*Az a bizonyos férfi az életemben

welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada


Az a bizonyos férfi az életemben
Raquel N. Moreau
Média
Raquel N. Moreau
Kor :
29
Hozzászólások száma :
52
Reagok száma :
30
Tartózkodási hely :
Montreal
Foglalkozás :
Divattervező
Play by :
Ebba Zingmark

Az a bizonyos férfi az életemben Empty
TémanyitásTárgy: Az a bizonyos férfi az életemben Az a bizonyos férfi az életemben EmptyKedd 01 Okt. 2019, 09:07

Választható név
rövid! idézet
play by
Joel Kinnaman van a képen, de változtatható
kor
36
csoport
megalkotóra bízva  
foglalkozás
megalkotóra bízva
szexuális beállítottság
Hetero
információk a karakterrõl

Egyszer már megalkották a karaktert, Lucas-ként hozták, de nem kötelező így ezen a néven érkezni. Patalógusként és épp válásban volt. Elfogadta hogy Raq terhes és vele akart maradni. És itt vége a történetnek, nem jött fel egy hónapja, nem szólt semmit. Így újra hirdetem az úrt, mert szükségem volna rá.  
De nem kell ezen a szálon tovább vini. Mehetünk másfelé is. Kitalálhatjuk közösen, csak érkezz meg. Játék nélkül biztos nem maradsz. A két testvérem is biztos játszana majd veled.
Jelenleg 20 hetes terhes Raquel...


 

És az eredeti keresett szöveg itt olvasható:

Rosszkor voltunk rossz helyen, ez pedig a vesztünkké vált - röviden és tömören így lehetne leginkább jellemezni a találkozásunkat. Szerintem. Ám a valóság teljesen más.
Egy véletlen folytán találkoztunk. Eleredt az eső és egy esernyőt tartva fölém elhívtál reggelizni. Nem tudok túlságosan sok mindent rólad. Ahogyan azt sem, hogy egy apró sötétség megbújt benned, amit a folyamatos jóságod mögé igyekszel elrejteni. Tetszett a karizmád, határozottságod és mindaz, amit képviseltél. Tetszett a szemed, a mosolyod, az illatod. Te magad. Hónapokon át találkozgattunk, randinak nem nevezhetném, inkább csak séta a parkban, az állatkertben, vagy egy ebéd egy étteremben. Semmi több. Tényleg. Ugyanakkor egyértelműen lángol közöttünk egyfajta kémia, de erről sosem beszélünk. De aztán egyik nap nagyon mérges voltál (okot a mai napig nem tudok), s úgy futottam beléd. Majdnem hogy kezet emeltél rám, üvöltöttél velem, s lefeküdtünk. Fájt, hiszen durva voltál, végül leléptél.
Nem tudom mi történt veled és nem is érdekelt. Megöltem minden érzést, ami hozzád fűzött.
Ha találkozunk, mit fogsz tenni? Az életemre törsz, vagy a kegyeimbe férkőzöl. Ez mind a te döntésed. De még valami…egy apróság… mondtam már, hogy apa leszel? Igen, terhes vagyok. A gyermekedet várom, nagyjából egy hónapos terhes vagyok. Gratulálok! És hogy mit hoz a jövő? Talán semmit, talán egy nap egyikünk jobbra, másikunk balra indul majd. Annyi biztos, hogy a köztes időt mivel töltjük ki: megbeszéljük és leszel az apja a gyerekednek, egy család leszünk, vagy nem érdekel majd a dolog? Ez egy őrült világ, elfér benne ez is.
> Karizmatikus vagy, jó a beszélőkéd, így könnyen megtalálod a hangot az emberekkel, és könnyen megnevetsz másokat.
> Hogy beléd szeretek-e (újra)? Esetleg Te leszel az, aki érezni fog valamit? Vagy épp, hogy menekülni kívánsz az érzések elől? (Minden kiderül a játékainkból! Nyitott a kapcsolat.)


// Minden megbeszélés tárgyát képezi. Amit megszabok az a kettőnk története. Ezen kívül minden nyitva van, kor, név, PB, milyen a zokni színe, kutyákat vagy a macskákat szereti-e. A jelleméhez térve, nem épp a gyáva nyulat, de nem is a hőscincért keresem, valahol a kettő között, mert mindig úgy a kényelmes.
Igyekszem nem unalmas lenni, és akkor minden oké lesz. Fontos szereplője lennél az életemnek, úgyhogy gyere gyorsan. Csak a szokásos, a ne tűnj el és hasonló borzalmak leírását átugorhatjuk, aztán lehet egy-két családtaggal is véletlen megismerkedsz, ahogy alakul. Meg te is beugorhatsz valaki mellé rokonnak, ex-barátnak, férjnek, valakinek. Én várlak, meg a játékok is, az alap ploton kívül, illetve vannak feladatok a városon belül, azzal is tudod színesíteni magad és a lakók életét is, bátran engedd el a fantáziádat.
Dobj egy PM-et, ha megérkeztél!  


 
Vissza az elejére Go down
 
Az a bizonyos férfi az életemben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
French moments :: 02. Karakteralkotás :: Keresett karakterek-
Ugrás: