*Océane

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Océane
Raphael de Chateaubriand
Egészségügyi dolgozó
Raphael de Chateaubriand
Kor :
38
Hozzászólások száma :
12
Reagok száma :
6
Tartózkodási hely :
Montréal
Foglalkozás :
baleseti sebész
Play by :
Armie Hammer

Océane Empty
TémanyitásTárgy: Océane Océane EmptySzomb. 02 Nov. 2019, 01:06

Océane de Chateaubriand
i'm here for you no matter what
play by
Julianne Hough
kor
30-32
csoport
művészet és média  
foglalkozás
énekesnő
szexuális beállítottság
hm... hetero?!  
információk a karakterrõl
A család feketebáránya vagy, aki a szülői nyomás ellenére is teljes vállszélességgel kiállt a tervei mellett és rengeteg küzdés által elismert énekesnővé vált. A szüleink téged is az orvosi pályára szántak, és habár a fél világ elismeri, amit ma csinálsz, ők mégsem. Én viszont mindig támogattalak, fiatalabb korunkban még majdnem el is csábítottál a zene irányába, hogy ugyan, legyek már a zenekarod menedzsere. Aztán nem így lett, de ettől függetlenül, évekig mindig kikérted a véleményem az írt dalaidról, mára viszont már ott tartunk, hogy a rádióban hallom először. Hát mit ne mondjak, nem annyira esik jól, de megértem. Utazol, turnézol, egyik helyről reppensz a másikra, nem mondom, hogy sok időd lehet arra, hogy felhívd a kedves bátyádat jelezni legalább, hogy élsz-e vagy halsz. Lassan viszont ha jól tudom, az utolsó helyszínére érkezel a turnédnak, utána talán egy helyben maradsz egy ideig. Remélem.
Aztán mikor nagy meglepetésemre megcsörren a telefonom a neveddel a képernyőn, boldogan veszem fel, hogy hallhassam a hangod, de valami nem stimmel. A hangod remeg, valamit el akarsz mondani, de mielőtt kinyögnéd, annyit mondasz: Ne haragudj, most le kell tennem! Majd hívlak.
Most komolyan, Océane? Azóta is a körmömet rágom és hiába hívtalak vissza, nem vetted fel. Mi a fene van veled?

//Nos, szeretnék egy olyan usert találni hozzá, aki viszonylag aktív, nem tűnik el egy hónapra. Szeretném szépen visszaépíteni a karik kapcsolatát, jó lenne, ha Océane tényleg maradna a s.ggén Montréalban egy ideig, hogy ezt el tudjuk indítani. Azt szeretném a userre bízni, hogy mi volt az oka ennek a hirtelen telefonhívásnak, de együtt is kiötölhetjük, csak jó lenne, ha lenne némi elképzelés. Bármi lehet a dologban, nagyjából úgy egy éve nem is látták egymást a bátyjával. Személyiségileg egy bolondos lányt képzeltem el, aki a puszta jelenlétével mosolyt tud csalni az emberek arcára, de ezen kívül rád bíznék majdhogynem mindent. Play by-t illetőleg szerintem Julianne lenne a tökéletes választás, de meggyőzhető vagyok. Gyere, nagyon várlak!  x3 //
 
 
Vissza az elejére Go down
 
Océane
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: