*I'll call you when the party's over

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


I'll call you when the party's over
Heloise C. Dupont
Középiskolás
Heloise C. Dupont
Kor :
20
Hozzászólások száma :
4
Reagok száma :
1
Tartózkodási hely :
>> montréal <<
Foglalkozás :
>> student <<
Play by :
>> billie eilish <<

I'll call you when the party's over  Empty
TémanyitásTárgy: I'll call you when the party's over I'll call you when the party's over  EmptyHétf. 17 Feb. 2020, 13:43

Luke ---
Call me friend, but keep me closer, and I'll call you when the party's over
play by
Mivel Tim Chalamet már foglalt, így Tom Holland
kor
15-16
csoport
diák, elit  
foglalkozás
diák
szexuális beállítottság
hetero, vagy bi
információk a karakterrõl
Luke maga a megtestesült mennyország. Mintha a természet tökéletesnek teremtette volna. Mind külsőre, mind belsőre. Szíve mindenkit kedvesen becéz, és a legrosszabb emberben is képes meglátni a jót. A családjáról nem sokat mesél, nem tudom, hogy vannak-e testvérei, vagy nincsenek. Kitűnő tanuló, nagy jövő vár rá, magyarán fogalmam sincs, hogy mit keres a mi kis társaságunkban. Néhány hónapja kezdett el velünk bandázni, én pedig attól a pillanattól fogva szerelmes vagyok belé, persze teljes mértékben titkon. Az egyetlen ember aki tudja, hogy mit érzek Luke iránt, az Simon, de ő nem fog színt vallani, mert tudja, hogy megölöm. Talán nincs titka, talán van, de sosem fog kiderülni, talán olyan nagy titkot őriz, amit az ő szíve sem tud elviselni. Mit tettél Luke? Felcsináltad a barátnődet, és valahol rohangál egy zabigyereked? Megöltél valakit? Meghaltak melletted és tétlenül nézted? Drogok? Kurvák? Nem tudom... de abban biztos vagyok, hogy ha elmondanád, én akkor is megállás nélkül szeretnélek.

Na hát hellóka, kedves nézelődő! Igazából Luke egy eléggé komplex karakter. Nem pontosan olyan, mint amit a felszínen mutat. A lelke viharos, és sokszor küzd, gyötrődik saját magával. Örülnék, ha lenne valami titka. Nekem igazából az jutott eszembe, hogy a barátnője túladagolta magát, és a szeme láttára halt meg, de ez nyilván nem kötelező, csak szerintem passzolna a kontextusba. A másik két kikötésem a karakterrel kapcsolatban; a pb-ből nem szeretnék engedni, tehát ragaszkodom Tom Holland fuckingperfect arcához, illetve, hogy szeretném ha a fiú egy idő után viszonozná a lányka érzéseit. Természetesen ha játéktéren nem alakul ki kettejük között a kémia, akkor nem kell erőltetni, de na, értitek. A neve is változtatható, ezeken kívül mindent a kedves megalkotóra bízok. Nagyon várom, és hidd el nem lesz hiányod játékban!  woo  
 
Vissza az elejére Go down
 
I'll call you when the party's over
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Wrong call, sorry ~ Amy&Cam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: