantok. Éjfélt ütött az óra. Nem vacillálok, nem érdekelnek a többiek, most annyira sikerült megtalálnunk a közös hangot. És lássuk be, álmomban nem gondoltam volna, hogy majd pont őt kívánom ennyire meg. És még szőke is.
- Boldog születésnapot. - ismét közel hajolok hozzá, apró csókot adok ajkaira, miközben tekintetemmel megragadom az övét és nem eresztem. Itt a lehetőség Lio... míg mások ujjonganak, biztos megint egy újabb italhullám támad fel és mámorittasan köszöntik egymást, "boldog újévet", addig én ezt pont leszarom.
- Emlékezetessé akarom tenni az estéd.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:47
Kénytelen vagyok számba szívni alsó ajkamat, ha nem akarok hangosan felsóhajtani, amint megérzem gerincem vonalán végigsimító ujjait. A bőröm szinte forró, annyira felhevült a testem, és simítása nyomán jóleső, bizsergető érzés fut végig rajtam. Mintha ezer apró szikra csipkedné a testem. Egy pillanatra sem áll le, úgy érzem, hogy keze minden szabad bőrfelületet megtalál, sőt még többet is. A ruhámat csak két vékony pánt tartja, hátul kivágott, nem viselek alatta túl sok mindent. Úgy is mondhatnám, hogy ez az a fajta ruha, ami alá nem igazán lehet melltartót venni, erre pedig alighanem már ő is rájött, azért az a vigyor a képén. Ahogy fejem oldalra billen, úgy hullik hajam a másik oldalamra, így szinte teljesen csókra kínálom neki magam. Ujjaim még mindig az ingjét markolják, de most közelebb húzom magamhoz, nem eltolom, ahogy azt a józan eszem diktálná. Most egyáltalán nem vagyok józan, és nem tudom, hogy az első csókunk emléke van rám most ilyen hatással, vagy ő képes arra, hogy megrészegítsen. Egy biztos, nem az alkohol műve, az csak egy kicsit rásegít, oldja a gátlásaimat.
Nem látom az ünneplő tömeget, csak hallom a visszaszámlálást, meg a nagy üdvrivallgást, konfetti is hullik valahonnan, poharak emelkednek a levegőbe, az én figyelmemet viszont nem tudják elszakítani róla. Egy apró csók, szinte lepkeszárny finomsággal súrolja a számat, csak nézem a sötét szemeket, a sűrű szempilláit, a szembogarát. Nem vizsgáltam meg még ilyen közelről, máskor nem is jöttem még ennyire zavarba az átható pillantásától, pedig most csak felköszöntött a születésnapomon.
- Köszönöm.. - suttogok, kétlem, hogy hallja, csak az ajkaim mozgásából következtethet arra, hogy mit mondok, de tudom, figyeli a számat. Mindig megakad rajta a pillantása, pedig ez a rúzsom csókálló. Most aztán tényleg le is tesztelem, meddig bírja elkenődés nélkül, de mivel nem látom, hogy Lio bőrén vörös maszat lenne, bízom benne, hogy még a helyén van.
Lejjebb húzom magamhoz, karjaimat szinte nyaka köré fonom, ujjaim hajával játszanak, míg forró leheletem a fülébe kúszik. - Pezsgő és tengerpart? - kérdezek rá a hogyanra és a saját születésnapját hozom fel példának. Tetszik az ötlet, kár, hogy rövid idő alatt megfagynék, ha tél közepén kivinne a tengerhez. A válaszát meg se várom, mélyen szívom be illatát, hagyom hogy az egész tüdőm megteljen vele, fülét súroló ajkaim most végigkövetik álla vonalát. Nem is igazán tudna megszólalni, lefoglalom őt a számmal és a nyelvemmel. Akarom a csókját, akarom a szenvedélyt, és meg akarok feledkezni minden másról.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:47
Mocskosul meg akartam ünnepelni ezt az estét, első olyan újévi buli, amit immár nagykorúként szabadon garázdálkodva tölthetek. A mai buli pedig eddig akadálytalanul haladt, nem volt kit kimenteni, nem kellett olyan kellemetlenségeken törni a fejünket Tintinnel, mint a legutóbb... nem, most már igazából azt is leszartam, hogy körülöttünk mindenki visszaszámol, hogy most valakit vállon kell ragadni és ugrálni vele, miközben a pohár teljes tartalma a méregdrága szőnyegre löttyen, amiből soha az életben nem jön ki. Ugyan már, újév van, örülni kell. Valaki talán egy pillanatra megérinti a vállam, de kapcsol, hogy nem igazán jó ötlet. Csak erre ocsúdok fel, meg a hirtelen éktelen nagyra nőtt zsibongásra. Mi van már, gyerekek? Jah... elütötte az éjfélt az óra. És itt vagyok ezzel a... szépszeművel.
Az ajkai magukra vonják a figyelmemet, azt a szót is annyira elegánsan és szexin mondja ki, vagy csak már sokat ittam. De egyre többször ragadja meg a figyelmem, mint ha folyamatosan csak azt sugallná, csókolj meg. Csókolj meg és ne eressz. Hol érdekel engem már tényleg a buli?
- Nem, annál emlékezetesebbel. - huncut mosoly ül ki arcomra, miközben válaszolok neki. Sugárzik belőle az erotika és most már tekintetéből a vágy is. Teljesen magával ránt az újabb csók, most már visszavonhatatlanul kívánom őt, annyira, hogy megfogom a kezét és összekulcsolom az ujjainkat. Hosszan ízlelem ismét a csók ízét, miközben a kezét maga mellé a falra húzom fel, majd kelletlen szakítom meg csókot és húzom őt magammal át a tömegen, az ünneplők között. Félúton megragadok egy bontott pezsgősüveget és úgy húzom magammal a lépcső felé. Lépteim felgyorsulnak, türelmetlen vagyok, ahogy türelmetlenül fordulok is vissza felé egy újabb csókra, rövid, mohó, de követelőző és egyben kérlelő. A legközelebbi szoba ajtaja zárva, egy másikat szintén befoglaltak. Aztán egy fürdő... és végül, ahh, szabad. Úgy húzom őt be magammal, mint ha a szoba szippantana be mindkettőnket. Alig várom meg, hogy becsukódjon mögöttünk az ajtó, már neki tolom, a kilincs csak utána rándul meg ismét, hogy megtoljuk. Kezem a kulcsot keresi, miközben gyengéden ragadom meg az állát és csókolom meg újfent. Nyelvem már az övét keresi, ismét érezni akarom a borzongást, a forróságot, miközben teljesen lázba hoz. A zár halkan kattan, mint ha nem akarna csak megzavarni minket. Lentről felhallatszik némileg a zene, a többiek hangja, de figyelmem már az övé. Szabaddá váló kezem ismét a finom anyag alatt, végigsimítok a hátán, majd a cipzárt kezdem keresni. Hogy kell ettől megszabadítanom? Egészen neki támaszkodok, csípőm az övéhez simítom, most már állára adok csókot, majd a nyakára, le egészen a válláig, ahonnét egy mozdulattal söpröm le a pántot, hogy folytathassam garázdálkodásomat. Kezdek türelmetlenné válni, mégis ki akarom élvezni minden percét most ennek az alkalomnak. Ki tudja, mikor gyengül megint ennyire el, hogy ő is akarjon engem. Nem is érdekel a cipzár, már a másik pántot sodrom le és úgy húzom arrébb a ruhaanyagot. Majd lejjebb. Még lejjebb. Kapkodva húzom el az útból, hogy tenyerembe vehessem immár szabaddá váló melleit. Mindkettőt. Egy pillanatra elégedett mosoly ül ki az arcomra, ahogy megérzem, a bimbók már kőkemények.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:47
+18

- Vá-mi-ne... - annyi mindent akarok egyszerre mondani, hogy az egész egy nagy kuszaság lesz, ahogy kiszalad a számon, de úgyse hallja. Húz magával az embereken keresztül, fel a lépcsőn, szapora léptekkel, alig tudom tartani az iramot. Senki nem szólt még neki, hogy az alacsony testhez rövidebb lábak járnak? Szinte loholok mögötte, ráadásul életveszélyes magassarkú van a lábamon, egyszer a mellkasára is sikerül felkenődnöm, olyan hirtelen áll meg egy futó csókra. Viszonzom és megyek vele, ajkaimba harapva vetek még egy gyors pillantást a lányokra, amíg látom őket, aztán eltűnünk a folyosón. Hamar behúz egy szobába, de már nem lep meg a szenvedélye, eddig sem nagyon fogtam vissza magam, ahogy kattan az ajtó, csak tovább rombolja a maradék csekélyke kis ellenállásomat is. Neki nyom, birtokba vesz, én meg élvezem minden mozdulatát, főleg, mikor észreveszem mit ügyeskedik ennyire a hátam mögött. Muszáj felkuncognom, aztán felemelem balkezemet, jelezve hogy amit keres, az oldalamon van és nem a hátamon. Rejtett cipzár, én magam oldom meg, de mire lehúzom már félig meztelen is vagyok. Egy egész rövid pillanatig zavarban is érzem magam előtte, pedig látott már nem is olyan régen falatnyi fehérneműben. Sőt, az egész iskola látott, elég edzett vagyok. Csakhogy ő nem csak néz, hanem markol, szorít és közben olyan vággyal csókol, hogy a lábam is remegni kezd alattam. Biztos a magassarkú az oka, kilépek a földre csusszanó ruhámból és meg is szabadulok a cipőimtől. Így jóval alacsonyabb vagyok, lábujjhegyre kell állnom, ha el akarom érni a száját, ami most kapóra is jön, legalább tudok beszélni hozzá.
- Lio... - nagyot nyelek. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy el kellene neki mondanom. Abban sem, hogy egyáltalán érdekelné őt, hogy kedvelem, hogy tényleg vágyom rá. Hogy valami érthetetlen oknál fogva imponálnak nekem a hülye beszólásai, hogy látom benne a kettősséget és tudom, hogy nem is akkora seggfej, mint amilyennek mutatja magát a többiek előtt, hogy őrizze a látszatot. De nem tudom megfogalmazni, mit akarok mondani, úgyhogy a pillanat is tovaszáll. Kezei hidegnek érződnek felhevült bőrömön, most már nem csak a karjaimon, hanem az egész testemen végigfut a remegés. Félig kihúzott ingjébe kapaszkodva rántom ki az övéből, ujjbegyeimmel megtalálom hasa alját, ahol nadrágja a bőrével találkozik. Puhán érintem, ahogy végighúzom kezeimet az anyag alatt, de türelmetlen vagyok végiggombolni. Megrántom egyszer, aztán még egyszer, a gombok csak úgy szanaszét pattannak róla, én meg sürgetve simogatom le a válláról. Tényleg széles, amire nem számítok, az az izom, ami alatta van. Ez nem látszik az anyag takarásában, de kétségtelenül tetszik a látvány.
A csípője még mindig az enyémnek feszül, jobban mondva most már a csupasz hasamnak és szinte a durva farmeron keresztül is érzem, ahogy lüktet. Az övet csatolnám ki, aztán megelégelem, hogy csak ágaskodom a csókjáért és szinte felmászom rá. Vállába kapaszkodva húzom fel magam, lábaim körülölelik a csípőjét, határozottan tartom magam és így már csókolni is tudom őt szüntelenül. Erőteljesen, szenvedélyesen, vággyal fűszerezve. Megint érezni akarom az ízét a számban, a leheletét a bőrömön. Beszélni ráérek később is, most mindkettőnk érdeke, hogy másra használjam az ajkaimat. Beszívom a számba az övét, finoman bele is harapok, ujjaim már a haját túrják, ahogy közelebb vonom magamhoz. Sóhajomat is a csókba fojtom, bőre a bőrömön, nem is lehetnék hozzá pillanatnyilag ennél közelebb..
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:47
Van a részegségnek az az állapota, amikor még teljesen urai vagyunk a helyzetnek, mégis sodródunk az árral, akár egy fadarab. De még milyen fadarab, menten lángra kap, amint csak pattan a szikra. Úgy kavarja fel bennem az indulatokat ez a szőke fruska, mint ha mindig is ehhez értett volna. Ezért pedig tudnám egyszerre gyűlölni is és meg is veszek érte. Talán csak magamat utálom, vagy a helyzetet, hogy mégsem tudtam neki ellenállni, hisz nem is az esetem. Egyáltalán nem az esetem. Valahogy pedig mégis itt tartunk, mint valami élces képszakadás, olyan az egész. Az előbb még lent voltunk, a hangok, zajok távoli visszhangként tódultak a fejembe ahhoz képest, ahogy a szívverésem éreztem és érzem most is hevesen. Szinte érzem, hogy lüktet, de nem csak a szívem, a vérem, az ágyékom, mindenem. Megveszek érte és a pillanatért, amivel éltem és amit nem fogok egykönnyen elereszteni. Az üveg az ajtó melletti polcon végzi, én pedig feltüzelt vad módjára esek neki. Érezni akarom őt, tovább akarok menni annál, amennyinél megálljt parancsolt. Talán a férfiúi hiúságom is közrejátszik a jelenben, kompenzálni akarok magamnak, ő is kell, mert kellek neki. Látom rajta, érzem.
Felkuncog, amikor már inkább másféle módszerrel próbálkozom megszabadítani a ruhájától. Igazából nem sokat számít, hogy lehúzza a cipzárt, a könnyed anyag megadja magát a húzásnak és lejjebb kerül, ha nem esik épp le azonnal a földre. Nem érdekel, az érdekel, ami a kezeim közé kerül. Tenyerem közel a szívéhez már nyilvánvalóvá válik, az ő szíve is hasonlóképp ugrik mindjárt ki. Szinte éget, forró a bőre. A nevemet mondja, nem figyelek, a nyakát csókolom, szívom meg, becézgetem. Hagyom, hogy ő is érvényesítse magát. Tépje le azt a kibaszott inget, csak ez fordul meg a fejemben. Mint ha csak meghallgatná, ránt rajta, hallom a gombok éles de halk pattanását, ahogy a cérna elszakad, az apró kis anyagok pedig szanaszét gurulnak a földön. Látom rajta, hogy tetszik neki, amit lát, mikor már nincs rajtam az ing, ez pedig elégedettséggel tölt el.
Az övemért nyúl, én a pezsgőért. Ahogy matatni kezd, alaposan meghúzom az üveget, jobbommal pedig a hajamba túrok. Majd meggondolja magát. Hirtelen görnyedek előre, amiért nem számítok rá, megtámasztom az ajtót. Nem kellene már az egyensúlyérzékemet tesztelni most. De nem is érdekel az sem, ha elesünk itt. Mohó csókjára hasonló mohó választ kap, én pedig közben ellököm magam az ajtótól. Nem kell, hogy itt álljunk, az ágy kényelmesebb. Elindulok arra, az ágy előtt pördülök, lehuppanok rá. Szinte vakon teszem ezt, érzékeim teljesen rá fókuszálnak, ismét ajkait ízlelhetem, ahw... annyira harapnivalóak, főleg az alsó. Azért nézegettem én annyit, a fantáziám megannyiszor elevenedett meg a látványától. És mint akkor és mindig, most is kibaszottul szexi, ahogy elnyílnak újra és újra, miközben levegőért kapkodunk. Az üveget emelem ismét a számhoz, szomjazom, de a pezsgő nem oltja szomjam. Tudom, hogy valójában rá szomjazom. A melleire kapok, csókot hintek rá, megnyalom az aprócskára pödrődött bimbót, miközben derekára csúsztatom a kezem és közelebb húzom magamhoz, hogy már csak pusztán ennyivel is ingereljem saját magam. Nem vadulok be, hagyom, hogy ő is tisztán akarja, hogy lássam a szenvedélyt a szemeiben. Azt, amit eddig még soha.
- Nem mondtad, hogy ennyire kívánnivaló vagy.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
+18

Szája a számon, mohó csókba forrunk, csak pillanatokra válunk el a másiktól. Ő iszik, de én is kapok belőle, érzem a pezsgőta a nyelvén, a kósza cseppeket lenyalom az ajkáról, és beszívom a levegőt, amit kifúj. Nem kell tartania, edzésben vagyok, a saját súlyomnál többet is elbírnék, ha arra vona szükség, de nincs. Csak csimpaszkodok rajta, simogatom, a haját túrom és újra meg újra elgondolkodok azon, hogy bírom őt egyáltalán kedvelni. Legutóbb olyan könnyű volt vele szót érteni, meglepett, letaglózott és maradandó emléket hagyott bennem az első párizsi karácsonyom - jó értelemben. Én se számítottam rá, annyi sértettséggel mentem arra a gálára, hogy a jó ég tudja, hogyan sikerült neki jó estét faragnia belőle. De sikerült. Őt is csak utálni akartam, mint a többieket, ha már az nem megy, hogy nem veszek róla tudomást. Már az autóban kiderült számomra, hogy a kép jó ürügy volt, de az első igazi csók csak utána jött. Azt érzem most is, csak erősebben, hevesebben, csak úgy kapkodom a levegőt, mikor megindul velem. Nem figyelem, hogy merre tart, jobbára inkább belefulladnék az ajkaiba, minthogy körbenézzek. Behunyt szemmel élvezem a közelségét, vakon bízom benne, pedig nem sok okot adott rá, de érzem, hogy nem fog elesni. Ahhoz még azzal együtt és elég határozott a lépte, hogy rajta lógok.
Az ölében kötök ki, ez a pozíció már ismerős, és akkor se volt rajtam sokkal több ruha. Ő volt visszafogottabb? Vagy annyit ivott volna, hogy már mindegy? Nekem nem. A hátam mögött a térdén támaszkodom meg, ha csókolni akar, hát tegye, kidomborítom felé a melleimet, de közben pilláim alól figyelem, hogy járja körbe nyelve a mellbimbómat. Ölem mélyén csillapíthatatlan tűz gyúl, követelőzve ring a csípőm az ölén, de csak a nadrágja dörzsöl. Durván. Túl durván.
- Nem vetted észre, mert szőke vagyok... - húzom fel az orrom. Ezt nagyon megjegyeztem legutóbb, nem szereti a szőkéket. Nem tudom az okát, de személyes kihívásnak veszem, hogy megdöntsem ezt az állítását, és nem is haladok vele olyan rosszul. Érezhető jelei vannak annak, hogy akar engem, én pedig nem vagyok rest kipattintani a nadrágja gombjait, hogy közelebb férhessek hozzá. Aztán csak hátradöntöm az ágyon, a pezsgős üveg már a kezemben, és most én kortyolok bele nagyot. Túl nagyot is, az államról végigfolyik egész felső testemen pár csepp. Na jó, igazából elég sok, talán szexi is, de egyáltalán nem terveztem, hogy ma még pezsgőben fogok fürdeni. Az üveget megtámasztom a feje mellett, arra helyezem a súlyomat is, hajam az arcába bukik, nyomatékosítva, hogy valóban szőke vagyok. Hamar kisöpröm azonban belőle, mert a pezsgő édesebb, ha csókot is kapok mellé.
- És te akarod ezt a szőkét! - nem kérdezem, nagyon is tisztában vagyok vele, úgy harapok az állába, miután elszakadtam tőle. Kezem utat talál a mellkasán végig, kicsit megemelem magam, ahogy rajta ülök, hogy a markom vegye át forrón táncoló ölem helyét. Talán ideje lenne teljesen levetkőztetnem, de az egyedül nem fog menni. Így csak fokozom a simogatást, egyre sürgetőbb az érintésem.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
Érzem, ahogy egyre jobban és jobban gerjeszt minden egyes apró mozdulatával. Finoman, akár csak egy gyengéd érintés, nem dörzsöli oda magát a nadrágomhoz. Ezzel pedig csak teljesen felcsigáz. Nem tartom átlagos lánynak, nem gondolom azt, hogy közönséges és még csak azt sem, hogy könnyen adná magát. Nem hát, ha most nem jön ide, nincs különleges alkalom, nem iszunk, akkor ez feltehetőleg nem történik meg soha. Sosem engedett közelebb magához egy bizonyos távolság után, amiből azt a következtetést vontam le, hogy figyelmeztet, nem kapható semmi olyanra, amit én akarok. Ő nem a játékszerem. Most mégis felkínálja magát.
Nem mondhatom azt, hogy ez nincs így és zavar. Kissé hunyorogva pillantok fel rá, tekintetem dacos, tudja csak, hogy ellenkezem. Némán. Nem mondok semmit, inkább a másik mellbimbóját is megkóstolom kissé. Hogy érezze a dacom, finoman szorítom össze ajkaimmal és gyengéden megharapom. Kíváncsi tekintettel pillantok fel rá, kezeim már a bugyijában járnak a fenekén. De csak hátra dönt, úgy játszik velem ő maga is, mint teszem azt én. Kezeim kicsusszannak a finom anyagból, már most visszasóvárgom az érintését. Tompán huppanok az ágyon, egy pillanatra megfordul velem a világ. Nem kellett volna annyit innom, hogy a hirtelen váltástól szédüljek. De már mindegy. Kezeim a combját markolásszák, ujjaim hegyét erősen nyomom a bőrére, birtokolni akarom megint és újra.
Fölém hajol, arcomba hull a haja. Megcsap a finom parfümjének illata, egyszerre finom és bódító, egyszerre élvezem és támad tőle hányingerem. Morbid mi? De leküzdöm utóbbit, ujjaim elégedetlenül túrnak a hajába, el innét, vagy hajoljon még közelebb.
- Ez a szőke is akar engem. - nem cáfolom meg, nem tudok részegen érvelni. Meg nem is akarok. Az államba harap, felszisszenek hirtelenségétől. A tincseiben eltűnő ujjaim pedig úgy markolnak a hajára, mint ha ezt akartam volna. Közelebb húzom magamhoz, hogy mohón csókoljam meg, mielőtt még hangos nyögés hagyná el a torkom. Nem akarom még a tudtára adni, mennyire élvezem, játszani akarok vele. Elérem a célom, érzem, hogy akar ő is, a nadrágomnál tipródik, simogat. Eleresztem a hajam és mindkét kezemmel a nadrágomhoz nyúlok, hogy teljesen kiszabadítsam magam. Lerúgni azonban nem sikerül, mert valósággal feszül rajtam. Az istenit, pedig most már kurvára kényelmetlen!
Eleresztem a ruhát és csípőjénél fogva lököm őt az ágyra, hogy feltérdeljek. A pezsgő megindul, talán elkapja, ha nem hát így járt. Végre rendesen is ki tudok bújni a nadrágból és a boxeremből. Már fizikálisan okozott fájdalmat a feszessége. Pajkos pillantással nézek rajta végig, a nadrágot pedig magunk mellé dobom az ágyra. Kelleni fog, ezt észben kell tartanom. Az alkaromra támaszkodok és végignyalom pezsgőt a hasán, fel az útját követve egészen az álláig. Majd széles vigyorral nyugtázom, mikor a bugyijára simítom kezemet, bizony az már tocsog a nedvességtől.
- Hogy is mondtad egyszer? Egy magamfajta suttyó nem érdekel téged? - megragadom az üveget, most én húzom meg a tartalmát, de megint jut rá. Sebaj, azt is lenyaljuk tüstént. Ujjaim még csak az anyagon köröznek, majd félrehúzom azt és végigsimítok a szeméremajkakon. Egy pillantást elég rá vetnem, hogy lássam, kicsit kivörösödtek, azt már nem tudom, hogy a nadrágomtól, vagy a vérbőségtől. Lehet mindkettő. Nem is érdekel. Megtalálom a szeméremdombot, hirtelen ingerlem erősen érintésemmel, miközben a középső ujjamat már bele is mélyesztem. Másik kezemmel a hasát simítom végig. Ragad a pezsgőtől, de maradjon csak ott, ahol van.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
+18

Csábító akarok lenni, mint egy szirén. Azt akarom, hogy vesszen meg értem, még mielőtt megkapna. Ne csak a testemet akarja, hanem engem is. Követelőző vagyok és szemérmetlen, most legalábbis nagyon úgy tűnik, pedig egyáltalán nem jellemző rám.
Nocsak, fél szemmel figyelek fel arra, hogy az elevenébe találtam, de inkább csak megérzem, mikor a fogával csippent a mellembe. Esküszöm úgy érzem, még kisebbre, még keményebbre zsuforogik, pedig a szája forró. Egy felszínes, meglepett sóhaj is felszakad belőlem. Hatással van a testemre, de még milyennel. De én még mindig azzal vagyok elfoglalva, hogy teljesen elszédítsem. Talán sikerül is, talán nem, nehezen veszem az akadályt, a keze mindenhol ott van, én sem akarok lemaradni mellette, hol csókolom, hogy csak ki akarom szabadítani végre a nadrágjából. Muszáj. Akarom. Felszisszenek, mikor a hajamba markol, húzza a hajhagymáimat, de nem fájdalmas, inkább csak erotikus és érzéki. Tetszik. És ő is eléggé akar engem ahhoz, hogy mihamarabb meztelenre vetkőzzön. Nekem is csak két pillanatom van, miután az ágyra fordít és levetkőzik. Végignézek rajta, pedig nem akarom, hogy ennyire látványos legyen, hogyan méricskélem, de a számat már automatikusan nyalom meg. A csókja hiányában pillanatokon belül kiszárad és ezen az sem segít, hogy végigfolyatja rajtam a pezsgőt, de a bugyimat nem az áztatta el. Nem véletlenül akartam minél hamarabb kihámozni a ruhából, az ölem lüktetve vágyja, hogy végre foglalkozzon vele, mégis elpirulok kissé, mikor hozzám ér. Nemár Oly, olyan jól ment.. Egyetlen pirulás nélkül bírtam egészen eddig, most pedig legszívesebben a kezembe temetném az arcomat, hogy egyáltalán ne is lássa. Ne most ábránduljon ki belőlem, ha már itt tartunk.
- Nem, suttyó nem is... - és nem hazudok. Nem emlékszem mikor, de arra határozottan, hogy mondtam ilyet, ebből viszont csak arra következtet, hogy már nem, vagy csak épp most nem tartom őt annak.
A lábaimat nem tárom szét azonnal, pedig mohó vagyok, mi az hogy.. Az ajkamat rágcsálva hagyom, hogy megérintsen, és csak ujjai játéka nyomán engedem közelebb magamhoz odalent is. Nem kell aggódnom, hogy a hangos nyögésem kinek a figyelmét kelti fel, a zene még mindig dübörög, tompán hallatszik a ritmusváltás, mikor új szám kezdődik, én pedig ezzel egyidőben emelem meg a csípőm kissé. A bugyim útban van neki is, de nekem biztosan, úgyhogy rá is segítek egy kicsit. Feljebb kúszok, abban a reményben hogy majd követi a példámat, a nemkívánatos ruhadarabot meg elhagyjuk valahol útközben. A szemeimben tűz ég, ahogy ránézek, de nem csak ott. Már ő is érezheti, hogy lüktetek a szívem vad ritmusára.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
+18

Nem gondolom végig, hogy vajon tényleg mondta-e azt, amit most megkérdezek. Talán nem, vagy talán nem ebben a formában, de az ellenállás mindig is nagy volt tőle. Egy biztos, volt időszak a legelején, amikor alaposan megvolt a véleménye rólam. Ahhoz képest, hogy akkor az üzletben is mennyire ki akart kerülni, most itt fekszik előttem és azt csinálhatok vele, amit szeretnék. Megrészegít? Talán... én pedig mit is mondtam neki? Hogy felejthetetlen estét ajándékozok neki. Hát persze, a szülinapja.
Nem tétovázok, ujjaim fürgék, de érzem, ahogy a combjai megfeszülnek, miközben feljebb akarja tolni magát. Nem hagyom neki, maradjon csak szépen veszteg. De megragadom a bugyit és lassan lehúzom róla. Most az ő neve vár szépen és nem rontja el a játékomat. A bugyit végül nem eldobom hanem szórakozottan a fejemre húzom. Mert miért is ne? Végül csak végigsimítom kezeimet a combján, végighúzom az orrom rajta, miközben felpillantok rá vágyakozó de kíváncsi tekintettel. Már az sem tiszta, biztos látszik rajtam, mennyire kell néha hunyorogjak. De csak elvigyorodok. A combja felénél átváltok csókokra, azokkal hintem végig lassan az utat az ágyéka felé egészen a hajlatig. Majd végignyalok a nagyajkakon. Mindkét kezemmel az egyik combjába kapaszkodok bele, teszek ellene, hogy bármennyire is megmozduljon. Ajkaim végül megtalálják a kisajkakat és vele együtt a legérzékenyebb pontját is. Nyelvem gyengéden simít rajta végig, lassú ingerlés közben többször szívom meg, hogy még jobban fokozzam az élményt. Tudom, hogy pokolian élvezi, kezeim között meg-megrándul, miközben egy pillanatra sem szárad ki. Neem, végig lucskos, a számra, államra szárad a testnedve, pedig többször is végignyalok rajta. Egyik kezemmel végül eleresztem őt és középső ujjammal ismét célt találok. Majd rögvest utána becsúsztatom a gyűrűsujjamat is, hogy jobban érezze. Nem eresztem, szenvedjen, kínozni akarom, azt akarom, hogy minden további nélkül elmenjen. Meg akarom őt lékelni.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
+18

Meggátol a mozgásban, mire értetlen arckifejezéssel nézek rá, pihegek még, csókolni akarom és őt is felhúzni magamhoz, így túl messze van, hozzá sem tudok érni szinte. Nem csak a lábaim rövidek, hanem a kezeim is. Szerencsére kitalálja, hogy mit akarok, így legalább részben megvalósul, amit szeretnék. A bugyit lehúzza rólam, látom rajta, hogy már majdnem teljesen átázott az anyag, ettől pedig tovább pirulok. Ne, most tényleg felhúzta a fejére a fehér csipkebugyimat? Kikerekedett szemekkel nézek rá, nem tudom, hogy nevessek-e rajta, de a testem hamarabb orvosolja a problémát és rákvörös színt kapcsol. Azt még elérem, azt még le tudom kapni a fehéről, hogy ledobjam valahova. Nem igazán figyelek, hol landol, jobban leköti az energiáimat, hogy őt nézem és azt, hogy mit művel velem. Azt gondolom, már nem lehet tovább szítani a vágyaimat, erre képes vagyok magamnak is meglepetést okozni és teljesen elképedni a saját reakcióimon. Ez a hang az én torkomból jött ki? Biztosan? Ez a sóhaj? Ez a nyögés? Igen, ez mind én vagyok, kissé talán szégyenlősen konstatálom, hogy ezt mind a csókjaival váltja ki belőlem, mígnem olyan helyen nem érzem, ami teljesen újdonság számomra. Nem vagyok már érintetlen, de sosem csókolt senki végig a nőiességemen, nem éreztem rajta még a nyelv játékát és forró lélegzetet sem. Ez az egész teljesen új és ismeretlen, felpezsdíti a vérem, olyan izgatóan hat rám, belemozdulna a csípőm a csókjaiba, de nem hagyja. Szorosan tart az ágyon, egyik kezem haját markolja, elég nagy ahhoz, hogy beletúrva eltűnjenek az ujjaim a tincsek között és itt is éreztessem vele, mikor érint olyan pontot, amire intenzíven reagál a testem. Az ajkaim elnyílnak, hangosan veszem a levegőt, először nem merek lenézni, aztán győz felettem a kíváncsiság és lapos pillantást vetek rá, pontosan akkor, mikor megérzem magamban az ujjait, a lábaimat önkéntelenül húzom feljebb, ujjaim, amik nem a haját markolják, az ágyneműbe mélyednek, ahogy összegyűröm a markomban. Már nem őt nézem, a fejem hátrabicsaklik, látom a plafont, a falakat, az ágytámla tetejét is. Meg akarom kapni tőle azt, amit még senkitől se, élvezni akarok a szájától, hadd érezze ő is, mennyire akarom. Nem is tudom már visszafogni testem remegését, de a magas hangokat inkább visszanyelem, nem mindet sikerül. Veszettül izgat a gondolat, hogy miket művel velem most, hogy feltártam neki az egész testemet és azt tehet velem, amit csak akar. Olyannira, hogy pillanatok alatt feszülök meg, gerincem íjként hajlik, csípőmet már nem tudja vagy nem is akarja visszatartani, mert az is rándul egyet velem. Érzem a hasam aljában, hogy nem bírom tovább, levegőt is elfelejtek venni egy percre, hogy aztán rájöjjek úgy kapaszkodok a hajába, hogy az már fájhat. Az én ujjaim legalábbis fájnak a szorítástól, úgyhogy pihegve el is engedem. Már nem vagyok vörös, de zavarban érzem magam, amiért ilyen pillanatban látott, amiért az első pillanatomat neki adtam.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
+18

Érzem, hogy feszül a csípője, hasát a tenyeremnek nyomja, rándulna. Hát persze, ki is teszek magamért. Tényleg azt akarom, hogy élvezze az ajándékát, hogy aztán azt mondhassa, ilyen élményben még sohasem volt része. Azt akarom, hogy soha ne felejtse el, milyen amikor minden figyelmemmel csak rá összpontosítok, amikor a legapróbb rezdülésére tudom a választ, tovább fokozom az élvezetet és valóságos orgiává változtatom az estéjét. Mert ha már nem vittem ki a tengerpartra, akkor se mondhassa azt, nem látott ő csillagokat. Fog majd, amik mindennél fényesebben ragyognak.
Már a puszta ténye is képes felizgatni engem, mennyire be tud nedvesedni. Amikor azt hinném, ennél jobban nem is lehetne, akkor meglep, ez a csaj valóságos vízi erőmű.... csak ez épp nem víz, de tetszik, amit kiváltok belőle. Ujjaim egyre nagyobb ütemben járnak ki és be, minden egyes mozdulatra érzem a választ bensőjében. Nyelvem fürge játékot játszik szeméremajkaival, hol egyszerűen csak megszívom. Teljesen az őrületbe akarom kergetni, azt akarom, hogy még hangosabb legyen, hogy ne is akarja visszafogni már magát. Tenyerem már nincs a hasán, combja belső felén simít végig megannyiszor, de nem eresztem őt fogságomból. Már nem is ellenkezik, csak élvezi, pedig az előbb még azt hittem, hogy kitépi az összes hajszálamat, amit csak marka ért. Végül csípője is egészen elemelkedik, többet pedig nem mozdul. Egy kicsit még kényeztetem, hogy aztán eleresszem őt.
Felegyenesedek, elégedetten pillantok végig rajta. Piheg, kipirult, haja kócos, tekintete még bágyadt az élvezettől, csak úgy csillog. Talán vágytól csillog még mindig. Szexi látványt nyújt még mindig. Elégedetten vigyorodok el, majd jobb karommal letörlöm számról a nedvességét. Kissé édeskés, ízére eddig nem is figyeltem. Lekötött valami egészen más. De elégedett vagyok. Pontosan ezt akartam elérni, így látni őt, megmutatva ezzel egy olyan oldalát, amit mindenki elől gondosan elrejt.
Az ágyra térdelek, mellé mászok, de már keresztbe a túloldalt támaszkodok meg. Egy csókra hajolok le hozzá, érezze csak élvezete eredményét. A csók elnyújtott, könnyed és játékos. A nadrágomat tapogatom ki valahol mellettünk, a zsebét keresem. Ah... meg is van, meg amit kerestem az is. Egy kis négyzet formájú csomagot húzok ki belőle, én bizony sehová nem megyek óvszer nélkül. De még nem bontom ki, még korán van, csak magam mellé teszem.
Kifulladt, de nem hagyom, hogy csillapodjon. Ajkaim immár nem játékosan csókolják az övét, egyre követelőzőbb, miközben végigsimítok a testén. Verítéktől nedves, talán picit fázik, de teszek róla, hogy felhevüljön. Tenyerem megállapodik bal mellén, gyengéden masszírozom, miközben bal lábam is átvetem fölötte. Most már nem keresztben vagyok, hanem egyenesen fölötte. Kissé hozzá simulok, csípőmet az övének nyomom, miközben megfogom a kezét. Azt akarom, hogy érezze, mit vált ki belőlem most. Mert érzem, hogy lassan elönt ismét a forróság, már pusztán ennyitől, mert vonzóbb nem is lehetne ennél, a látvány, bőrének puszta érintése, ahogy férfiasságom hozzá ér, szinte lüktet egyet. Akarom őt és most már pokolian akarom én is élvezni.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:48
+18

Teljesen más ez, mint amilyen volt, mint amilyenre emlékeztem. Fél éve már annak, hogy Byront és a régi életemet is Epernay-ben hagytam, azóta pedig eszembe se jutott, hogy az ágyamba is csábíthatnék valamit. Én nem vagyok olyan. Nem vagyok ilyen se, mégis nyeldeklem a levegőt, a mellkasom vadul emelkedik fel-le, ahogy zihálok. Lio miatt. Mert olyat mutatott, amilyet eddig még senki, mert a simogatását még mindig magamon érzem, végig a testemen, a combjaimon, amiket kicsit összébb is zárok átható pillantása nyomán. Kiterülve fekszem a gyűrött ágyneműn. Még percek múlva is érzem magamon, hogy testem nem nyugodott meg teljesen, de megérzem a csókját és újra felszítja bennem a tüzet az, hogy érezhetem a nyelvén a saját ízemet. Ilyen volna? Sosem éreztem még, de nagyon izgató, ahogy a gondolat és a kép is, ami elém tárul, ha arra gondolok milyen intenzív érzéseket csalt ki belőlem a szájával, amit most csókkal illethezet. Nyelvét szívom át a számba, csókolom szenvedéllyel, buja vággyal és a közös éjszaka ígéretével. Az eszemmel tudom, hogy ez rémesen nagy ostobaság, de hamar felülírják a vágyaim, elég csak a szemébe néznem. Olyan közel van, hogy visszatükröződnek az arcom vonásai, közvetlenül mielőtt újra birtokba venné az ajkaimat. Ujjaimat, amik eddig fehéredésig szorították az ágynemű finom anyagát, most a testére vezényelem. Két kezem közé fogom az arcát, úgy simítok végig rajta csók közben, és most hogy felettem támaszkodik, végre alkalmam nyílik arra is, hogy a nyakától indulva végigsimogassam az egész mellkasát, különös tekintettel azokra az izmokra, amik erőteljesebben kirajzolódnak rajta. Vonom közelebb magamhoz, bal lábamat megemelve, talpammal simítok végig a vádliján, kezeimet oldalán futtatom vissza, hol cirógatom, hol erősebben markolom meg csupasz bőrt, ami testemnek feszül. Forró, ahogy az enyém is volt, bár testem most az izzadságtól kissé még nyirkos, de ez nem akadályoz meg abban, hogy még jobban nekinyomjam magam, mikor megérzem a kettőnk között feszülő férfiasságát. Gondolkodás nélkül csúsztatom magunk közé a kezem és húzom végig rajta ujjaimat. Ajkaim elnyílnak, ahogy markomba kaparintom, egyre csak simogatom és azt akarom, hogy annyira akarjon, hogy az már fájjon. Néhány pillanat elég ahhoz, hogy vágyakozó ölem a férfiassága ritmusára kezdjen el lüktetni, én talán hamarabb is nyögök fel, mint ahogy tőle hallom, pedig igyekszem tartani magam és ktalanul maradékiélvezni a helyzetet. Testem újra megmozdul az övé alatt, fészkelődök egy kicsit, hogy a lehető legtöbb helyen érjek össze a bőrünk, hogy őt is annyira izgassa kettőnk meztelensége, mint engem, de közben simogatom, ölelem és csókolom. A végén már úgy, mintha az életem függene tőle, hogy viszonozza-e. Akarom, hogy visszaadja, hogy belém fojtsa a szuszt, és kifulladásig csókoljon. Vagy még tovább, ájulásig.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:49

+18

Elégedettség érzete fog e ahogy végigpillantok rajta. Most annyira más, hogy teljesen kitárulkozott előttem. Talán picit zavarban van, de csak gyengéden simítok végig a combján, ahogy összébb zárja. Nincs mit rejtegetnie előlem, mert bomba formában van. Ó basszus, ha ezt tudtam volna, mi rejlik a fehérnemű alatt - eszembe jut az a nap, amikor megfújták a felszerelését és a ruháit. Másnap mindent visszakapott. Egy kicsit sajnáltam is őt, amiért ártatlanul belekeveredett egy féltékenységi cirkuszba. Mindezt miattam. Mennyi minden változott azóta, a bál, amin sziporkázott, vagyis mindketten. És ahol szintén megint egy másik arcát mutatta meg nekem. Ez a lány valóban ezerarcú és egy picit úgy érzem, hogy ebből talán ha hármat engedett látnom. Vajon mikkel kecsegtethet még?
Nem hagyom, hogy a pillanat heve elillanjon, most kell megragadni, frissen, forrón, amíg csak lehet. Nem csalódom benne, ösztönösen viszonozza a csókot, szinte falja az ajkaimat és a nyelvem. Legszívesebben csak két kezem közé fognám az arcát és csókolnám vadul. Még mielőtt ez igazán eljutna a tudatomig, félig meg is valósul. A könyökeimre támaszkodok, úgy simítok végig mindkét kezemmel az arcán. Érzem, kezdek megveszni egészen érte. Akarom érinteni, magamévá akarom tenni. Megérzem ujjai érintését, erős bizsergés járja át a testem. Ágyékom forrón, lüktetőn árasztja szét a kellemes érzést érintése minden apró rezzenésére. Vágytól elfúló sóhaj szakad fel torkomból, észre sem veszem, hogy ajkait vadabbul szívom, mint kellene. De ha egyszer annyira vastag és dús és vonzó... akár csak a látványa, ahogy megragadja a tekintetem.
Nem tudok elszakadni az ajkaitól, pedig egyre többször fullasztom némán a csókba feltörekvő sóhajaimat. Ujjaimmal a hajába szántok, talán picit erősebben is túrom, mint kellene, majd csak végigsimítok a felsőtestén, kínzón lassún, hogy aztán bal combja külső felén állapodjon meg. A hajlatba csúsztatom a kezem, úgy húzom fel a csípőmre a lábát. Érezni akarom a legközelebb magamhoz. Érzem, hogy teljesen kész vagyok, minden egyes érintése már csak hátrányunkra ingerelne. Azt akarom, hogy élvezze, hogy azt mondja, ennél jobb szexben még soha nem volt része. Mert ez az én ajándékom, azt akarom, hogy meghatározza. Legalább egy ideig...
És akkor eszembe jut a lényeg. A LÉNYEG! A gumi, hát persze. Úgy pillantok fel kábán az ágyra, mint aki most tért magához egy fullasztóan gyönyörű álmából, hogy kitapogassam, hová tettem azt a... ah, megvan. Ujjaim közé kaparintom, a sarka már fogaim közt, hogy szakítsam a zacskót. Nem vagyok hajlandó elmozdulni tőle, de muszáj lesz. Kelletlenül sóhajtok, ahogy legördülök róla, hogy felhúzzam magamnak az óvszert. Nem tart sokáig, csak pár rutinos mozdulat. Huncut mosollyal sandítok ez után rá és félig felé fordulok, de csak hogy megragadjam a csípőjét és magamra húzzam. Hagyom, most ő van felül, tegyen velem azt, amit akar. De egy csókot mohón kikövetelek tőle, egy kicsit talán bele is kuncogok. Annyira nem érdekel most, hogy szőke, egyszerűen csak magához vonz a kisugárzása, érzem a vágyakozását, ujjaimat ismét csiklójára simítom, a épp csak egy picit ingerelve. Már megint teljesen nedves, ez pedig csak még jobban lázba hoz. Ujjaim szüntelenül, talán kissé türelmetlenül simítanak egyre többször végig ugyanazon az útvonalon, olykor kissé körözve egyet. Nem hagyom, hogy hezitáljon, ne várjon, nem várhat. Vagy ha igen, akkor majd cselekszem én helyette is.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:49
+18

Magának követeli az összes figyelmemet, de én is élvezhetem az övét. Maradéktalanul. Az összeset. Újbóli csókjai csak bizonyítékként szolgálnak, alátámasztják, hogy mennyire magányos az ajkam, ha nem ér az övéhez. Számban visszhangzó nyögése, simogató ujjainak buja érintései pedig ígéretek az éjszakára. Nincs bennem kétely, talán zavarban vagyok, de mindez csak tapasztalatlanságomból fakad. Erről nem beszéltem neki, de ha sejtésem nem csak, egész gyorsan képbe is jött a helyzetemmel, hogy bár nem vagyok már szűz, de nem tartottam számolatlanul a szeretőket az utóbbi hónapokban. Mégsem tesz semmit, ami arra utalna, hogy zavarja, sőt épp ellenkezőleg, egyre követelőzőbben csókol, én is egyre bátrabban veszem birtokba az ő testét, ölelem, simogatom. Egész rövid pillanatnyi merengést engedek csak magamnak.. Ez kettőnk között megtörténhetett volna korábban is, az autóban, az ölében ülve.. Még emlékszem, hogy markolt combomba, hogy vont közelebb magához és hogy mennyire tetszett az, amit a hirtelen szenvedélye művelt velem. Ugyanazt érzem most is, csak hatványozottabb formában. A fogaink összekoccannak, kicsit el is húzódom, hogy levegőhöz jussak, kapkodom, a tüdőm veszettül megsínyli a szakadatlan csókcsatát. Ez is új, sosem fulladtam még bele egyetlen csókba se, sose akartam többet, mint amennyit a kapacitás engedett volna, de most ez is felborulni látszik. Lágy simogatása, nyelve selymes játéka pedig hamar meghozza az eredményét. Többet akarok, és többet is adok neki, látni akarom, hogy élvezi, hogy minden porcikámat kívánja. A szemében végig az a tűz ég, amit még a táncoló tömegben szítottam fel, nem csillapodik, nem hagy alább, egyre csak fokozódik, mint a testem hullámzása alatta. Addig akarom vonni magamhoz, míg a legvékonyabb papír sem fér közénk. Elengedem magam, már rég rábíztam a testem, mert tudom, hogy jó kezekben leszek nála. A lábaimat ösztönzésére húzom feljebb, egész a csípőjéig, érezni akarom őt magamban, emelkedik is vele a testem az ágyról, hogy követelje magának az érzést, de legördül rólam. Fogai között látom az apró csomagot, naná, hogy gondolt rá. Még helyettem is.. Légszomjjal küzdve pihegek egy pillanatig, hirtelen csap meg a szoba hűvös levegője, most, hogy nem borítja be sajátjával a testemet. Mellbimbóim mazsola nagysága meredezik vágyakozva az érintésére, a kezére, a szájára, a nyelvére sóvárogva. Hívogatóan tárom ki felé a karomat, mellkasát érintem, miközben ajkamba harapok, de azt akarom, hogy ezt ő tegye. A fogammal meg is csípem kicsit a saját bőröm, mikor hirtelen rajta találom magam. A csípőmet fogja két oldalt, én meg automatikusan vetem át a lábamat a testén. A hasán támaszkodom meg, aztán szép lassan futtatom végig rajta a tekintetemet, míg el nem érem azt a sötét szempárt, amiben aljzószerként lobog a szenvedély lángja. Felsimítok egészen a válláig, dőlök is vele, a hajamat hátratúrva hajolok egészen közel a szájához, a nyelvem hegyével érintem meg dús alsó ajkát, aztán csókra sürgetem. Bejárom ajkaimmal a nyaka vonalát, ujjaimmal oldalát simítom végig leheletfinoman. Akarom hogy mindenhol érezzen, de én is felnyögök, mikor ölemet a férfiasságának nyomom, és kitapintja azt a pontot, ami a legnagyobb örömöm forrása. Érzéki sóhajom a bőrén érezheti, leheletem simogatja tovább, csókjaimmal fűszerezve, míg azt nem érzem, hogy megrándul a kezem alatt. Újra végighúzom az ujjaimat azon a ponton, mire megismétli a reakciót. Teljesen biztos vagyok benne, hogy csiklandós részhez érkeztem, a szemeim pedig felcsillannak ennek okán. Újabb meglepetést okoz, édesen kuncog fel az ingerlésemre, én pedig iszom a látványát. Már a csípőjénél járok a csókokkal, mikor felpillantok rá, lefelé haladva testén, hagyom hogy mellem a férfiasságát súrolja, majd egyetlen hosszú csókot lehelek rá, aztán még egyet. A sarkamra ülök a lábai között, úgy hajolok egészen közel, úgy érintem a számmal, úgy simítom a kezeimmel. Már rajta az óvszer, annak az ízét érzem, nem is tudom igazán beazonosítani, valami édes gyümölcs lehet, de összefut tőle a nyál a számban. Ilyet sem csináltam még, de viszonozni akarom. Egy elsőt egy elsőért.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:49
+18

Úgy hull sutba az összes létező sztereotípia ezen az éjjelen, mint ha csak mi magunk készültünk volna azokat megtaposni. Ha a napokban valaki azzal állt volna elém, hogy én majd visszavonhatatlan vágyakozást fogok érezni egy szőke csaj felé, akkor óhatatlanul szembe röhögöm. Most mégis itt van, szőke tincsei az arcomba hullanak, ahogy fölém kerekedik. Látni akarom mit tesz velem, látni akarom, hogy ő is mennyire lázba jön attól, hogy azt tehet velem most, amit csak akar. Korábban többnyire tahó voltam vele néhány röpke pillanatot leszámítva. Számomra ő eddig meglepetésekkel teli titokzatosságnak tűnt és még tűnik most is. Nem tudom mitől kezdtem késztetést érezni rá, hogy ide jussunk, hogy azt akarjam, vegyen birtokba ő is engem. Talán ahogy ott a csípőjét rázta előttem, ahogy olykor az ágyékomhoz simult - még ha nem is szánt szándékkal tette ezt - de pokolian felébresztette bujaságomat. De megfordul a fejemben az a csók is a kocsiban, ahányszor ajkaira szomjazom most az éjszaka folyamán, mint ha valami régi de ismerős vágy, érzés éledne újjá bennem. A franc sem tudja már, biztos egy boszorkány.
A mozdulatai bizonytalanságról árulkodnak néha, kósza mosolyt csalva az arcomra. De cseppet sem szegi kedvem, mi több, csak fokozódik, segíteni akarok neki, hogy kicsit magára találjon fölöttem, a csókjaimmal egyre csak buzdítom, merjen bátrabban cselekedni, hisz most már nincsenek határok közöttünk, ő is teljesen feltárulkozott előttem.
Hasfalam keményen feszül meg támasztása alatt, kihívóan pillantok rá. Na most mit teszel? Ujjaim egy pillanatig csípőjén szántanak végig, majd karjáig húzom azokat. Kivárok, nem mondhatja senki sem, hogy türelmetlen lennék. Szerencsére nem kell motiválni őt. Fölém hajol, csókja pedig végigperzseli ajkaimat. Úgy kapok utána, mint ha a világ legédesebb édességét kóstolnám. Lágyan harapom be alsó ajkát, hogy aztán egészen birtoklón csókoljam tovább. Nyelvem azonban már csak épp hogy célt talál. Elégedetlen sóhaj szakad fel belőlem, ahogy eltávolodik tőlem, mégis csókjai nyomán bőröm borzong meg erősen. Ismét pokoli vágyat érzek felé, azt akarom, hogy kényeztessen, becézgessen, ahogy azt én tettem az imént.
Meglepetten rándul meg a hasam egy ponton, ahogy ujjaival elhalad rajta. Nem mondanám csikisnek igazán magam, de ettől a finom érintéstől mégis úgy rándul meg az izmom, mint ha csak valami láthatatlan kezek húzogatnák. Másodszorra fel is kuncogok, ez az érzés igazán... új. Tud meglepetéseket okozni, ezt már most sem firtatom. Ajkaimat aztán csak beharapom, ahogy tovább halad. Kezeimet a fejem mögé csúsztatom, hogy jobban lássam, mert látni akarom, a szemébe akarok nézni, ahogy kényeztet, mikor szájába veszi oly' becses testrészemet. Erőteljesen fújom ki az orromon a forró levegőt, ahogy megérzem ajkainak gyengéd érintését, ezzel egyszerre pedig ágyékom is lüktet egyet. Elönt a forróság, elnyílt szájjal figyelem, majd csak kihúzom az egyik kezem a fejem alól felé nyújtom. hosszú tincseibe csúsztatom ujjaimat, lassan pedig felfogom azokat az útból. Nem kell, hogy bármi zavarja. Vágyakozó tekintettel minduntalan figyelem őt, lássa csak, mit vált ki belőlem.
Egészen belejön, nem erőltetem, nem akarom megmutatni neki, miképp is csinálja, pedig a mozdulataiból és érintéséből süt a bizonytalanság. Feltámaszkodok bal alkaromra, hogy jobban elérhessem őt, a haját sem húzom így annyira. De közelebb akarok lenni hozzá, érzem ahogy a hasfalam is olykor megrándul. Nem csinálja rosszul, ráérez, a forróság elönti a fejem, ágyékom pedig szabályosan lüktet. Akarom őt, fizikailag fáj, hogy még nincs rajtam, mégis magával ragad a látvány, az a számtalan apró bizsergés, melyet ujjai és főleg ajkai apró mozdulatával okoz. Mert kicseszettül élvezem.
Eleresztem a tekintetét, ezzel egyszerre pedig eldőlök, amint kihúzom magam alól a kezem. Ismét a nadrágom után nyúlok, a zsebébe kotrok. Kell, hogy legyen itt.... nem tudok várni. Türelmetlenül fújok egyet, szakítom a csomagot, majd felülök és Oly álla alá nyúlok, hogy magamhoz invitáljam egy végtelenül elfúló csókra. Nem akarok még elmenni, azt akarom, hogy velem együtt élvezze a szex minden létező örömét. Alig tudom elszakadni tőle, de már megint fölötte térdepelek. Ajkait kívánom, leköti a figyelmem, annyira hogy amint megérzem a saját kezeim érintését, farkam ismét rándul egyet. Magam is meglepődök saját sóvárgásomon. Pokolian kívánom már, el nem tudnám képzelni mennyire. Rég volt annak az ideje, hogy ennyire elnyújtottam valaha is a szexet. Birtoklón ragadom meg a lábait, hogy magam alá húzzam, komisz mosoly ül ki egy pillanatra az arcomra, majd ismét csókjára szomjazom. Tudom, hogy nem kell annyira figyelnem, hisz nem én járom be ezt az utat, de valahogy mégis enyémnek érzem a pillanatot, amiért egészen új dolgokra vezettem rá. Végigsimítok feszes hasán, miközben egészen fölé hajolok. Csak egy mozdulat, nem kell rásegíteni, hogy benne legyek. De a pillanat hatására ismét megrándulok. A csókjaira vágyom, rá, hogy a magamévá tegyem. Tompa érzés egy kissé először megmozdulni, benne, de lesz ez még intenzívebb is. Megtámaszkodok fölötte, lábait ismét a csípőmre húzom, hogy jobban hozzá férjek, majd mozogni kezdek. Az első néhány lökés csupán tétovább, majd ahogy érzem, ő is teljesen rám hangolódott, gyorsabb tempóban kezdek mozogni.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:49
+18

Nem kapkodom el, csókkal akarom becézni teste minden egyes részét, a bőre alatt futó izmokat simítani végig, kiélvezni, hogy milyen reakciót váltok ki belőle. Mert látom, hogy tetszik neki.. Érzem is. Futó pillantást vetek felé, ahogy lefelé csúszom testén. Izgulok, talán látszik is rajtam, a szívem hevesen veri a bordáimat, mintha ki akarna szakadni onnan, a vérem pedig vadul lüktet az ereimben, hallom ahogy a fülemben is visszhangzik. Talán el is pirulok, ahogy férfiasságát először számba veszem, óvatosan, féltő mozdulatokkal, hiszen fogalmam sincs róla, hogy mennyire lehet érzékeny. Ha magamból indulok ki, akkor se vehetem biztosra, de ennek ellenére bánok vele finoman, talán túl finoman is. Magamon érzem a tekintetét, ami csak tovább gerjeszti bennem a vágyat és igyekszem minden figyelmemet neki szentelni. Nem sikerül maximálisan, olykor jobban leköt az, hogy felpillantva a szemében parázsló tüzet látok, vagy a szájába harapva nyeli le a feltörni kívánkozó hangjait. Én is akarom harapni, csókolni, a számba szívni, végighúzni rajta a nyelvemet és megbabonázni vele, mint a hogy most is teszem az érintéseimmel. Ajkaim olykor szorosabban záródnak köré, szinte már ösztönösen cselekszem, bár mozdulataim egy egész kicsit még saját magam számára is bizonytalannak hatnak. Nem szólal meg és a teste sem küld olyan jeleket, hogy nem élvezné, sőőt. Eltűri a hajamat az arcomból, és belemarkolva tartja meg, így biztos lehetek rajta, hogy jó úton haladok. Az őrületbe akarom kergetni, megadni neki, amit én kaptam tőle, ettől pedig csak még inkább izgalomba jövök én is. Talán az újdonság varázsa hajt ennyire, a finom íz a számban pedig tovább buzdít, hogy mikor kicsusszan az ajkaim közül, nyaljam végig teljes hosszában is. Közben ujjaim sem lazsálnak, hol combján futnak végig, hol hasát simítom azon a helyen, amire az imént bukkantam rá. Olykor összerándul, én magamban jót mulatok rajta, hogy csiklandós, tudom magamról, hogy én is az vagyok, csak még nem találtam meg rajtam azt a pontot.. De csak idő kérdése, hogy én kezdjek ficánkolni a kezei között ilyen finom érintésekre. Amíg viszont én irányítok, ki is használom. Egyre bátrabb leszek, érzem magamon, hogy a pezsgő vérem hova visz előre, nem tudok és nem is akarok leállni, egyre mélyebbre engedem a számba férfiasságát, nyelvem körülöleli, én meg csodálkozom, hogy mennyire kitölti a helyet, de nem merem tovább engedni a torkomig. Hezitálok rajta, mégis megtegyem-e, kibírom-e és mi van akkor, ha mégse? Vajon elmegy tőlem a kedve? Az már eddig is feltűnhetett neki, hogy nem bővelkedem tapasztalatban ezen a téren. Bár ez úgy általánosságban is elmondható rólam. Byronnal együtt voltam ugyan, de inkább azért, mert ciki lett volna nemet mondani neki, és igazából semmi érvem nem volt, miért is ne lehetnénk együtt, ha már járunk egy ideje. Még csak az se mondható el rólam, hogy annyira tartogatni akartam volna magam.. De most megfordul a fejemben, hogy talán jobb lett volna, ha mégis ez az első. Ha így élem át először, és vele.. Teljesen biztos, hogy emlékezetesebb lesz nekem ez az éjszaka, mint a legelső, de csak apró sóhaj szakad ki a torkomból, mikor állam alá nyúlva felhúz. Nem tudhatja meg, hogy vágyakozó simogatásaim és perzselő tekintetem milyen mögöttes gondolatokat rejtenek.
Oldalra dőlve várom és érdeklődve figyelem, hogy mit matat annyira. Az óvszer is a helyére kerül, én meg hagyom, hogy fölém kerülve testünk eggyé váljon. Egy egészen rövid és halk nyögés hagyja el a számat, erre vártam, erre vágytam és most meg is történik. Érzem, hogy egy kicsit szűk vagyok neki, ahogy teljesen kitölt, de testem néhány pillanat alatt idomul az övéhez és a helyzethez, így egyáltalán nem kényelmetlen. Pont annyi időt hagy, hogy ne kelljen hezitálnom, ne érezzem a szorítást az ölemben, hanem csak csípőjét körülölelve adhassam meg neki a szabad mozgásteret. Csípőm mozgása az övét követi, kezeim válláról kúsznak hajába, aztán karja alatt átnyúlva húzom közelebb magamhoz. Mélyen fogadom magamba, hevesebb lökéseire nyögéseimmel biztatom. Ajkait keresem, vágyom a csókjára, hallani akarom a sóhajait, akarom, hogy teljesen elveszítse az eszét, ha a józanságát már sikerült. Gerince vonalát simítom végig, lágyan ingerlem, épp csak annyira hogy bizseregjen a bőre, ahol hozzáérek, nem tudok gátat szabni magamnak sem. Egy-egy vad lökése nyomán körmeim húsába marnak, élesebben szívom be a levegőt is, amit csókja fojt el. Szinkronban hullámzunk, ahogy fogadom őt, olykor a hátam is ízbe feszül, hogy minden porcikánk egymásnak simulhasson. Jobban akarom ezt, mint a levegőt, amiért mégis kapkodok, aztán az elhúzódásommal és mozgolódásommal jelzem neki, hogy fordulni szeretnék, nyeregbe kerülni. Egyszer már pedzegettem neki, hogy lovagolok, most meg is akarom mutatni neki... Képes vagyok saját magamat is zavarba hozni a gondolataimmal, talán ki is pirulok kissé egy sóhaj és egy csók között, de annyira közel húztam már magamhoz, hogy én nem tudok pozíciót változtatni, eltolni pedig eszem ágában sincs.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:49
+18


Nem tudom honnét jött a késztetés, hogy egy picit jobb lenne várni, de úgy érzem, ennyin már semmi sem fog múlni. Érzem, hogy kissé megfeszül, ahogy behatolok, azonban nem kell sokáig ösztönöznöm arra, amit szeretném. A lábai szorosan csípőmre fonódnak, én pedig csak még közelebb érzem magamhoz. Egészen bensőjében, mint ha pusztán eggyé akarnék válni vele. Felenged, fokozatosan gyorsítom ehhez mérten az ütemet. Az alkaromra támaszkodom, ahogy a ritmust csak vadabb tempóban kezdem el diktálni. Azt akarom, hogy bőröm a legnagyobb felületen érjen az övéhez, hogy fölé helyezkedve ismét birtokba vegyem annyira vonzó ajkait. Vágyom nyelve játékára, a simogatásaira, hogy teljesen elfeledtesse velem, most épp az újévet ünnepelnénk. Ha nem jöttek volna ide, most biztosan teljesen máshogy alakulna az éjszakám, talán még mindig lent ünnepelnék - hozzáteszem csatak részegen.
Olykor lassítok a lökésen, olyankor nem annyira intenzív, erőteljes, hanem érzéki és csak a csípőmmel játszom. Teljes trükkök tárháza áll rendelkezésemre, amivel most el akarom őt kápráztatni. Ajkairól letévednek az enyémek, érezni akarom a bőre forróságát, az illatát a legapróbb gödröcskékben is. Csókokkal halmozom el az álla vonalát, a nyakát, miközben a felkarján simítok végig. Majd egészen feltérdelek, combjaimat egészen az övéi alá csúsztatom, hogy némi tartást adjak neki, úgy folytatom ismét intenzívebben. Felhevült testem minden érintésére úgy reagál, mint ha ezernyi apró tű szántana végig rajtam, persze a jó értelemben. Beleborzongok szabályosan, ahogy a hátamba mar, arra késztet, hogy ne hagyjam abba, csak fokozzam az élményt. A vállába nyögök, elveszítem teljesen az önkontrollt és már szinte csak arra figyelek, hogy neki is jó legyen. Különös fura érzés kerülget, mint ha picit tompábban éreznék... de semmit nem von a vele való szex öröméből. Különös...
Kicsit elhúzódik, így már csak válla gödrébe sikerül egy elfúló sóhajt lehelnem. Lassítok, meg is állok, úgy pillantok rá kérdőn. De egy pillanat műve az egész, hogy felfogjam, mit is szeretne. Kezeimet a hátára simítom, szorosan ölelem magamhoz és fordulok át vele együtt a saját hátamra - egy pillanatig sem csusszanok ki.
- Mutasd, hogy lovagolsz. - lehúzom magamhoz, hogy ezeket a fülébe suttogjam, majd gyengéden harapok a fülcimpájára. Most kezdem érezni, hogy talán tényleg picit megmart, ahogy a hátamra támaszkodom. De nem érdekel egyáltalán, birtoklón simítok végig az oldalán fel, majd a mellére tévednek hozzá képest jókora tenyereim és a domborulatokra fogok. Most, hogy felszabadultak a kezeim, élek is vele. Egészen a hasáig húzom le az ujjaimat, gyengéden cirógatva őt. Kíváncsi de vágytól ködös tekintettel pillantok fel rá. Nem tartok attól, hogy esetleg nem találná fel magát. Nem kezdem ösztökélni, nyakát és ajkait annál inkább falom, hogy lekössem magam egészen. Fel akarom őt fedezni, látni akarom, hogy mit tud, mire képes. Mégis mivel vonzotta be ennyire a figyelmemet? Csak ő... Tintin buliján, ahol aztán végképp nem becsajozni akartam, csak egyszerűen jól érezni magam.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:50
+18

Minden porcikámból árad, mennyire élvezem, hogy birtokba vesz, felém magasodik és szinte beterít. A csókjank egyre csak elfúló nyögésekben végződnek, minden idegszálam kiéleződik rá és csak rá. A keze ott van mindenhol, bejárja a testem, ajkai nyomán a forró levegőt érzem. Elvesztem, teljesen belefeledkeztem a pillanatba és nem is bánom egyetlen percét sem, amit vele töltök. Hangosabb nyögéseimre intenzívebben reagál, néhány lökésére sikerül feljebb kúsznom az ágyneműn, de még így is bőven van helyünk, hatalmas ez az ágy és ki is használjuk. Csókra vonom magamhoz, megveszek a szenvedélytől, az érzésektől, amik lángra gyújtják egész testemet. Égek, szabályosan tüzel a testem, bőrünk verejtéke keveredik, ahol összesimulunk, fülledt a levegő is, ami körülvesz. Anyaszült meztelenül az lenne az első dolgom, hogy fázni kezdek, de gondoskodik róla, hogy eszembe se jusson, szilaj mozgása azt a régen várt érzést hozza el, amit annyira akartam már tapasztalni. Valakire igazán vágyni, valakit akarni, de mindenhogyan. Keményen és kendőzetlenül, habár olykor azt érzem, hogy inkább finoman bánik vele, ha rajta múlna lehetne durvább is. Mégsem teszi, talán tart attól, hogy sok lenne, hogy fájdalmat okozna, én viszont nem követelőzöm, csupán minden csókommal biztosítom arról, hogy teljesen az övé vagyok. De azt is akarom, hogy ő az enyém legyen, a birtoklása tovább izgat, buja csillogással a szememben nézek előbb fel, majd le rá, ahogy átfordul. Arcában landoló hajamat gyorsan kisöpröm onnan, hogy egy kíméletlenül hosszú csókkal fojtsam belé a sóhajait. Fülembe suttogott kérésének pedig nem tudok ellenállni. Nem csak a fülem, az egész testem beleborzong, külső semmel képzelem el magunkat, ahogy rajta vonaglok és egyszerre hoz lázva és zavarba a látvány, amit lelki szemeim előtt látok. Ezt viszont nem mutathatom, most nem, most.. Csak a tűzre koncentrálok, ami mindent elsöprő erővel lobog az ölemben, ahogy először hagyom magam teljesen ráereszkedni. Egészen más érzés, sokkal jobban feszít, mélyebben érzem magamban, ahogy testünk összeér. Fájdalmas is lehetne, ha nem sóvárognék rá ennyire...
- Figyeld csak.. - lehelem neki kihívóan. Imádom a simogató ujjakat, amik még mindig testemet járják, újra meg újra végigsimít minden részemen, mintha csak örök emlékként akarná őrizni a vonásaimat, én pedig mozogni kezdek rajta. Először csak lassan, figyelek rá is, a mozdulataira, melleimet simogató, gyűró ujjaira. Nem akarok elkapkodni semmit, de sokkal magabiztosabb vagyok már, mint nem is olyan régen. Egész testemmel segítem a mozgásomat, combjaim csípőjére szorulnak, térdeim az ágynemű puha anyagát gyűrik, nekem pedig olykor előrehajolva meg kell támaszkodnom a hasán, mikor olyan ponthoz ér bennem, ami nyögésre késztet. Minél tovább ingerel, annál hangosabb vagyok, pedig próbálom visszafogni a hangomat. Egy darabig legalábbis, mert a saját hangom és élénk hatással van rám, csak remélem, hogy rá is.
Melleimet domborítom felé, a hátam homorítom, ahogy néhány mozdulat erejéig a combján támaszkodom meg és úgy ereszkedem vissza rá, de mozog alattam ő is. Csípőmet ellentétes ritmusban kíséri, lendül felém az övé, várja testem érzekézét és ezáltal is csak mélyebbre hatol. Csillogó szemmel élvezem, nem tagadhatom, hogy tetszik az elém táruló látvány, falom a szemeimmel, képes vagyok teljesen ráhangolódni, és ahogy ő is, a csípőm körözésével tovább húzni a pillanatot, de én sem bírom túl sokáig. Csak felhúzom magamhoz, csókját kívánom, leheletét érezni újra a bőrömön, nagy tenyereit a combomon és a fenekemen, ahogy már nem is tudjuk megkülönböztetni, hogy ő mozgat magán heves tempóban vagy én mozgok és csak rásegít egy kicsit. Ujjbegyem szórakozottan követi végig nyaklánca ívét, ajkaimmal kicsit hátrébb húzódom, épp csak annyira, hogy ne érje el, annyira be akarom vadítani, hogy veszítse el a fejét, feszegetem a határokat, mert megtehetem. Mert most mindent megtehetek.
Vissza az elejére Go down
Lionel Thibodeaux
Elit
Lionel Thibodeaux
Kor :
24
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
199
Tartózkodási hely :
Montréal/Los Angeles
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:50
+18


Hangja kihívó, alig hallani, mégis olyan intenzitással dübörög végig a dobhártyámon, mint ha csak azt akarná szétszaggatni. Elég pusztán magam elé képzelni egy pillanatra a mozdulatait, már egészen lázba jövök. Teljesítem óhaját, úgy nyalábolom magamhoz, mint ha el sem akarnám engedni, miközben átfordulok vele a hátamra. Akarom kicsit élvezni csupán, egy kicsit dolgozzon most ő rajtam. Elfúló nyögéssel veszem tudomásul, hogy egészen rám ül, kihasználva minden értékes aprócska távolságot. Az már nincs, megszűnik közöttünk. Nem győzöm végig simítani rajta, ahogy megmozdul. Tényleg őrjítően tud vonaglani, ahogy köröz, lendül előre, hátra, majd elemelkedik. Igazi őrjítő táncot jár a csípője, én pedig egy ideig teljesen elnyílt szájjal élvezem ki a pillanatot. Nem fogom vissza nyögéseimet, habár számtalanszor harapok saját ajkamba - inkább már csak az élmény netovábbjának fokozása végett. Nem gondoltam volna, hogy lehet ez még annál is őrjítőbb, de azt akarom, hogy mindent kihasználjon. Megtalálom a kezeit, a tenyeremet az övére csúsztatom, úgy fonom össze ujjainkat, hogy támaszt biztosíthassak neki.
- Gyerünk kislány, abba ne hagyd. - nem hagyom én sem. Olykor lökök rajta, én is vele mozdulok immár. Valahogy ő is, én is ugyanarra gondolunk, ahogy arra ösztökél, felüljek. A ritmus hevében teszem, nehogy kizökkentsem magunkat, így pedig akkorát lökök rajta, hogy akaratlanul is derekára fogok. Most már én magam is egyre intenzívebben lököm, csókjára szomjazom, de elhajol tőlem. A galád... végigsimítok újra és újra selymes mégis érintésem nyomán libabőröző combjain, melyek az izzadtságtól és a felhevültségtől kissé fura nyirkos összhatást érzékeltetnek. Az egész teste ilyen, de nem zavar egy pillanatig sem, ez a mi hevünk hatására vált ilyenné, én sem festhetek semmivel másabban. A nyakába nyögök, mert csak azt érem el, ahogy előre hajolok. Azt csókolom, harapdálom gyengéden és szívom meg. Másnapra biztosan tele lesz foltokkal a nyaka...
Végül egészen fel csúsztatom kezeimet a testén, úgy ölelem egészen magamhoz, miközben melleire csókolok, ahogy azokat a parányi mazsolákat szívom meg vágytól túlfűtötten. Majd viszonzást akarok, ajkai után kapok, vadul csapok le rájuk, miközben egészen gyors ritmust lejt az ölemben. Vele együtt pedig én is. Érzem, hogy lassan már egyenesbe fordulok, mégis mint ha valahogy egy ponttól visszább venne az érzés, mint aki nem tud teljesen beteljesülni, pedig érzem, hogy ő karjaim között egészen megfeszül már, a teste készen áll az orgazmusra és néhány lökés után már efelől egészen meg is bizonyosodok. Ekkor csókolok ismét a nyakába, döntöm őt hanyatt és kezdek el olyan tempót diktálni, amivel nagy nehezen én is sikeresen túllendülök azon a túlfokozott, mégsem eléggé állapoton, hogy aztán minden egyes porcikámban érezzem azt a villámként végighasító bizsergetően kellemes érzést, amitől egy pillanatra én magam is elfeledkezem a világról, hogy aztán erősen szuszogva, a levegőt kapkodva csak a nyakába boruljak és úgy is maradjak egy ideig. Egész testem megreszket egy pillanatra, de nem eresztem őt. Csak szuszogok, hallgatom a saját és az ő zihálását, ahogy fáradtan nyúlok szinte el rajta. Tényleg nehezemre esik most megmozdulni, végtagjaim ólom súlyúnak hatnak, mint ha most semmi sem akarná, hogy megmozduljak. Nem is akarok... csak lustán megkeresem a takarót és magunkra húzom, mert érzem, hogy alattam kicsit már fázik ő. A nadrágom tompa puffanással jelzi, hogy bizony lefordult a mozdulatra az ágyról. Szarok rá. Csak adok egy újabb csókot a nyakába, másra most nem vagyok képes.
Vissza az elejére Go down
Olivia Nova Dahl
Egyetemista
Olivia Nova Dahl
Kor :
24
Hozzászólások száma :
209
Reagok száma :
183
Tartózkodási hely :
montréal
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o EmptySzomb. 14 Nov. 2020, 02:50
+18

Le se tagadhatnám, hogy milyen extázis járja át a testem, mikor végre én kerülök felülre. Nem vagyok ugyan tapasztalt, de meg akarom csillogtatni előtte azt a kevéske tudásomat, ami van. Bátortalanságomat levetkőzve, minden kétségemet magam mögött hagyva lendülök bele újra a ritmusba, amit most én diktálok magunknak. A sóhajaim nem halnak el most sem, sokkal jobban élvezem így látni őt, az elnyíló ajkait, a szemeibe nézve pedig csak annyit tudok biztosra megállapítani, hogy tetszik neki a látvány. Nincs mit szégyellnem magamon, az áhitatos pillantása mégis képes pírt varázsolni az arcomra, egy pillanatra le is sütöm a szemem, mert nem tudom állni a tekintetét. Ajkamra harapva hagyom, hogy támasztást adjon, biztató szavaira, csak a számat nyalom meg, úgy folytatom a mozgást. Magasabbra emelkedem, majdnem teljesen kiengedem magamból, aztán gyorsan huppanok vissza rá, elfojtott nyögéseimnek csak egy ideig tudok gátat szabni, csak addig, míg fel nem húzom magamhoz. Akkorát lök rajtam, hogy hirtelen kapaszkodót kell keresnem, a vállán támaszkodok meg, míg magához nem húz. De utána sem eresztem, felkaromat nyugtatom rajta, teljesen hozzápréselem az egész mellkasomat, ujjaim a hajába kalandoznak, míg csókol. Újra csak sóhajtok, felkínálom neki a nyakam, a mellem, vegye csak birtokba, hagyja rajtam a nyomát. Szorítson és ne eresszen, én sem teszem. Markolom a haját a tarkóján, körmeim a hátát karistolják végig. Nem is tudok már semmit a világról, ha most valaki ránk nyitna, az sem érdekelne, nem tudom abbahagyni, nem tudnám elengedni. Az ölem egyre jobban lüktet, követelőzőbb, mint valaha. Talán az is számít valamit, hogy fél éve nem voltam senkivel, ki tudja... De pillanatokon belül elérem a gyönyört, már a hátamon fekszem, ő pedig elnyújtja, míg a sajátját hajszolja. Fogalmam sincs mennyire tudatos, de én már csak pihegésre vagyok képes a karjai között. Másra nem futja. Automatikusan simogatom és ölelem őt, szorítom magamhoz, mozdulhatna, ha akarna, de nem teszi. Melleimen érzem, milyen veszett üzemet ver a szíve, nyakam vékony bőre folyamatosan borzong. Remegek még mindig alatta, behunyt szemekkel igyekszem csitítani a lélegzetem, hogy ne ziháljak úgy, mint aki most futotta le a maratont, de csak sokára sikerül. Addira már rajtunk van a takaró, én meg még mindig ölelem. Teljesen körülfonom őt, csak a vállát érem el, az esik hozzám legközelebb, apró csókokat nyomok rá. Az ajkaim duzzadtak, érzékenyek, alig érek hozzá, a testét is csak úgy cirógatom már leheletfinoman, de nem szólalok meg, csak fejem az övének döntöm oldalra. Most azt érzem, hogy bármeddig képes lennék így maradni, nem érzem őt tehernek, mert nem épp tartja magát annyira, de még a matracba présel. Én meg elégedetten szuszogok alatta.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

happy new year party - l x o Empty
TémanyitásTárgy: Re: happy new year party - l x o happy new year party - l x o Empty
Vissza az elejére Go down
 
happy new year party - l x o
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Happy New Year - Pí & Claire
» I'll call you when the party's over

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 05. Alternatív :: Múltbéli emlékek-
Ugrás: