*My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry
Simon T. Thibodeaux
Elit
Simon T. Thibodeaux
Kor :
19
Hozzászólások száma :
41
Reagok száma :
24
Tartózkodási hely :
ϡ Mont-Ré-Ál!
Foglalkozás :
ϡ diák
Play by :
ϡ Timothée Chalamet

My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry Empty
TémanyitásTárgy: My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry EmptyVas. 29 Dec. 2019, 20:24

Sidonie "Sido" Odette Lamoreaux
Who are you, really?
play by
Kiernan Shipka
kor
15
csoport
elit, oktatás, művészet és média  
foglalkozás
tanuló
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Nem olyan rég költöztetek ide a szüleiddel és a testvéreiddel. (Hogy velük milyen a kapcsolatod azt teljesen rád bízom.) Ti is hárman vagytok, csak úgy, mint mi testvérek. Egyetlen egy lényeges különbséggel, nálatok két lány van és egy fiú. Te is harmadik vagy, csak úgy, mint én. Sajnos azonban ez minden, amit rólad tudok. Miért? Mert a közös ismerősünk Heloise azon munkálkodik, hogy megkedveltessen minket egymással, már nagyon belefáradt, hogy csak külön-külön beszélget velünk. Nem haragszom rád vagy ilyesmi, csak…Vannak dolgok, amiket a te közeledben nem úgy tudok előadni ahogyan azt szeretném, izzad a kezem és mindent elszúrok, megbotlok, neki megyek dolgoknak, mert nem a környezetemre összpontosítok, hanem rád.
Ezért kerülöm el a veled való beszélgetéseket, kémián is csak azért nem a te tanulótársad leszek, hanem Jérôme-t veszem rá, hogy amint ilyen feladat van üljön mellém. Legalább mi fiúk tartsunk össze. Ő persze egy cseppet sem ért a kémiához, nem mintha te jó lennél benne, de Heloise mellett nem féltelek téged. Mi ketten (Heloise és én) egy fokkal jobbak vagyunk ebben. A tanár amúgy is eszerint csoportosít minket, hogy a másik fél is fejlődhessen. Csak néha irigykedem azon milyen jól szórakoztok együtt és én vagyok olyan, hogy ne menjek oda hozzátok, ne szórakozzunk együtt még annál is jobban. Megakarlak ismerni, főleg, hogy neked kellett meglepetést készítenem karácsonyra és talán elszúrtam, talán nem. De te is nagyon meglepődtél, hogy téged húztalak ki. Hidd el én is, a nővéremtől kellett segítséget kérnem és elárulni neki, hogy egy olyan ajándék kellene, amivel le tudnék nyűgözni egy lányt.




Heloise "Hell" Dupont
You're like a flower made of iron.
play by
Billie Eilish, Karol Sevilla, Kiernan Shipka
kor
15
csoport
elit, oktatás, művészet és média  
foglalkozás
tanuló
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Te vagy a szomszédlány, aki mindig segít, mindig van egy két jó szavad és ami a legfontosabb, hogy olyan derűlátó vagy mint én. Talán ezért is sikerült megtalálni a közös szót akkor amikor véletlenül átrúgtam hozzátok a labdámat és a kerítésen felmászva próbáltam először beszélni hozzád. Akkor bátor voltam, mit se törődve azzal, hogy esetleg leeshetek. Mivel a szüleim sokat dolgoztak megesett, hogy átvittek hozzátok és játszhattunk. Te is csintalan voltál, kár tagadnod. Lehet, hogy akkoriban még éreztem valami gyerekszerelem félét irántad, ez mára már megváltozott. Két olyan személyiség, mint mi inkább tolják egymást mintsem vonzanák. De ezzel semmi baj sincs. TE vagy a legjobb lány barátom, akivel együtt lóghatok, ha Jérôme nem ér rá.




Jérôme "Jerry" Deschamps
Are you serious?
play by
Alex Lange
kor
15
csoport
elit, oktatás, művészet és média  
foglalkozás
tanuló
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Apa munkatársának az egy szem fia vagy, mellesleg már gyerekkorunk óta ismerjük egymást. Mondhatni együtt is nőttünk fel. Ugyanabban az osztályba járunk most is, kémián is te vagy a csoporttársam, amit te annyira ki nem állhatsz, de szerencsédre a tanár a gyengébbeknek is kedvez azzal, hogy olyanok mellé ülteti őket, akik jobban teljesítenek vagy jobban értik magukat és a másik tanulhat tőle. Szóval hálás vagy. Mindig mindenben ott vagy, nincs olyan hír, amiről te nem tudnál. Sajnos azt is sejted, hogy miért nem, akarok egy légtérben maradni Sidonie-val az új lánnyal, de mivel nem panaszkodtam neked még róla így nem vagy benne biztos.
Imádsz gördeszkázni, nem egyszer vágtad már magad a földhöz, de ez téged nem tántorított el sohasem, most azt kell mondjam elég jól megy neked. Jobban, mint nekem. Mert te gyakoroltál, nem bújtál el a laptopod mögé ahogyan én. Viszont egy videojátékmaratonnak te sem mondasz nemet, szerencsére. Így van, hogy reggel áthívlak hozzánk és csak másnap reggel térsz haza, mert képesek vagyunk elütni az időt.


// Ha érdekel az egyik karakter vagy esetleg megjöttél nyugodtan fejbe vághatsz egy pm-vel. Köszi! A leírtakon kívül igazából minden teljesen rád van bízva. A play by-nél csak Sidonie esetében ragaszkodom a többieknél annyira nem.//
Vissza az elejére Go down
 
My dragonslayers - Sido | Hell | Jerry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sido & Hell - stop talking nonsense, my dear best friend
» sido lamoreaux
» Hell Dupont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: