*Colin ...

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Colin ...
Samuel Rourke
Bűnügy
Samuel Rourke
Kor :
32
Hozzászólások száma :
28
Reagok száma :
18
Tartózkodási hely :
Montreal
Foglalkozás :
Léhűtő, drogterjesztő és előállító
Play by :
Colson Baker

Colin ... Empty
TémanyitásTárgy: Colin ... Colin ... EmptySzer. 04 Szept. 2019, 19:47

Colin….
rövid! idézet
play by
Joe Manganiello
kor
38-44
csoport
Rendvédelem
foglalkozás
Nevelőtiszt, rendőr
szexuális beállítottság
Hetero
információk a karakterrõl
Régóta ismerjük egymást, hiszen az öcséd legjobb barátja voltam. Az öcséd ugyan már nincs velünk, de te akkor is az én nyakamban lihegsz. Mintha Vincentet látnád bennem.
Te vagy az egyetlen ember, aki tudja és átérzi, min mentem keresztül, miután Vincent meghalt. De az is te vagy, aki tudja, hogy erről nem beszélek. Milyen férfi beszél már a gyengeségeiről? Ugyan!
Személyiséged megnyugvást sugároz. Tudsz kimért és komoly lenni, udvarias és igazi tuskó, jókedvű és energikus, nem tudlak megfejteni, úgy tűnik, mintha alig ismernélek. Amolyan vagány rendőrtípus vagy, bőrkabát meg ilyenek. Igazi nagymenő vagy, aki odacsap, ha kell, a bűnözök rettegnek tőled.
Jegygyűrűt nem látok az ujjadon, mégis úgy érzem, nem magányosan hajtod álomra a fejed. Vagy netán tévednék? Sokszor meglep a véleményed, a tetteid, sosem az, amire számítok. Még azt sem tudom pontosan miért élsz? Mit keresel? Min mentél keresztül? Vajon meddig küzdöttél az öcséd halála után, hogy folytathasd? Hamar belenyugodtál?
A nevelőtisztem vagy már elég régóta, mikor az öcséd még élt, akkor kezdtél neki a papiroknak. A szüleim engedélyt adtak a dologra. Szóval a nyomomban jártál. Amikor hívtak, akkor jöttél. Mindig tudtad, hogyha nem otthon vagyok, akkor csak két hely van, ahol megtalálsz. Ha te nem lennél, akkor már rég lecsuktak volna. Hiszen többszörösen visszaeső vagyok, mind ital és drogfogyasztásban. Túl sok minden van a rovásomon. De meghaltam 1,5 évvel ezelőtt drogtúladagolásban. Illetve csak megjátszottam, hogy a bandában, ahol lézengtem, magasabb pozícióba kerülhessek.
Mik a terveid? Elfogadtad a halálom? Vagy felkutatod a jegyzőkönyvet, mindent, amit találsz rólam és felkeresel? Fel tudnád fogni azt a dolgot, hogy életben vagyok? Vagy a húgom fog felkeresni előbb-utóbb, mert nála rontom a levegőt? Mit hozunk ki ebből, hm?


//A leírt megadott dolgokon kívül mást nem szeretnék megszabni.  A pb-t szeretném megtartani, ezzel az arccal képzeltem el a karaktert. Ha itt vagy, dobj meg egy téglával és megbeszélünk mindent. Az előtörténetemben is szerepelsz, érdemes beleolvasni.  //
 
Vissza az elejére Go down
 
Colin ...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: