*Anita Morneault - kishúg

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Anita Morneault - kishúg
Roland Morneault
Művész
Roland Morneault
Kor :
35
Hozzászólások száma :
6
Reagok száma :
1
Tartózkodási hely :
Montréal/Toronto/New York
Foglalkozás :
színész
Play by :
Boyd Holbrook

Anita Morneault - kishúg  Empty
TémanyitásTárgy: Anita Morneault - kishúg Anita Morneault - kishúg  EmptyVas. 23 Feb. 2020, 21:17

Anita Morneault
🎧 wear this, you will feel better
play by
Josefine Frida Pettersen
kor
17-18
csoport
oktatás
foglalkozás
diák
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Az apánk nem olyan régen halt meg, de jelenleg te is próbálod erősnek mutatni magad. Pedig te is érzed, hogy valami megváltozott. Ha a környezeted annyira nem is, viszont te igen. Régebben megtudtuk beszélni a dolgokat, elmondtad, ha valami bánt. A korkülönbség ellenére is, igyekeztem odafigyelni rád mindig. Te viszont most…
Elzárkózol tőlem, a rajzolásba menekülsz, ami tényleg igazán jól megy neked, de egyre elvontabb a művészeted, amit már az én szemeim sem értenek meg. Viszont ez a te világod, ez nyugtat le talán és véleményem szerint jobban tenném, ha nem avatkoznék ebbe bele. Nem fogok. Talán. A rajz mellett a zenét is imádod, ezért esik meg, hogy rajz közben zenét hallgatsz mindig mást, mindig a hangulatodnak megfelelőt, mert nem válogatsz zenei stílus terén. Hagyod, hogy körbe öleljen.
Viszont valaki más is bekerült az életedbe vagy legalábbis felkeltette az érdeklődésed, csak nem akarsz beszélni róla. Mert nem tudod eldönteni most gyászolj vagy légy boldog és tégy úgy, mintha mi sem történt volna. Plusz talán az is zavarhat, hogy a srác túlságosan nyomul rád, azt akarja, hogy észre vedd de nem bízol meg benne. Kíváncsi vagyok miért.
Vissza az elejére Go down
 
Anita Morneault - kishúg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: