welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Dina Callard
új tag
Kor :
36
Hozzászólások száma :
2
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
harcművészeti oktató, ex-rendőr
Play by :
Élodie Yung

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Dina Callard Csüt. 03 Jan. 2019, 19:53

Dina Callard
"Ha nincs választásunk, a tétovázás mindig hiba."
becenév
csak Dina
születési idõ
1982. február 22.
születési hely
Toronto, Kanada 
családi állapot
egyedülálló
szexuális beállítottság
heteroszexuális
csoport
civil
foglalkozás
harcművészeti oktató, ex-rendőr
play by
Élodie Yung
információk a családról
A családfám elég színes, legalábbis ami a nemzetiségeket illeti. Apám, Jean-Yves francia-holland származású, de szüleivel Kanadába költöztek, még mikor tizenvalahány éves volt. Itt lett belőle gépészmérnök, de tanulmányai alatt taxisofőrként és reptéri rakodóként is dolgozott. Anyám, Lucia légiutas-kísérő volt akkoriban, a maga spanyol akcentusával és latinos külsejével azonnal levett mindenkit a lábáról. Három évvel később férj és feleség lettek, én pedig egy évvel később érkeztem. Igaz szerelem volt az övék, egészen addig, míg nem lett újra állapotos anya, akkor kezdődtek el a problémák. Gondok voltak a babával, koraszülöttként jött világra Patrick, aki mindössze négy napig élt. Pici volt, súlyos légzési elégtelensége volt a fejletlen tüdeje miatt. Én ekkor már tizenkét éves voltam, mindent felfogtam, nem voltam már az a kislány, aki nem tud semmiről. Soha többé nem akartak szüleim gyermeket, féltek attól, ismét megtörténik, ezért egyke maradtam.  
welcome to my life
Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete.
Vissza az elejére Go down

Dina Callard
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal