welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Sylvie Winston
új tag
Kor :
37
Hozzászólások száma :
2
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
doctor, general surgeon ✵
Play by :
Ruth Wilson ✵

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Sylvie Winston Kedd 25 Dec. 2018, 23:00

Sylvie Winston
"Az igazi érték az apró tökéletlenségben rejlik."
becenév
Syl
születési idõ
1981. szeptember 2.
születési hely
London, UK
családi állapot
elvált
szexuális beállítottság
heteroszexuális
csoport
egészségügy
foglalkozás
általános sebész
play by
Ruth Wilson
információk a családról
Gondolhatná bárki, hogy a mi családunk egy orvosfamília, közben pedig nem is, mert a nagyapámon, Stephen-en kívül én vagyok az egyetlen, aki ezt választotta hivatásául, valójában ő inspirált engem. Vele mindig is jó kapcsolatom volt, sokat voltam vele, meg félig-meddig ő nevelt pici korom óta, miután apám, Robert meghalt egy balesetben, ezzel segítve Diane-t, az anyámat, viszont belépett pár hónappal később az életébe egy másik férfi, akivel sokat utazgattak Európa- és világszerte. Sokszor csak a nagyapám volt az, akire számíthattam, meg a keresztapám is támogatott az orvosi egyetem során. Harmincévesen szakorvosi vizsgát tettem általános sebészetből, ezután pedig Kanadába érkeztem, hogy itt kezdjek új életet, beleszerettem egy gyógyszergyár ügyvezetőjébe. Férjhez mentem David-hez alig két évvel később, ám tavaly megromlott a kapcsolatunk, és elváltunk.
welcome to my life
Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete. Ide jön a karaktered előtörténete.
Vissza az elejére Go down

Sylvie Winston
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal