*reallydiaparker - Page 3

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


reallydiaparker
French moments :: 05. Alternatív :: Virtuális valóság :: Skype
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyCsüt. 08 Aug. 2019, 22:42

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Nos örülök, hogy kellemesen csalódtál. Smile  
Aaron: Igyekszem gyakrabban hazamenni, nem lenne rossz egy normális karácsony sem már. Esetleg velem tarthatnál egy-egy kirándulásra is.  
Aaron: Is? Very Happy Ez célzás volt? Razz   
Aaron: Ne gondolkodjak ennyire előre? Tartasz kicsit ettől az időszaktól?  
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyPént. 09 Aug. 2019, 16:54

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Én is. Smile
Lydia: Nem igazán vagyok az a kirándulós fajta, gimi óta nem nagyon voltam.. ehh
Lydia: Én? Célozgatni? Hova gondolsz? Very Happy Különben is, te biztosan jobban célzol nálam. Very Happy  
Lydia: Egy kicsit az egésztől tartok, nem voltam felkészülve rá.. Érted.. Hogy anya legyek..
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzer. 14 Aug. 2019, 22:13

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Akkor ne nagyon erőltessem a dolgot, igaz? Surprised
Aaron:  Pedig én nem célozgatok, ha sikerül megint levennem a lábadról... Very Happy
Aaron: Megértem, ha tartasz tőle. Egyik nap mèg éled az életed, az a legnagyobb bajod, hogy nem tudod melyik színű ruhát vedd fel, majd az lesz a bajod, hogy vajon meddig jön fel rád.  
Aaron: Nézd... lehet korai ez a dolog és mi is csak egyszer találkoztunk, de azt tudd, hogy én állni szoktam a szavam. Számíthatsz rám, ha ott tudok lenni. 
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyHétf. 19 Aug. 2019, 13:27

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Csak ha szereted a kihívásokat.. Very Happy
Lydia: Ki mondta, hogy sikerül? Very Happy
Lydia: Ne is mondd, a tervezők még nem tudják, hogy mi a helyzet. Nem tudom meddig maradhat titokban. Elég, ha csak egy valakinek eljár a szája és indul a cirkusz.  
Lydia: Tudom... Én csak... Ez egészen más, mintha itt lennél. Úgy tényleg itt lennél.
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyHétf. 19 Aug. 2019, 18:41

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Szóval próbáljuk meg, tudunk-e egy jót kirándulni? Very Happy  
Aaron:  És ki mondta, hogy nem? Razz Úgy tudom, hogy a bókok most különösen jól esnek a lelkednek. Mondtam már, hogy nagyon díjazom, ha valaki nem csak kívül ragyog?
Aaron: Igen, ez tény, hogy egyszerűbb, ha te tudod eldönteni, mikor és kivel osztod meg és mikor állsz készen a reakciók fogadására. De hidd el, nagyon nem szúrtuk el. Smile
Aaron: Sajnálom, ha ezzel csalódást okozok. Sad Nem szeretném, hogy úgy érezd, magadra hagylak, hiába mondom, hogy nem.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzer. 21 Aug. 2019, 20:43

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Csak ne tett túl magasra a lécet. A túrázás tényleg nem az én terepem. Very Happy
Lydia: Nagyon emeledben vagy, csak nem ittál? Very Happy
Lydia: Meg persze azt sem szeretném, hogy téged megtaláljanak..
Lydia: Tudom, nem a te hibád... Csak szeretném, ha nem csak képről ismerne.. Bár egy kicsit talán előre szaladtam.
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyCsüt. 22 Aug. 2019, 21:26

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Majd segítek, nem lesz az olyan szörnyű. Wink  
Aaron: Úgy gondolod, hogy innom kell, hogy tudjak bókolni neked? Very Happy Elég csak megjelenned, vagy beszélgetni veled, hogy máris feldobd a napom vele. Very Happy 
Aaron: Engem ne félts, hétpecsétes titok az itt tartózkodásom. Wink
Aaron: Én is szeretném megfogni, ott lenni, amikor fáj a hasa, nyűgje van, megtanul járni, szalad, meg ahogy felnő. Nem szeretnék hétvégi apuka lenni, bár egy darabig még ez a helyzet lesz, de igyekszem minél hamarabb letudni a kiküldetést. Smile
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyHétf. 26 Aug. 2019, 23:14

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Mégis hogy tervezed, viszel a hátadon? Very Happy
Lydia: Lefogadom, hogy minden terhes nőnek ezt mondod. Razz
Lydia: Talán az sem jó taktika, ha arra alapozok, hogy a média szemében az apa egy fantom. silent
Lydia: Szóval három éves korára hazajössz? Mire épp kezdenek megmaradni az emlékei? Vagy mi a terved? Gondolkoztál már ezen, vagy inkább ne faggassalak? Persze, igazából semmi közöm hozzá...
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzer. 28 Aug. 2019, 21:14

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Azt hiszed, majd pocakosan nem bírnálak el? Razz 
Aaron: Mert én olyan sok terhes nőnek bókolok. Nem pártolom a poligámiát. Very Happy 
Aaron: Őszintén nem tudom, neked hogy lenne kényelmesebb, ha ismernek, vagy ha nem, de azzal talán nem hazudsz nagyot, ha annyit megszellőztetsz, hogy katona vagyok. Így indokolható a távolmaradásom.
Aaron: Nem, én azt hiszem nem szeretném kihagyni az első éveit. Csak talán kezdetben nem lennék még annyit otthon. Nem szeretném sokáig húzni ezt, fél éves korára már szeretnék rendesen az élete részese lenni legkésőbb.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzomb. 31 Aug. 2019, 21:02

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Ez nem is kérdés, egészen biztosan nem bírnál el. Very Happy
Lydia: Még a végén féltékeny lennék.. Rolling Eyes
Lydia: A sajtósoknak mindenhol vannak kapcsolatai... De ezen még ráérek aggódni.
Lydia: Félre ne értsd, az életedbe nem akarok beleszólni. Nincs hozzá jogom. De tényleg örülnék, ha nem webcamerán keresztül ismerne meg.  
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyKedd 03 Szept. 2019, 15:05

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Alábecsülöd a képességeimet. Titokban Superman vagyok. Wink 
Aaron: Csakugyan? Very Happy Szóval te birtokló típus vagy.  
Aaron: Hát akkor majd jól belemosolygok a kamerába, annyira talán vállalható vagyok. Very Happy
Aaron: Őszintén? Bűntudatom lenne, ha tudom, hogy van a világban valahol egy gyerekem, akit nem látogatok elég sűrűn. Ez nálam presztízskérdés, nem tudnék tükörbe nézni, ha nem tennék meg mindent a családomért. Nem kívánnám azt, amit én is megtapasztaltam.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzomb. 07 Szept. 2019, 20:06

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Kétségkívül szuper vagy. Very Happy
Lydia: Néha előfordul..
Lydia: Elképzeltem, ahogy belevigyorogsz a kamerába, mind a harminckét fogadat kivillantva... Páratlan fénykép lenne. lol
Lydia: Ez.. tényleg őszinte volt. Köszönöm, sokat jelent. Én sosem ismertem az apámat, anyámmal sem ápolok jó kapcsolatot, te pedig nem vagy itt. Szörnyű belegondolni, de jelenleg az ügynököm áll hozzám a legközelebb..  
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyHétf. 09 Szept. 2019, 22:04

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron:  Nem akartam nagy dobra verni, de akkor én volnék Clark Kent és ti vagytok az én titkos életem. Rolling Eyes
Aaron: Szóval már most nem szívesen osztoznál senkivel rajtam. Razz  
Aaron: reallydiaparker - Page 3 Ix1vdaO
Aaron:  Csak mert a szüleid nem állnak melletted, ne érezd egyedül magad! Lehet nem vagyok fizikailag ott mindig, sőt esélyes, hogy nagyon sokáig így lesz még, de hozzám bármikor fordulhatsz. Én ismertem az apám, de még kicsi voltam, mikor lelépett. Az édesanyám sajnos már nem él. Egy ilyen családi környezetet nem szeretnék én sem a gyerekemnek, senkinek sem lenne szabad átélnie, milyen valakit igazán hiányolni.
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzer. 25 Szept. 2019, 18:56

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Ez.. Nagyon édes volt..  Embarassed  
Lydia: Nem fogok úgy tenni, mintha a féltékeny barátnőd lennék, ettől nem kell tartanod Smile
Lydia: Pont így lol

reallydiaparker - Page 3 Gigihadidsockpockets-440x400
Lydia: Ha most megbőgetsz a sminkes engem nyír ki, én meg téged. Csak szólok...
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyKedd 08 Okt. 2019, 19:52

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron:  Wink
Aaron: De valahol mégis csak ott bujkál a zöld szemű szörny, ha másképp alakulna? Razz 
Aaron: Te még mindig egy istennő vagy. Very Happy Azt hiszem ezt megtartom magamnak.
Aaron:  Hívhatjuk járulékos veszteségnek, de ha bánt téged a sminkesed, akkor velem gyűlik meg a baja, üzenem neki. Nem hiszem, hogy örülne egy felbőszült katonának. Wink De megpróbálhatsz kinyírni, nem te nyernél. Vagy ki tudja, a bal horgoddal. Wink 
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyPént. 11 Okt. 2019, 10:35

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Erre majd válaszolok, ha találkoztunk. Very Happy
Lydia: A képet? A neten többet és jobbat is találsz. Smile
Lydia: Szóval azt mondod nem érdemes packázni veled? Látom nagyon érdekel a bal horgom Very Happy
Lydia: Egyébként sosem sírok, nem most fogok ezen változtatni, hormonok ide vagy oda..
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyVas. 13 Okt. 2019, 13:58

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Nem baj, ezt tőled kaptam, nem a netről ollóztam össze. Egészen más érzés így egy képet látni, mint egyszerűen egy random beállított, mesterkélt képet nézegetni. Arról már ne is beszéljünk, amikor az embernek megjelennek a perverzebb mozzanatai rá.
Aaron: Naná, melyik nő mondhatja még ezt el magáról? Very Happy
Aaron: Számomra nem volt kérdéses, hogy kemény csaj vagy. Bevállalni így egy gyereket, hogy tudod, igazából ha vállalom is, nem tudok mindig és minden percben ott lenni.
Aaron:  De szerintem a sírás nem egy szégyellni való dolog, nem a gyengeségünket mutatjuk ki vele, hanem hogy mennyire vagyunk érzelmesek, empatikusak és mennyire éljük meg a világot, amiben élünk.  
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyHétf. 25 Nov. 2019, 16:00

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Valóban, ez csak neked készült. De nem kell úgy tenned, mintha ez valami megtiszteltetés lenne. Very Happy
Lydia: Biztos akadnak rajtam kívül még néhányan. Wink
Lydia: Sokáig gondolkoztam rajta ám, egy pár hétig napról napra változott a véleményem, de nem tudtam megtenni. Ha pedig elküldtél volna, igazából akkor sem estem volna kétségbe. Engem is felnevelt anyám valahogy. De tényleg örülök neki, hogy másképp alakul. Smile
Lydia: Ezzel tudnék vitatkozni. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzomb. 11 Jan. 2020, 12:33

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Szia! Visszatértem. Jó híreim vannak, karácsonyra ha minden igaz úgy utazok haza, hogy a két ünnep közötti időszakot is otthon töltöm. 
Aaron: Velem minden rendben, még mindenem megvan. Very Happy
Aaron: Kicsit sokáig tartott az eltáv, de jó lenne megint hosszasan beszélgetni, hiányoznak azok a percek.  
Aaron:  Persze ha még nem untad meg a várakozást. Veled minden rendben?  
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyVas. 26 Jan. 2020, 12:38

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Szia! Hála az égnek, utáltam minden percét. Ez a tudatlanság teljesen kikészít... Erre egyszerre két jóhírrel toppansz be. Talán megbocsátom, hogy ilyen sokáig várattál. Smile
Lydia: Örülnék neki, ha a továbbiakban is egy darabban maradnál, Aaron! Tudod, hogy ez mennyire nem vicces.. Rolling Eyes
Lydia: Nekem is hiányoznak. Megint nem beszélhetsz az utóbbi napokról, ugye? Tényleg minden rendben?
Lydia: Velem... vagyis velünk minden oké. Nagyot nőtt a hasam, akkora vagyok, mint egy bálna.  bújik
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyVas. 26 Jan. 2020, 16:13

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Ne haragudj, hogy csak most sikerült. A telefonos akciót kissé rossz szemmel nézte a legutóbb az osztagvezető és nem mertem még egyet bepróbálni. 
Aaron: Oké, oké, de itt humor nélkül nehéz kibírni. Wink Persze, komolyan vesszük ezt, amennyire csak tudjuk.
Aaron: Nem, sajnos nem igazán. De igazság szerint nem akarod te tudni, hogy min megy néha át a csapat, ezek az országok, vidékek messze másak, mint az otthoni kényelmes. De hisz voltál egyszer te is Afrikában, láttad, nem?  
Aaron:  Hiányzik a hangod is. Igazán? Esetleg megmutathatod a kamerában, ha nem vagy szégyenlős, hogy vannak még itt a szobában mások is. De ne aggódj, majd háttal fordulok a falnak és csak én látlak akkor. Wink 
Vissza az elejére Go down
Lydia Parker
Civil
Lydia Parker
Hozzászólások száma :
67
Reagok száma :
8
Tartózkodási hely :
montreal
Foglalkozás :
modell
Play by :
gigi hadid

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptyVas. 19 Ápr. 2020, 12:52

Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Online
Lydia: Megértem. Sokkal könnyebb lenne, ha valami átlagos foglalkozásod lenne. Mondjuk pék.. Vagy bankár..
Lydia: Sajnálom.. Én csak.. Voltak már jobb napjaim. Néha teljesen kiborulok. Nem a humoroddal van bajom.
Lydia: Igen, voltam. Nem olyan régen.. Ilyenkor örülök, hogy az én.. a mi gyerekünkre nem az vár, mint azokra a kicsikra.
Lydia: Persze, nagyon szeretném! Szeretnélek végre látni is. Tudod, a szememnek hiszek, észreveszek minden karcolást.. Smile
Vissza az elejére Go down
Aaron Lewis
Hadügy
Aaron Lewis
Kor :
31
Hozzászólások száma :
74
Reagok száma :
19
Tartózkodási hely :
Montreal/Djibouti
Foglalkozás :
Idegenlégiós katona - bombaszakértő tiszt
Play by :
Luke Mitchell

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 EmptySzomb. 25 Ápr. 2020, 06:15

Aaron Lewis (aaronlewis@gmail.com)
Lydia Parker (reallydiaparker@bombshellagency.com)
Online
Aaron: Pék? Bankár? Very Happy Jó is lenne, de nem. Ha otthon élnék is biztos vagyok benne, pilóta vagy autóversenyző lennék.  
Aaron: Megértem, igazad van. Neked biztosan épp elég látni azt, hogy mindenki ölre megy. De hidd el, ez nem mindig van így. Surprised Vannak napok, sok ilyen nap, amikor csak gyakorlatozunk mindenféle helyzetre. De minden rendben van?
Aaron: Nem, a miénkre nem ez vár. De arról gondoskodok, hogy ne szenvedjen semmiben sem hiányt. Azt hiszem ezt neked is megígérhetem. Wink 
Aaron:  Oké, kapcsolom a kamerát, egy pillanat. 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

reallydiaparker - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: reallydiaparker reallydiaparker - Page 3 Empty
Vissza az elejére Go down
 
reallydiaparker
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 05. Alternatív :: Virtuális valóság :: Skype-
Ugrás: