welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

my family
Média
Kor :
28
Hozzászólások száma :
14
Reagok száma :
7
Foglalkozás :
♡ tv show host & vlogger
Play by :
♡ Emeraude Toubia

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: my family Szer. 07 Nov. 2018, 12:32

warrick moriarty
best big brother ever
play by
matthew daddario szabadon választható
kor
30
csoport
média  
foglalkozás
színész
szexuális beállítottság
homoszexuális
információk a karakterrõl
A drága bátyám! Te vagy az, akit inkább a filmvászonra teremtettek sokkal több filmben szereptél már, mint azt én meg tudom számolni. Nem hiába volt a tévéműsoromnak egy része, ahol veled együtt vezényeltem le a műsort, illetve a youtube csatornámon is sokszor felbukkansz, ami azért jó pár kislányt-hölgyet bevonz, bár nem is sejtik, hogy mennyire nincs náluk esélyed. Mi tudjuk, hogy a saját nemedhez vonzódsz, de a családon kívül nem szeretnéd, ha a magánéleteden a média csámcsognia.  

Nem kötnék meg túlságosan sok mindent a karakterrel kapcsolatban, a legtöbb dologban szabad kezet adok, ötletelni szívesen ötletelek, nagyon várlak brother!  jupi

fay moriarty
best little sistah ever
play by
lindsey morgan
kor
26
csoport
média/elit  
foglalkozás
menedzser
szexuális beállítottság
szabadon választható
információk a karakterrõl
Kedves húgom! Te vagy az, aki kicsit szeleburdi, kicsit szanaszét van a legtöbb napon, de a nagy szíved mindenkit, mindenért kárpótol. Te vagy az, aki jobban besegít apának és anyának a cégben, hiszen szeretsz emberekkel foglalkozni és, ha valakiben igazán látod a tehetséget azért még a szüleinkkel szemben is képes vagy harcolni. Kívánni se tudnék jobb húgot nálad.    

Nem kötnék meg túlságosan sok mindent a karakterrel kapcsolatban, a legtöbb dologban szabad kezet adok, ötletelni szívesen ötletelek, nagyon várlak sistah!  jupi

Vissza az elejére Go down

my family
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal