*Christian

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Christian
Wilhelmina Westlake
Igazságügy
Wilhelmina Westlake
Kor :
34
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
3
Tartózkodási hely :
Montreal
Foglalkozás :
lawyer
Play by :
blake lively

Christian Empty
TémanyitásTárgy: Christian Christian EmptySzomb. 06 Júl. 2019, 10:14

Christian
and then you came into my life....
play by
Aaron-Taylor Johnson
kor
30
csoport
elit / rendvédelem / civil?  
foglalkozás
jogot tanultál
szexuális beállítottság
homo / hetero / bi
információk a karakterrõl
Az egyetem óta alkotunk egy párt, másodéves korunkban figyeltem fel rád, onnan pedig egyenes út vezetett addig a pontig, míg már csak egyetlen célom volt: becserkészni téged. Hogy te nem vetted a lapot, vagy más oka volt a távolságtartásodnak, azt sokáig nem tudtam, míg végül a sokadik ostrom után meg nem nyíltál és el nem árultad nekem, hogy miért nem kellek. Meleg vagy. Akkoriban pedig ez nem volt egészen elfogadott a felső tízezer köreiben, így mindenki elől titkoltad. Együtt találtuk ki, hogy játsszuk el, hogy egy pár vagyunk és ebből évekig mindkettőnk profitált. Nem voltak kérdezősködések, nem volt gyanús, hogy miért nem látnak melletted soha nőket és legfőképp nekem nem volt kínos a sorozatos elutasításokkal szembenézni. Emellett persze mindkettőnknek megvolt az élete diszkrét módon és egy ilyen titok őrzése hamar bizalmasokká is tett minket.
A legutóbbi húzásod viszont úgy kicsapta nálam a biztosítékot, mint még soha semmi. Megkéred a kezemet az apám születésnapján? Mondd, normális vagy te egyáltalán? Pont annyira sokat köszönhetsz te is nekem, mint én neked, de mégis hogy gondoltad, hogy hozzákötöm az életem egy meleg férfihoz? Mégis mire számítottál, áruld már el nekem, kedvesem...

//A lapom erre az utóbbi szituációra épül, éppen ezért kötelező olvasmány jelleggel ajánlom a megalkotónak. Hogy a karakter éveken keresztül hazudott a szexualitásáról vagy valóban meleg, esetleg biszexuális, azt a megalkotóra bíznám. Nekem mindhárom variációhoz lennének ötleteim és egyik sem áll olyan távol tőlem. Razz A PB-t szeretném, ha maradna, de ha ez tart vissza a megalkotásától, ne habozz jönni és megtárgyaljuk.
Nagyon várlak, kérlek siess! woo

 
Vissza az elejére Go down
 
Christian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: