welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

sophiewoods
French Moments :: Skype
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 00:07
Vissza az elejére Go down
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 09:48
Henry
sophiewoods
Henry: Szia! Megvagy. Wink
Henry: Remélem nem írok rossz időben. Picit talán későre jár, de gondoltam teszek egy próbát.  Smile
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 11:39
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Halihó! Remélem nem kellett túl sok Sophie Woodson át keresgélned engem. Wink
Sophie: Jól tetted. Abszolút ráérek. Maximum ha hamarosan értelmetlen válaszokat kapsz, akkor bealudtam a billentyűzeten.
Sophie: Na de.. mi újság? Hogy vagy?
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 12:44
Henry
sophiewoods - 28th March 2018
Henry: Ezek a mai modern netes találmányok nem teljesen az én világom. De ami késett...  Wink
Henry: Fárasztó napod volt? Ez is az én szerencsém, hogy ilyenkor talállak meg.
Henry: Jól vagyok, köszönöm. Nemrég volt vacsi a kantinban, most szabad foglalkozás van. Ilyenkor igyekszem felvenni a kapcsolatot az otthoniakkal.
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 20:29
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Az nem múlik. Smile Örülök, hogy írtál.
Sophie: Á, csak a szokásos... Inkább az a baj, hogy az elmúlt néhány éjszakát rajzolással töltöttem alvás helyett. Rolling Eyes
Sophie: Ez esetben egészségedre! Wink Nem fura csomó másik fickóval együtt enni mindig?
Sophie: Mi mindent tudtok még ilyenkor csinálni? Egyáltalán hogy kell elképzelni egy ilyet helyet? Vagy ez titok? Razz
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 23:00
Henry
Henry: Ejnye, pedig egy ilyen fiatal szervezetnek kell az alvás. Mit rajzoltál? Pályázatra kell?
Henry: Megszokja az ember.  Smile Ha nem bírja valaki, választhat még az alábbi opcióból: zugevő.
Henry: De még mekkora titok.  Very Happy Meglep, ha azt írom, hogy ágyból gépezek?
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 18 Aug. 2018, 23:08
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Az alvás az ovisoknak való, hát úgy nézek én ki? Razz
Sophie: Dehogy, pályázatra az életben nem mernék nevezni!
Sophie: Csak magamnak, meg az asztalfióknak készül. Smile Néha megragad egy-egy arc. Most a metrón kapott el az ihlet, azt akartam befejezni.
Sophie: És hát társaságban mégiscsak jobb, nemde?
Sophie: Pedig nem terveztem, hogy kiadom az információkat másnak is. Őszintén szólva meg. Surprised Azt hittem van erre valami külön... hely.
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Hétf. 20 Aug. 2018, 16:51
Henry
Henry: A képedről közel sem ez sugárzik. Wink
Henry: Nem tudom, hogy rajzolsz, de biztosan igényesek. Egy próbát talán megérne. Mindig váratlanul tör rád az alkotási vágy?
Henry: Ez így van. Smile Azért ellenőrzik a szervereket, ki kivel és mit beszélget, eltelt némi idő addig is, míg jóvá hagyták a beszélgetést. Információt nem adhatunk ki senkinek természetesen. De hogy képzelted el, egy elszigetelt és elszeparált szobában, ahol egy kamera figyeli a szerveren futó üzeneteket? Úgy gondolom a saját testi épsége érdekében senki nem kockáztat. De elárulhatom, hogy valami vadas volt a vacsora ma. Wink
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Hétf. 20 Aug. 2018, 17:28
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Ha kíváncsi vagy rá, egyszer talán megmutatom. Volt már, hogy rendelésre rajzoltam párszor.
Sophie: Munkán kívül általában igen. De van, hogy szimplán unatkozom és elkezdek firkálni, aztán valami sokkal hosszabban elkészülő dolog lesz belőle.
Sophie: Én nem tudnám megszokni, hogy minden üzenetemet elolvassák. Surprised Bár gondolom 911 óta ez már egyébként is elkerülhetetlen. És legalább tudtok kommunikálni a családdal.
Sophie: Inkább valahogy úgy, hogy egy szobában több gép is van, és ott ültök előttük. Ne nevess ki, nekem ez a világ teljesen ismeretlen.
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 26 Aug. 2018, 11:43
Henry
Henry: Érdekel, hogyne, ha szívesen mutatsz. Azt hiszem már legutóbb is beszélgettünk erről. Jó dolog, ha az ember a szenvedélyéből él. Smile
Henry: Van ami szükségszerű és van ami még azon kívül esik. Nyilván itt egy munkaviszony is jó ha az marad. Igyekszem kihasználni minden szabadidőmet, hogy azokkal beszélgessek, akik fontosak nekem.
Henry: Amíg nem bíztak meg bennem a feletteseim, én is ott ültem. Előléptetéssel privilégiumok is járnak. Wink
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 26 Aug. 2018, 19:02
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Persze! Smile Csak egy kis kompromisszumkészség kellett, és a szüleim már nem mondhatják el rólam, hogy éhező művész leszek életem hátralevő részében.
Sophie: Te már jó ideje ismered a játékszabályokat. Én még így ismeretlenül is túl makacs vagyok ahhoz, hogy teljesen meg akarjam érteni ezt.
Sophie: Ha húzom az idődet, mert mással is beszélgetsz, szólj ám! Smile
Sophie: Szóval mégsem tévedtem akkorát! Óó.. Akkor mi is vagy Te pontosan?
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szer. 29 Aug. 2018, 07:07
Henry
Henry: Én sokáig azt sem tudtam, mit akarok magammal kezdeni, ha elvégzem a gimit. De végül eldőlt, egy időben pilóta is voltam, kirepültem kicsit. Mutatsz képet? Smile
Henry: Tény, ide a fegyelem és alázat elengedhetetlen. Aki túl makacs, harsány, veszélyezteti a csapatot és nem ússza meg a büntetéseket sem általában.
Henry: Dehogy húzod, szerintem gondok vannak az önbizalmaddal, csajszi. Wink Hadnagy vagyok jelenleg, talán még van feljebb.
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szer. 29 Aug. 2018, 09:03
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Szerintem egyébként annak semmi értelme, hogy tizennyolc éves korára mindenkinek el kell döntenie mi akar lenni. Annyi lehetőség és különböző helyzet van...
Sophie: Hú, biztosan menő lehetett a repülés!
Sophie:
Sophie: Valami ilyesmi. Smile Van még hova fejlődnöm, de élvezem. Wink
Sophie: Úgy érzem lenne mit tanulnom tőled.
Sophie: Tudod, akinek a szülei csalódtak, mert lányuk született, annak ez nehezen megy. De te kezded kihozni belőlem. Razz
Sophie: Te vagy az első, és valószínűleg egyetlen hadnagy ismerősöm.  Ez elég menő.
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 08 Szept. 2018, 22:06
Henry
Henry: Ez így van. Hűha, ez aztán a művészi remek! Biztos nem fontolod át, hogy esetleg indulj pályázaton egy műveddel? Nem vagy kicsit sem kispályás. Surprised
Henry: Ha szeretnéd, egyszer felvihetlek. Very Happy Vagyis... ez most úgy hangzott, mintha én lennék a cukros bácsi.  
Henry: Én kezdem kihozni? Surprised  
Henry: A hadnagyi rang amolyan középmezőny. Még nekem is van hova fejlődnöm. A szüleid pedig butaságot gondolnak, hogy te fiúnak kellett volna szüless.  
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 09 Szept. 2018, 14:35
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Köszönöm! Smile Nem is tudom... Soha nem gondolkodtam ilyesmin. De gondolom legalább egyszer kipróbálhatnám.
Sophie: Ha megígéred, hogy vissza is hozol, benne vagyok. Razz
Sophie: Hát.. most éppen veled beszélgetek, szóval csak te lehetsz az oka.
Sophie: Azért azt hiszem éppen a Te szakmádban a "középmezőny" is elismerést érdemel. Fejlődni pedig mindenki tud. Wink Á, a szüleimet inkább hagyjuk...
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Szomb. 13 Okt. 2018, 22:49
Henry
Henry: Mi az, hogy! Nem hagynám veszni egy ilyen istenadta tehetség erejét csak úgy. Biztosan tetszene a szakmaibb zsűrinek, mindenesetre engem laikust már megvettél kilóra. Very Happy
Henry: Megígérhetem. Wink Ha nem is vadászgéppel, de bármilyen bérelhető repülővel szívesen felviszlek egyszer. Különös, hogy tőlem nem tartasz, úgy értem még igazán nem is ismersz. Csak kétszer találkoztunk. 
Henry: Egy ilyen tehetséges és szép leányzónak kell is az önbizalom, van mire. Wink   
Henry: Sajnálom, ha tapintatlanul kényes témát hoztam fel esetleg. :/   
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 12:51
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Azt hiszem csak attól félek, hogy ha kötelezően kell alkotnom valamit, az nem lesz olyan jó, mintha csak magamtól csinálnám.
Sophie: Megbeszéltük! Aztán vigyázz, mert számon leszel kérve.  
Sophie: Lehet, hogy ettől naiv leszek, de nem érzem, hogy tartanom kellene tőled. Aki a hazáját védi, abban hogy is ne lehetne bízni?
Sophie: Nos, igazán köszönöm. Smile
Sophie: Ugyan, egyáltalán nem a Te hibád! Én emlegettem őket, sokkal inkább magamnak köszönhetem. Smile
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 18:41
Henry
Henry: Vagy talán csak rosszul állsz hozzá. Adott a témakör, de a terep a tiéd, nem? A mai időkben már az önkifejezésnek végtelen számú lehetősége van.
Henry: Akkor mindenképp szóljak, ha legközelebb megyek haza? Razz Vagyis nem tudom hogy érsz rá, majd meglássuk. Hosszú a nyár és sokáig tart még a jó idő. Mész valahová nyaralni? 
Henry: Nos igen, ez egyfajta elvárás is tőlünk, mint a sportolótól hogy állandóan nyerjenek, vagy hogy ne éljenek vissza az képességeikkel egy esetleges inzultáció alatt. Very Happy   
Henry: Ezért mentél el? Nekem egy óceánt kellene átszelnem, hogy láthassam az apám családját, akikkel sosem találkoztam még.
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 18:45
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Végül is teljesen igazad van...
Sophie: Ha nem is repülni viszel a harmadik találkozásunk alkalmával, de azért magát a találkozót szívesen bevállalom. Razz Eddig tulajdonképpen az egész nyaram szabad. Dolgozom, plusz úgy volt, hogy az unokabátyáimmal Mexikóba megyünk. Na és Te? Nálatok hogy működik a nyaralás? Vagy a szabadnapok? 
Sophie: Teljesen jogosan, mégsem adhatnak fegyvert minden jöttment kezébe.
Sophie:Akkor gondolom Te át is szelnéd. Hiszen soha nem láttad még őket.
Sophie: Talán inkább azért, mert hiányzott a bátyám, de tény, hogy nekik is volt benne szerepük, igen.
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 18:50
Henry
Henry: Én állom a szavam. Wink Nekünk kicsit komplikáltabb, már nem abból, hogy nincs elég szabadnapunk mert gyakorlatilag a kétszerese ha nem a háromszorosa a tiéteknek. Csak mi egész évben próbálunk úgy gazdálkodni, hogy az év több részében haza tudjunk menni. Picit korlátoltak a lehetőségek, de nyárra mindenképpen szeretnék két hetet pihenni. Ennyit biztosan. Azt még nem tudom, hogy legyen a kettő, egymás után, esetleg külön-külön... De Mexikó nagyszerű hely, én a környéken Perut nézném meg. Very Happy Imádom az ilyen ősibb kultúrákat.
Henry: Picit jobban szűrnek mint a rendőröknél, keményebbek a tesztek, elvégre egy államot képviselünk, nem csak a polgárokat védjük. 
Henry: Nem vagyok benne biztos, hogy kíváncsiak rám. Apám kilétét én magam derítettem ki nem is olyan régen. Azt biztosan tudom, hogy él egy nővérem éppen Franciaországban és már találkoztunk is. De hogy őszinte legyek, nem vagyok abban biztos, hogy jő ötlet lenne-e kirepülni az ismeretlenbe.
Henry: Mindenki ott van otthon, ahol jól érzi magát. Smile
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 18:55
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Úgy tűnik tényleg igaz a mondás azzal kapcsolatban, hogy minden nap tanul valamit az ember. Smile Nem tudtam, hogy nálatok ennyire másképp működnek a dolgok. Surprised
Sophie: Peru biztosan irtó izgalmas hely. De elég biztonságos? Bár tény, hogy én is odáig vagyok a latin-amerikai országokért. Kubát például nagyon szívesen megnézném. A kultúra egyszerűen ... Hű.  
Sophie: Gimiben spanyolul tanultam szóval azóta nagy szerelmem.
Sophie: Na és Te mindig is katona akartál lenni, vagy esetleg rendőr is? Én például hét éves koromban meg voltam győződve róla, hogy rendőr néni leszek. Aztán jött a balerina korszak.
Sophie: Ki ne akarná látni a gyerekét? Egy próbát legalább megér, csak hogy a saját lelkiismereted megnyugtasd. Aztán ki tudja mi sül ki belőle. Smile
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 19:01
Henry
Henry: Ki lehetne venni egészen egyben is a sok napot csak akkor később nem mennénk haza. Az sokkal nyomasztóbb, mint rövid időre látni azt, akit szeretnénk. Itt meg csak egy lehetőség van, a videóhívás. Ami nos... most már kicsit késői, ahhoz korábban szoktam géphez ülni, amikor még biztosan senki nem alszik. Smile 
Henry: Hoppá! Kubát még én sem jártam be, téged is érdekel a vén szivarok országa? Szerintem biztonságos, ha olyannal mész túrázni, aki terepre született. Very Happy
Henry: Nekem a francia nyelv a nagy szerelem, nem véletlenül jöttem ide egyetemre. Én már akkor is a tiszti akadémiát választottam, nem tudom Sin mit mondott például a volt nejemről, de sok köze nem volt ahhoz, hogy én az országba jöttem és végül maradtam. Tetszik az európai kultúra, igazából szívesen kipróbálnék többet is. Egy időben kalandor akartam lenni, de rájöttem az nem rendes hivatás. Very Happy Végül te sem az lettél.
Henry: Ehhez még kell az elhatározás, a bizonytalanért nem dobnám el csak úgy azokat az értékes napokat.  
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 19:06
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Az különben sem érné meg, mi van, ha a hosszú szabadság alatt mégis szükség van rátok és visszahívnak? Az lehetséges? Áá, szóval nem csak chatelni tudtok. Látod, lassan minden előítéletemet megcáfolod. Wink
Sophie: Nagyon! De egyelőre Kubának a bakancslistán kell maradnia. Igazad van, egyedül el sem mernék indulni. 
Sophie: Akkor Te gondolom már anyanyelvi szinten beszéled a franciát. Surprised Én még mindig van, hogy szenvedek vele.
Sophie: Sin sok mindent nem osztott meg velem, például azt is elfelejtette megmagyarázni, hogy miért volt olyan harcias veled szemben, amikor találkoztunk. De vigyázz, mint mondasz, még a végén az elnök nem enged vissza az Államokba!
Razz
Sophie: Szóval szeretsz utazgatni? Smile Érthető. A családod mit javasol? Esetleg velük is megpróbálhatnál úgy kapcsolatba lépni, mint velem. Nincs mit veszítened.
Hadügy
Kor :
28
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
32
Foglalkozás :
Idegenlégiós
Play by :
Theo James

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 19:14
Henry
Henry: Na és azokat a videókat nem láttad még a neten, amiket katonák csinálnak poénból mások kifigurázására vagy mert csak unatkoznak?
Katt
Henry: Mert valakivel úgy elmennél ezekre a helyekre?
Henry: Nem volt nekem sem egy gyalogmenet, de imádom. Ha gondolod, szívesen mutatok pár trükköt amik nincsenek benne a nyelvtankönyvekben. Idővel persze biztosan rájössz magadtól is, nem féltelek. Smile
Henry: Egyszerű a képlet, egy nőt választottam a legjobb barátom helyett. Ez nálunk pont olyan, mintha a legjobb barátnőd rámoccant volna az exedre. 
Henry: Ők még igazán nem tudják, fű alatt kutakodok. Az anyám nem is mondta meg soha, hogy kitől vagyok. Bizonyára azért is szeretek utazni, mert elég extrém módon fent a fellegekben fogantam. Very Happy
Művész
Kor :
20
Hozzászólások száma :
65
Reagok száma :
24
Foglalkozás :
♡ grafikus
Play by :
♡ bridget satterlee

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods Vas. 14 Okt. 2018, 19:19
sophiewoods
Henry - 28th March 2018
Sophie: Ez hatalmas! Bevallom, eddig nem keresgéltem ilyenek után, csak a Call me maybe katonás verzióját láttam. Szóval szabadidődben Te is benne vagy az ilyenekben? Razz
Sophie: Persze. Ketten mindig jobb, mint egyedül. Szeretem Amerikát, de imádok Montrealban lakni. Közben annyi más ország van, amit még meg lehet ismerni...
Sophie: Akkor legközelebb ha itthon jársz, még nyelvleckét is tartanod kell nekem Wink 
Sophie: Ó, igen, az szentségtörés. Fura elképzelni, hogy ti legjobb barátok voltatok. Mint ahogy nekem mondtad a múltkor.. Ti egész más világ vagytok. Smile
Sophie: Áá, akkor ez tényleg a véredben van. Én a helyedben elgondolkodnék rajta. Gondolom nem véletlenül kezdtél bele a keresésbe.. Miért állnál meg most?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: sophiewoods

sophiewoods
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next