*Egy rendezőnek nem kell mindent szavakba önteni, elég, ha megvan a szükséges kapocs.

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Egy rendezőnek nem kell mindent szavakba önteni, elég, ha megvan a szükséges kapocs.
Layana Wells
Művész
Layana Wells
Kor :
29
Hozzászólások száma :
28
Reagok száma :
21
Foglalkozás :
Balett-táncos/ Táncművész
Play by :
Amber Heard

Egy rendezőnek nem kell mindent szavakba önteni, elég, ha megvan a szükséges kapocs. Empty
TémanyitásTárgy: Egy rendezőnek nem kell mindent szavakba önteni, elég, ha megvan a szükséges kapocs. Egy rendezőnek nem kell mindent szavakba önteni, elég, ha megvan a szükséges kapocs. EmptyCsüt. 07 Nov. 2019, 13:00
[ltr]

Amit csak szeretnél...
" Én vagyok munkám legszigorúbb kritikusa..”
play by
Hát, nekem mindegy.. :wink: Lehetsz nő is, férfi is.. a kép csak azér' van, hogy legyen ott valami! lufi
kor
40
csoport
Művészet és média
foglalkozás
Rendező, író, szövegíró
szexuális beállítottság
Hetero
információk a karakterrõl
 
 Ha valaki meghallja a nevedet, azt hiszem mindenki tudja kiről van szó. Abban pedig még biztosabb vagyok, hogy ez neked nem elég. Egyik alkotásodat sem látod elég jónak, annak ellenére sem, hogy minden műved megjárta a legnevesebb színpadokat. Azt hiszem, ez annak is a hibája, hogy nem tudsz az egódon felülkerekedni, amiből neked sok adatot meg. Számodra nem létezik a nem, és a nem tudom, vagy a nem vagyok rá képes. Te voltaképp úgy kezelsz mindenkit, mintha csak érted lennének. Az összes táncosodat az őrületig szekálod, ennek ellenére mindannyian melletted maradnak, hisz jól tudják, hogy csak így lehet belőlük valaki. Belőlem is így lett, az a bizonyos valaki, aki minden művedben főszerepet játszott. Egy idő után, szinte egyértelműen rám írtad minden darabodat, ez most sem volt másképp. De most meg vagy lőve, hisz én a balesetem miatt nem állhatok színpadra. Kérdés már csak az, hogy ezt a te állhatatos személyiséged, hogy fogadja be? Én se tudom elfogadni...na de te? Biztos vagyok benne, hogy nem ismersz, még így sem lehetetlent! 


//Nem sok mindent kötnék meg a karakterrel kapcsolatban, és ami itt le van írva, az sincs kőbe vésve. Szóval, ha megihletett a karakter, én szívesen benne vagyok az ötletelésben. Mivel elég kötetlen szál, és nem akarlak magamhoz láncolni, így bőven lesz lehetőséged több kapcsolatot is kialakítani. A lényeg, hogy gyere,  nagyooon várlaak!  Az már teljesen mindegy, milyen nemű vagy. :grinning:
 
[/ltr]
Vissza az elejére Go down
 
Egy rendezőnek nem kell mindent szavakba önteni, elég, ha megvan a szükséges kapocs.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: