*flintstone család

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


flintstone család
Léon Shappiro
Egészségügyi dolgozó
Léon Shappiro
Hozzászólások száma :
7
Reagok száma :
1
Tartózkodási hely :
Montréal, Kanada
Foglalkozás :
immunológus szakorvos
Play by :
Hugh Laurie

flintstone család Empty
TémanyitásTárgy: flintstone család flintstone család EmptyCsüt. 31 Okt. 2019, 11:40

dr. diane adler
Champagne is never a mistake.
play by
nicole kidman (?)
kor
52
csoport
rendvédelem
foglalkozás
ügyvéd
szexuális beállítottság
heteroszexuális (?)
információk a karakterrõl
Mindig megkaptad, amit akartál - és mit is akarhatna egy hozzád hasonló nő az élettől? Előre elnézést kérek, mert tudom, hogy hozzád hasonlók nincsenek. Senki nem vállalta volna, hogy mindössze húszévesen, az egyetemi hajrában összeköti az életét egy nála alig idősebb kis kreténnel - igen, ez voltam én -, aki még a rezsit sem tudná kipengetni, ha a családja nem állna minden cehhet. Túléltünk mindent, amit nem láthattunk előre, a három gyereket – alant -, a petefészekrákodat néhány éve, a csőtörést, a hiteltörlesztést, a végtelen leckeírást. Persze, ha ezt a szöveget te írnád, biztosan közölnéd velem, hogy te mindezt egyedül élted túl, mivel én leginkább nagyjából soha nem voltam melletted. És mindketten tudjuk, hogy ez nem egészen igaz. Előfordult, hogy ott voltam.  Idővel, persze, egyre kevésbé. Ezért is kezdtél végül viszonyt egy másik pasival, akihez azóta hozzá is mentél, ha jól tudom. Ezért is váltál el tőlem. Vajon eljön az idő, amikor már nem lesz kínos pusztán néven neveznünk egymást? Vajon, minden vita, minden harag ellenére túltettük magunkat egymáson mostanra? Lassan a testtel, a válaszadás nem mindig könnyű.
 



dr. celeste shappiro
Women are like the Olympic athletes of grudges.
play by
clémence poésy (?)
kor
29
csoport
egészségügy
foglalkozás
szülész-nőgyógyász szakorvos
szexuális beállítottság
tetszőleges
információk a karakterrõl
Az elsőszülött lányom vagy, aki minden személyes, vélt vagy valós ellentétünkkel együtt a legjobban hasonlít rám. Szakmailag már egy konzílium is nehezünkre esne, és valószínűleg a vacsoraasztalnál sem tudnánk már piszkálódás nélkül megülni. Jöhetnék most nagy szavakkal, elmondva, milyen fontos vagy nekem, de nem hinnéd el, azt felelnéd, hogy éveken át jelét sem láttad ennek, és megértelek. Az ember nem mindig hisz az apjának vagy az anyjának. De vajon te gondolsz erre, mikor megígéred a lányodnak, az unokámnak, hogy minden rendben lesz? Hogy "csak átugrunk a nagypapához gofrit enni"? Hogy az a folt, amit a londoni onkológus CT-felvételén láttál, semmiség? És, igen, tudom, nem voltam jó apa. Sosem voltam jó apa. De a lányodat akkor is meg fogjuk menteni. Még csak könnyes összeborulás sem kell hozzá.
 



allison shappiro
Little kids, little problems. Wait till you’ve got drugs and sex.
play by
imogen poots (?)
kor
26
csoport
tetszőleges
foglalkozás
sous-chef
szexuális beállítottság
ki tudja?
információk a karakterrõl
Akivel mindig, minden gyanúsan simán ment – egyrészt lazább vagy, mint a nővéred, másrészt pedig kevésbé aggasztanak a társadalmi szabályok, a szüleid beleegyezése, vagy a tudat, hogy „ez talán még rosszul is elsülhet”. Máig nem kéred a beleegyezésem semmibe, és nem is várod el tőlem, hogy egyetértsek veled, így valószínűleg te vagy az egyetlen a családunkból, aki még élvezi is, ha beszélünk. Sosem ettem olyan jót sehol, mint amikor te főztél nekem – igen, ezt az anyáddal is közölni fogom, ha egyszer ismét egy szobában, egy liftben vagy egy gödörben tartózkodunk -, de kezd érdekelni, hogy a gasztronómián kívül mi lehet még az életedben. Végtére is, viszonylag decens életet élő, egészséges felnőtt nő vagy – biztosan nincs semmi több, mint a főzés? Biztosan elég neked az, hogy önjelölt villámhárítóként funkcionálj a szüleid és a testvéreid között? Egy biztos, még ha alkalmasnak is hiszed magad erre a szerepre, egyetlen villámhárítónak sem kellene így pattognia, ha valami nem az elvárt tempóban halad. (Például, az autók a reggel nyolcas dugóban.)
 
Vissza az elejére Go down
 
flintstone család
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: