*Joseph Robertson - uncle Joey

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Joseph Robertson - uncle Joey
Gemma Robertson
Civil
Gemma Robertson
Kor :
31
Hozzászólások száma :
8
Reagok száma :
2
Tartózkodási hely :
on my path
Foglalkozás :
önkéntes álláskereső
Play by :
Josephine Skriver

Joseph Robertson - uncle Joey Empty
TémanyitásTárgy: Joseph Robertson - uncle Joey Joseph Robertson - uncle Joey EmptyVas. 03 Nov. 2019, 13:22

Joseph Robertson
The apple never falls far from the tree.
play by
Pierce Brosnan (50-es éveiben járó férfiember)
kor
53-58
csoport
üzlet/elit
foglalkozás
"fancy" munka (ingatlanozás, tőzsdézés, építőipar)
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Szia Joey!

Ne haragudj, ha az idegeidre megyek azzal, hogy fél órákra befoglalom a fürdőd és még csak pisilni sem tudsz. Bocsi, ha minden reggel müzlit eszem vagy gofrit, de ahhoz szoktam hozzá, édesszájú vagyok. De egyébként elmosogatok, felporszívózok, és takarítok is, mert tudom, hogy még mindig képtelen vagy nyugdíjba menni és a közhiedelemmel ellentétben neked akkor is zabszem fog zizegni a fenekedben, ha már minden hajszálad ősz tincsekkel lesz keretezve.
Tudom ám, hogy hol tartod a rumod!
Egyébként meg nem, még mindig nem szeretek horgászni, inkább a vízbe csobbanást preferálom. A halfogás nekem túl nyugodt, nem is értem, hogy vagy képes órákon át egy helyben ülni. Persze azt mondod, hogy azzal tisztítod meg a fejed a heti feszültségtől, és ha nem is ordítasz velem, az unokahúgoddal, el tudom képzelni, hogy a munkádban a szart is kirángatod az alkalmazottaidból.
Köszi, hogy befogadtál, köszi, hogy elviselsz és életedben először képes vagy egy nővel egy fedél alatt élni, még ha ez jelen esetben negyvenkét napot is jelent. De hé! Nem a híd alatt kell laknom és ez nagyon menő Very Happy

A nagybátyámként szeretlek, apa mindig is tisztelettel és szeretettel beszélt rólad. A probléma ott kezdődik, hogy amikor 92-ben apu a portugáliai Nazaré felé vette az irányt az egyik legnagyobb szörfös verseny résztvevőjeként, te otthon maradtál anyával, és az akkor három éves bátyámmal. Mondjuk úgy, hogy anya bejött neked mindig is, és nem voltál féltékeny arra, hogy az öcsédé lett, egyszerűen csak.. megtörtént az, aminek nem kellett volna. Anya félve állt eléd a vallomásával: teherbe esett, és mielőtt megszülettem volna, te leléceltél egy olyan országba, ami a világ túlsó felén van, és még csak gondolni sem akartál arra, hogy neked, a legszinglibb fickónak gyereke születhet. Az, hogy a te lányod vagyok, a mai napig anya és a TE titkod. Soha nem beszéltetek erről, nekem csak egy apukám van, és amikor felvettem veled a kapcsolatot, hogy jönnék világot látni hozzád, eleinte nagyon ellenezted, viszont a két hétnyi rábeszélésem megtört. Soha ne vitatkozz egy nővel!

Joseph nagyon karakán, de a családtagjaiért bármit megtenne. Úriember, de ha felpiszkálják a nyugodtságát, kíméletlenné és határozottan elutasítóvá képes válni. A végletek embere is tud lenni, de a döntéseit nyugodtan, minden opciót átgondoltan hozza meg, hogy ő jöjjön ki a legpozitívabban belőlük. Halad a korral, a technológiával, autóbuzi, és egybként meg egy szuper kétszintes házban lakik Montréál legjobb negyedében. Nem veti meg a luxust és senkinek sem engedi, hogy irányítsa.

Nagyon keresném őt, nem egyik pillanatról a másikra akarom robbantani a bombát kettejük közt, de szeretném, ha idővel minden kiderülne. Hogy akkor is Gemma még Joey-nál lakik-e, ez a jövő zenéje.
A pb csak egy irányvonal, de szeretném, ha az alanyunk az 50-es éveiben járó férfival kerülne megalkotásra.  pirulo
 
Vissza az elejére Go down
 
Joseph Robertson - uncle Joey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: