*Maxwell 'ghettoboy' Slater

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Maxwell 'ghettoboy' Slater
Pierre Leroux
Törvényen kívüli
Pierre Leroux
Kor :
31
Hozzászólások száma :
80
Reagok száma :
66
Tartózkodási hely :
Montréal
Foglalkozás :
Businessmanus
Play by :
Don Benjamin

Maxwell 'ghettoboy' Slater Empty
TémanyitásTárgy: Maxwell 'ghettoboy' Slater Maxwell 'ghettoboy' Slater EmptyKedd 02 Júl. 2019, 19:44

Maxwell Marcus Slater
Minden időben szeret, a ki igaz barát, és testvérül születik a nyomorúság idejére.
play by
Michael B. Jordan
kor
23-30
csoport
Törvényenkívüliek  
foglalkozás
Díler, legálisan rád bízom
szexuális beállítottság
Heteroszexuális
információk a karakterrõl
Ismered az utolsó csepp vérig tartó barátság fogalmát? Amikor a pár házzal odébb lakó kölyök a gettóban ugyanazt fújja amit te? Amikor a telepi kölykök bántanak és te csak egy valakire számíthatsz? Azt a nintendot is együtt szereztük meg. Én kiterveltem, te elterelted a boltos figyelmét és már meg is volt. Igazi csapatmunka volt, emlékszel? Azóta sem változtak a dolgok. Te igazi kemény gyerek lettél. Kokóban utazol, ez lett a te igazi bizniszed. Igaz, olykor agyon versz embereket, igaz néha dühkitöréseid vannak, de csupa szív kölyök vagy még mindig. Én tudom. És azt is tudom, hogy képes vagy bárki kezét eltörni szó nélkül, ha hazudik neked. Már ültél és noha tudod, hogy most engem nem lehet elérni, azzal is tisztában vagy, én sosem árullak el. Bízol bennem, mert én ilyen vagyok: aki számít, annak betartom a szavam. Te ismered majdnem minden titkomat, talán nálad igazán más nem is tudhatná jobban, mennyire keményen melózok, hogy olyan legyen az életem, életünk, hogy mindenképpen ki tudjunk törni. Tudod, hisz apád temetése után megfogadtam, sosem hagylak cserben. És tudod, hogy én állom a szavam. Vért vérért. Tiszta sor.De vajon változott bármi az elmúlt 3 évben? Leléptem, tudod, hogy az ilyen mifelénk szükséges, ha a helyzet úgy kívánja. A fiam keresztapja vagy, a hűséged felém, legjobb barátod felé ezzel bizonyítottad. A család az első, de mi történt veled, cimbora? A mosolyod a régi, mégis kimért vagy...


// Gyere tesó, árasszuk el a gangot, mint régen. Komoly terveim vannak veled sok zűrös ügyben, amit megint a nyakamba szedtem. Továbbá vár téged Claire is. A pb ügyben ha tudsz jobbat, meggyőzhető vagyok. Annyit kérek csak, hogy maradjon feka. Gyere, várunk nagyon, én főleg. Cool //
 
Vissza az elejére Go down
 
Maxwell 'ghettoboy' Slater
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: