*My Criminal

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


My Criminal
Giselle Chevalier
Bűnügy
Giselle Chevalier
Kor :
35
Hozzászólások száma :
27
Reagok száma :
16
Tartózkodási hely :
•Montréal•
Foglalkozás :
•detective•
Play by :
•Gal Gadot•

My Criminal Empty
TémanyitásTárgy: My Criminal My Criminal EmptyVas. 21 Jún. 2020, 19:12

David Bourke(?)
play by
Joe Manganiello (esetleg Henry Cavill)
kor
37
csoport
rendvédelem/törvényen kívüliek  
foglalkozás
-
szexuális beállítottság
hetero
információk a karakterrõl
Van egy figura az utcákon, akit már hónapok óta próbálok megtalálni, de egyszerűbb lenne előkerítenem egy lila elefántot, mint őt. Rablás, betörés, zsarolás, uzsora és még hasonló dolgok írhatóak a számlájára, de mindezt olyan ügyesen csinálja, hogy minden egyes nyom -amit olykor hagy maga után, bár én azt is direkt nyomoknak hívom-, kihűlnek vagy zsákutcába vezetnek. Rafinált, higgadt és kevés embert enged a közelébe, az a pár kivételes személy pedig mind a bizalmasa, akik semmiképpen sem beszélnek, ha netán a nyomukra is bukkanunk. Mondjuk az orosz módszer biztosan hatásosabb lenne, de itt, nálunk nem sokat tudunk tenni. Megfigyeljük őket, a közelükben próbálunk maradni, de semmi sem működik. Megőrjít ez az ügy és már odáig fajult a dolog, hogy ájulásig kattogok ezen éjszakánként.

Aztán ott vagy te, David. Egy szép napon Montreal külterületén lerobban a kocsim, amit könnyen orvosolhatnék egy hívással, ha lenne térerőm, de nincs. Egy arrajáró pár segít ki, akik elvontatnak a legközelebbi szerelőműhelyhez, ahol Te fekszel az egyik kocsi alatt. Azt hiszem, már ott elvesztettem ezt a csatát, amikor szép lassan kigurultál alóla, én pedig premier plánban nézhettem végig az izmaid játékát, nem beszélve a megnyerő stílusodról és a kis flörtünkről, ami aztán azzal végződött, hogy elkérted a számom. Naná, hogy megadtam. Sármos, intelligens, vicces pasi vagy, ami már abból a rövidke egy órából kiderült, amit ott töltöttem, miközben te a kocsimat szerelted. Van benned valami, ami elképesztően vonzó számomra és bár általában tudok magamnak parancsolni, ez esetben nem sok esélyem van rá.

//David, bár nem a nagy hal, szeretném, ha mindenképpen közel ülne a tűzhöz, azaz annak a személynek dolgozna -na nem legális, bejelentett melóra gondolok ám-, akit a rendőrség olyan nagyon szeretne megtalálni. Nem egy szent és ez idővel, valami véletlennek köszönhetően kiderülne, de addigra már összemelegednének Giselle-el, így aztán nem lenne egyszerű megoldást találni a problémára.
Hogy David az a valóban rosszfiú típus-e, vagy inkább a jó fiú, aki a rossz körülmények miatt kényszerült azzá lenni, azt az alkotóra bízom. Lehetne tovább csűrni-csavarni ezt a szálat, vannak még ötleteim, de mindent megosztok veled, ha beregized és megdobsz egy üzenettel! Smile Wink

Várlak!  jupi
 
Vissza az elejére Go down
 
My Criminal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: