*Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend
Sidonie Lamoreaux
Középiskolás
Sidonie Lamoreaux
Hozzászólások száma :
6
Reagok száma :
2
Tartózkodási hely :
Montréal
Play by :
Kiernan Shipka

Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend Empty
TémanyitásTárgy: Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend EmptySzomb. 01 Aug. 2020, 10:05
Sido & Hell első találkozása
Vissza az elejére Go down
Sidonie Lamoreaux
Középiskolás
Sidonie Lamoreaux
Hozzászólások száma :
6
Reagok száma :
2
Tartózkodási hely :
Montréal
Play by :
Kiernan Shipka

Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend EmptySzomb. 01 Aug. 2020, 11:04

Sido & Hell
tumblr_ps2xbpMphp1wxkv3qo6_250.gifvTizenöt évesen az ember lánya gyakorlatilag az élő fába is képes belekötni, ha valami nem tetszik neki. Mondjuk akkor is, ha igen. Egészen egyszerűen azért, mert tizenöt éves. Ennyi. Nem kell túlgondolni, nem kell ehhez túl sok indok. Nekem sem kell. Alapjáraton egész nyugodt gyereknek gondolom magam, viszont ha beüt az ötperc, akkor biztony az nagyon meglátszik. A költözés és iskolaváltás idején pedig aztán főleg.
Egyszerre utáltam mindent és mindenkit, valamint saját magamat. Utóbbit azért, mert egyszerre utálok mindent és mindenkit. Nagyon logikus, ugye? Tudom. De hé! Egy művész és egy irodalmár gyereke nem épp a logikus szemléletmódjáról híres. Legalábbis szerintem. De nyugodtan ki lehet javítani, ha valaki máshogy gondolja. A lényeg, hogy iszonyatosan el voltam és vagyok veszve az új helyzet miatt. Nem ismerek senkit, néha még magamat sem, azt sem tudom, mi merre van, erre iderángatnak Montréálba, mondván, hogy ne aggódjak, jó lesz nekem. Ja... biztosan. Szerintük. Szerintem már kevésbé.
- Ne várjatok a vacsorával, majd jövök valamikor!
Kapok magamra egy vékony dzsekit, és a szüleimnek épphogy csak bekiáltok, miközben dühösen kirobogok az ajtón. Igen, igazi, érett, felnőttes viselkedés. Pont, amilyet elvárnának tőlem, meg az összes többi, hozzám hasonló tizenévestől. Hát, hogyne. Néma csendben, a gondolataimba merülve sétálok, nem is nézem, kinek mehetek neki közben - elég sok választási lehetőségem van, lévén, hogy elég sokan vannak a környéken rajtunk kívül. Szóval gyakorlatilag bárkibe is belefuthatok így... azért igyekszem elkerülni az embereket. Nem hiszem, hogy örülnének, ha a búvalbélelt, dühös fejemet kellene nézniük. Bár... ki tudja? Majd kiderül.
 
Vissza az elejére Go down
 
Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry
» sido lamoreaux
» Hell Dupont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 05. Alternatív :: Múltbéli emlékek-
Ugrás: