*beer o'clock

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


beer o'clock
Raphael de Chateaubriand
Egészségügyi dolgozó
Raphael de Chateaubriand
Kor :
38
Hozzászólások száma :
12
Reagok száma :
6
Tartózkodási hely :
Montréal
Foglalkozás :
baleseti sebész
Play by :
Armie Hammer

beer o'clock Empty
TémanyitásTárgy: beer o'clock beer o'clock EmptySzomb. 02 Nov. 2019, 04:34
Játék: beer o'clock
Szereplők: A dokik - Léon Shappiro és Raphael de Chateaubriand
Vissza az elejére Go down
Raphael de Chateaubriand
Egészségügyi dolgozó
Raphael de Chateaubriand
Kor :
38
Hozzászólások száma :
12
Reagok száma :
6
Tartózkodási hely :
Montréal
Foglalkozás :
baleseti sebész
Play by :
Armie Hammer

beer o'clock Empty
TémanyitásTárgy: Re: beer o'clock beer o'clock EmptySzer. 06 Nov. 2019, 05:20
to léon

[You must be registered and logged in to see this image.]Ujjaim a nővérpulton kopognak, az órát lesem, még kibaszott öt perc van a műszakom végéig, adja Isten, hogy nem az utolsó pillanatban fog beesni egy ember, akinek valami idióta baleset folytán beszakadt a körme. Na jó, ez csak a kisebb probléma lenne, egy ilyet még szívesen kiröhögök, de komolyabba nem szeretném vágni a fejszém, ha nem muszáj. Mára pont elég volt.
Tik-tak.
- Mi az Raph, sietsz valahová? - áll meg a pult mellett Noah.
- A kocsmába. Épp ideje egy jó korsó sörhöz, már csak társaságot kell vadásznom, kár, hogy te pont most kezdesz, de majd miközben legurítom a jó hideg sört, gondolok rád - röhögöm el magam, majd körül is nézek, van-e valaki a láthatáron, aki kapható lesz egy korsóra. Tekintetem megakad az immunológusunk közeledő alakján és mivel senki nincs rajta kívül a látótérben, mélyet sóhajtok.
- Shappiroooo! Valami azt súgja, te is éppúgy szomjazol egy italra, akárcsak én és nyilván nincs kedved egyedül legurítani azt, nemde? - vetem át a karom a vállán mikor odaér, és vállon boxolom, mintha világi cimborák lennénk. Igazából nem ismerem túlzottan, csak annyira, amennyire egy kollégát szokás, de itt az ideje talán. Hátha emberemre akadtam.
Megragadom a két tolókocsi fogantyúját és az egyiket elélököm, a másikba pedig már bele is pattantam.
- Lássuk, mit tudsz, öregem - bökök a fejemmel a másik kocsi felé. - A győztes fizet két pohár akármit. A folyosó végéig hajtjuk. - Nem tudom, hogy benne lesz-e, ami azt illeti, még sosem láttam Léont a kórház folyosóján rallizni, de inni sem a szemközti kocsmában. Aztán sosem lehet tudni, mindenki tud meglepetést okozni néha. Azt még nem tudom, mi a francról fogunk beszélgetni, ha eljutunk a kocsmáig, de majdcsak akad valami, amiről tudunk diskurálni. Ha más nem, a múltkori konzíliumot folytatjuk kettesben, elromantikázva.


[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 
beer o'clock
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 03. Montréal :: Belváros-
Ugrás: