*A nagynéném

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


A nagynéném
Jordan Evans
Egyetemista
Jordan Evans
Kor :
24
Hozzászólások száma :
14
Reagok száma :
9
Tartózkodási hely :
Montreal
Foglalkozás :
Egyetemista, Lovasterapeuta
Play by :
Nick Hargrove

A nagynéném Empty
TémanyitásTárgy: A nagynéném A nagynéném EmptyVas. 22 Szept. 2019, 16:01

…..Evans - *
rövid! idézet
play by
Rachel Weisz
kor
38-55
csoport
Egészségügy
foglalkozás
Pszichológus
szexuális beállítottság
Hetero
információk a karakterrõl

A nagynéném vagy, aki már több éve éli az életét Montreal-ban. Talán ha 3 éves koromban láttalak utoljára Albertában. Jó persze, egy- egy telefont mindig is elsütöttünk egymás között, de jobb szerettük a személyes találkozásokat. Amikből nem sok akadt. De egészen 3 éves koromig mindennap láttalak, hiszen velünk éltél.
Alberta-ban nőttél fel és éltél ott testvéreiddel - közöttük az apámmal - és a szüleiddel tizenöt éves korodig, mígnem eleget téve az álmaidnak elindultál az orvossá válás dicső útvesztőjében és Montreal-ba költöztél kollégiumba. A családnak már akkor meg volt erről a véleménye, ugyanis soha nem szerették az orvosokat, főleg nem a családban, és mint minden Evans tagot a család körében, téged is más útra szántak. Persze, mert ki más vezetné és igazgatná a farm ügyeit, ha nem az Evans-ok? Másokat még csak nem is láttak szívesen, ez az igazság.
Mikor édesanyám terhes lett velem, akkor tértél vissza és maradtál segíteni nekünk. Majd visszatértél, hiszen a te otthonod már Montreal-ban van.
Cinkostárs. Azt hiszem, talán ez a legjobb jelző rád. Te vagy az egyetlen, aki tud minden kis titkomról és aki segít, ha arról van szó. Te mindig mindenkit meg tudsz győzni arról, hogy neked el kell mondani a titkukat... Olyan vagy nekem, mint egy nagytestvér...
Szinte mindig ki tudsz találni valami őrültséget, amivel arra ösztönzöl, hogy kitörjek a magam kis bezárt burkából... sőt, legújabb ötleted, hogy olyan feladatokat adjunk egymásnak, amolyan felelsz vagy mersz módon, ami leginkább nekem fog nehezemre esni. Kár, hogy nem vagyok olyan kreatív ilyen téren, mint te. Na meg persze attól se félek, hogy bárkinek elárulod a titkaimat, mert neked is megvan a magad sötét titka, amit akkor vallottál be, amikor én lebuktam.
Szép vagy, rettentően csinos, afféle karrierista nő, az előző férjed zokon vette, hogy te inkább az embereknek szeretnél segíteni, hiszen ez a munkád, vagy mi, semmint vele lenni. Végül a barátnődtől/ gyerekedtől tudtad meg, hogy megcsalt, nem a munkád, mert hiszen te igyekeztél eleget tenni a házastársi eskünek, elég időt töltöttél otthon is, hiszen különbséget tudsz tenni a munka és magánéleted között. Hogy miért csalt meg a férjed? Rád bízom.
Ahogy azt is, hogy mennyi gyereked van és hogy van-e újabb pasid, férjed, udvarlód. Kutya, vagy macskabarát vagy, minden a megalkotóra bízva...


//Ismered még Sabrine-t is, hiszen ő hozzád jár rendszeresen. No meg alakíts ki másokkal is kapcsolatot, nem csak magamnak akarlak ám  szeri   szeretgetesi   dance
Jellemre egy nyitott, mindig jókedvű embert képzeltem el, amolyan örökbohócot, foglalkozása ugye kötött.
* Az …. Evans ugye a leánykori neve, hogy ahhoz adod hozzá a férjezett nevét, vagy csak férjezett névvel ellátva hozod, vagy csak simán Evans-ként, teljesen rád bízom.
A PB változtatható, de 30 éven fölüli alanyok közül válogass, ha a barna hajú nők nem jönnének be, akkor lehet más színű hajú is, ráfogjuk arra, hogy festi.
Nagyon várlak, szerintem sok jó kis izgalmas játékot tudnánk alakítani. Van is néhány ötletem, amit privátban megbeszélhetünk.


 
Vissza az elejére Go down
 
A nagynéném
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: