welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Emery & Damian II Look...this is me..
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
40
Reagok száma :
27
Foglalkozás :
Médiavállalat vezető - Örökös
Play by :
Nick Bateman

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Emery & Damian II Look...this is me.. Vas. 16 Szept. 2018, 20:01

Vissza az elejére Go down
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
40
Reagok száma :
27
Foglalkozás :
Play by :
Nick Bateman

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Vas. 16 Szept. 2018, 21:41

Emery & Damian
Hot step...
• • • • • • • • • • • • • • • • •

Tulajdonképpen kalandos volt az idejutásom.  Kiadtam feladatba, a menedzseremnek, hogy nézze meg, milyen ingatlanok vannak a nevemen, volt jó pár, és volt olyan is ami nem csak Kanadai volt. Egyszer biztos szeretnék elmenni Miami Beachre, ott egy szigeten van háza. Meg Cisco-ban is, és Vegas környékén is van neki Hollywood magasságában is. Amikor ezt megtudtam kicsit irigykedtem is, nekem bezzeg? Mi jutott? Semmi, csak egy poros, ámde mesébe illő chateu Franciaországban.
Most már csak azt kéne tudni, hogy a sok kulcs közül melyik az, ami annak a háznak az ajtaját nyitja, amit kinéztem magamnak erre a hétvégére. Tisztára mint abban a mesében, amikor betéved a hercegnő a medvék házába, kipróbál mindent, csakhogy itt szerencsére nem lesz semmiféle retorzió, semmi földbe döngölés, vagy bármi. Szabadon megtehettem, mert én vagyok Damian. Senki se merje megmondani, hogy mit csinálok és mit nem.
Itt ülök a sportkocsim volánja mögött és a távirányítót kapcsolgatom a megannyi kulcson, ami nem jó, azt bedobom az anyósülés alá, majd kikukázom az összes többit, ha kelleni fog az is,rájöttem, hogy csak így tudom meg, hogy melyik házában mi van.  Nehogy valami mocskos kis meglepetésbe fussak.  Farmert viseltem, drágát persze, bőr dzsekit, és egy kék napszemüveget, péntek van, hétágra süt a nap, hamarabb eljöttem a melóból. Még az a nőszemély se zavart egyetlen sms-ével továbbra sem, tényleg nem tudom, hogy hányadán álltak Damiannal. Én csak berondítanék a gépbe. Vagy fene tudja. Nem, róla nem tudom elképzelni a romantikus kapcsolatot, olyat amiben egyetlen egyszer évekkel ezelőtt egy cserediákkal éreztem. Kinyílt az ajtó, megkönnyebbülten lélegeztem fel, és megnyomtam az automata sebességet, és elindultam némi gáz ráadásával. Most már gyerekjáték volt, megvolt a kulcs, kiszálltam a kocsiból, leállítottam, és elindultam a bejárat felé. Mennyivel jobb lett volna, ha kapok valami használati útmutatót. De nem. Nem volt szerencsém, egyáltalán. Csak Damian viselkedését tanították meg nekem, azt, hogy hogyan kezelte az ingatlanjait, egyáltalán nem. Mégse lepett meg az, hogy semmi személyzetet nem találtam itt. Így elindultam a felfedező utamra, kissé túl giccses az ízlésemnek, én a modernebb stílust szeretem. De mindent összevetve kényelmesnek tűnt, és találtam egy belső medencét is. Kellemesnek találtam a hőmérsékletét, a hűtő persze üres, így egész biztos,hogy rendelnem kell. Nem baj, ha körbejártam a házat, kimegyek a kocsimban maradt laptopomért, és behozom az irodába, vagy bánom is én, hogy hova, hatalmas hely.  Bajlódtam is a villanykapcsolókkal több mint eleget. A fürdő az viszont már sokkal jobban tetszett, szauna is volt bent, és egy hatalmas kád, jakuzzival, meg fürdő kabin, ez már legalább az én ízlésemnek is megfelelt. Viszont a két köntös meglepett.  Egy nagyobb és egy kisebb… egy női. Egyértelműen női, mert Damian nem venne fel egy ilyen falatnyi kis selymet.  A következő meglepetés az öltöző szobánál ért, két részre osztva, az egyik oldalon női ruhák, egyébként baromi szép ruhák, kíváncsi vagyok kinek a ruhái lehetnek. A szeretőjéé? Biztos hogy az, valami állandó szeretőt tarthatott. A másik oldalon pedig az ő ruhái. Öltönyök, és elvétve néhány lazább holmi, az itt tartózkodásom alatt szerintem ezeket fogom előnyben részesíteni.  Végtére is, szerintem ide nem jöhetett a nője anélkül, hogy megbeszélték volna előre, szóval nyugodt lelkiismerettel vetettem bele magam az itt lakásba. Előbb kaját rendeltem magamnak, amit előre kifizettem, a laptopot  a konyhaasztalon hagytam, aztán beirányoztam magamnak a medencét. Volt egy kinti is, ott jól láttam, hogy téliesíteni szokták, és a hátsó ajtóig húzzák az elemeket, hogy ne fagyjon szét az aki netán odakint akarna úszni. Még nem volt szerencsém a kanadai télhez, de odahaza a Svájci alpokban rengeteget snowboardoztam, itt is lesznek egész biztos ilyen helyek, csak… be kell laknom magamnak a helyet, és végre a saját sarkamra kell állnom. Az úszás után a konditermet terveztem becélozni, egyelőre még nem voltam éhes, mégis megcsörrent a telefonom.
- Uram, itt Brody, itt vagyok kint, engedjen be, a szülei küldtek Ön után. – tökéletes! Már csak a felügyelőm hiányzott.
Ő afféle személyi testőr, sehova nem mehetek egyedül, de az a tudat nyugtat, hogy ő sem mehetett egyedül sehova, talán még szarni sem, mert az ő előző Brody-ja törölte a seggét is. Hagyjuk.
- Beengedem, de ne is lássam, tűnjön el valahova, azt csináljon amit akar, csak hagyjon levegőt venni. – engedtem be a kapun, a kezében már ott volt a kajám, ez levámolta a futárt? Megáll az eszem. Fáradtan dörzsöltem meg az orrnyergem és elindultam vissza az edző terem irányába.
Remélem Brody eközben lehúzza magát a vécén, van valami távoli szárny ahol lakhat, azt azért még közöltem vele, hogy ott húzza meg a valagát. Az a rejtélyes nő is remélem nem ma fog jönni, mert ha van kulcsa, akkor ezt a szemfüles Brodyt is ki fogja cselezni. Adja az ég, hogy legyen akkora mázlim, hogy egyedül nyalogathatom a sebeimet, úgy se érdeklek senkit. Akkor meg?

MADE BY TORIE
Média
Kor :
28
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
4
Foglalkozás :
♡ tv show host & vlogger
Play by :
♡ Emeraude Toubia

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Vas. 07 Okt. 2018, 00:38

emery  & damian
can't ignore me forever

Nem vagyok túlságosan a másik képébe mászó személy. Persze azért szeretek beletúrni az emberek életébe meg foglalkozni másokat érintő kérdésekkel, hiszen akkor nem azt csinálnám, amit most. De vannak határok. Mármint oké, hogy nem voltunk soha sem túlságosan komolyak egymással. Legalábbis nem érzelmi téren. Hiszen érzelmileg igyekeztünk teljesen elkülönülni, mintha nem is lettünk volna képesek elmélyülni a kapcsolatunkban ilyen téren, hiszen az egész olyan erőltetettnek tűnt. Csak azért összejönni valakivel, mert éppenséggel elméletben a szüleink örülnének annak, hogy összekötnénk a családunkat ezzel. Bár még az sem biztos, hogy ők kedvelik egymást. Szerintem előbb nekik kellene a jó pofizáson túlesni. De ezt ők tudják. Ahogyan mi ketten is tudtuk Damien-nel, hogy mi a jó a kettőnk kapcsolatban. Ő pedig azt hiszi, hogy ez felett csak úgy szemet hunyhat és ignorálhat? Hát még az kellene. Azt hiszem itt az ideje, hogy egy újabb leckét tanítsak meg neki, amit habár nem kellene, de biztosan élvezni fog.
Az egyik kedvenc ruhámat rejtettem egy hosszabb kabát alá és úgy indultam el a lakás felé, amelyben jelenleg tartózkodik. Habár el akart tűnni a szemem elől, felszívódni a világ felszínéről azért mindig lesznek és voltak is kismadaraim, akik megosszanak velem információkat, amelyet nagyon sokan el szeretnének rejteni. Most ez esetben a saját vőlegényemet kellett levadásznom, ami azért valljuk be eléggé nevetséges.
A lakásban már könnyedén eltalálok, hiszen mondhatni valamilyen téren az otthonomnak mondhatom a lakást. A kulcsomat könnyedén ejtem vissza a kabátom zsebébe és szinte nesztelenül járom körbe az egész lakást, mire megtaláltam Damian-t, amint az edzőteremben emelgeti a súlyokat - vagy akármit is csinál. - Hmm, szóval ez az, ami inkább leköti az idődet, mintsem válaszolj bármelyik hívásomra is.. - Játszott sértődöttséggel közelítek az irányába. - Bár már megszoktam, hogy nagyon, nagyon rosszul viselkedsz és igazán szükség van arra, hogy valaki megtanítson végre viselkedni. - Vigyorral a képemen lépek közelebb hozzá és egy pillanatra testemmel az övének simulok, majd elhúzódom. - Kíváncsi vagy mit rejt az egyszerű csomagolás?
♥️ || ezer bocs, hogy csak most!  bújik || impossible
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
40
Reagok száma :
27
Foglalkozás :
Play by :
Nick Bateman

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Vas. 21 Okt. 2018, 22:16

Emery & Damian
Hot step...

A teremben dübörgött a zene, én pedig a haspadon feküdtem éppen. Jólesett csak dolgozni, a testemet megdolgozni. Persze, nyilván az is jó lett volna, ha szabadon azt teszem, amit akarok, azzal és akivel akarok, de a jelenlegi helyzetemben nem ártott odafigyelni minden lépésemre. Nem fekhettem le csak akárkivel Damian ismerősei közül sem. Nehéz helyzetben vagyok, igen. Az egyetlen személyt, aki pedig jobban ismerhette őt, mint engem, nem ártott, ha elkerülöm, mert biztos, hogy hamar rájöhetett volna, hogy valami nem stimmel köztünk. Biztos volt olyan anyajegye vagy akármije Damiannak, amiről a szülők nem tudhattak.
Nehéz ügy. Az egyik felemelkedésnél pillantottam meg az ajtóban álló nőt, majd leállítottam a zenét, és megtöröltem az arcomat. Tudtam, hogy ő az, a törölközőbe rejtettem a megdöbbenésem, és egyszersmind, igyekeztem visszatalálni a szerepemhez. Felszegtem az állam és elkeskenyedett szemekkel pillantottam el Emery irányába. Valójában elég dögös, és bár a képek és a videók is visszaadják ezt hellyel-közzel, de élőben még dögösebb. Mégsem fogok hasra esni, csak a kinézete miatt. Hallottam, hogy mint mondd, és próbáltam valami frappáns válasszal előállni, de úgy döntöttem, hogy hallgatni bölcsebb, ezért maradtam csendben.
- Hm… nagyon kíváncsi vagyok ami azt illeti – léptem utána, és meghúztam a kabát madzagját. A cipője, és a harisnya, vagy épp annak hiánya máris engedett következtetni arra, hogy mit rejthet a csomagolás. Istenem! Ekkora egy marha és egy ilyen nőhöz akarták küldeni, kényszerből? Bárcsak jobban ismerhetném, egyáltalán nem tudom, hogy hogyan jönnénk ki. De tuti jó lehet az ágyban, és egy főnyeremény!
- De mivel nem vettem fel a telefonjaid, nem hiszem, hogy jogom lenne látni, nem igaz? – megyek bele végül a játékba, és újra megtörlöm az arcom a törölközőbe, az atlétámon már v alakban gyűlt elől és hátul is az izzadtság, engem egyébként nem zavart, kérdés, hogy őt mennyire, bár az imént dörgölőzött hozzám. Add, hogy semmi ne legyen rajta! Azért, hiába nem vagyok Damian, még nekem is vannak vágyaim, és igen is megkívánhatok bárkit büntetlenül.
Figyelnem kellett minden mozdulatomra, de vajon mit szoktak ezek ketten csinálni itt? Akkor ezek szerint, ez kettejük fészke? Vagy közös lakása? Sosem kerültem még ilyen helyzetbe, voltak persze kapcsolataim , partnereim, de egyik sem akart így meglepni mint ez a nő. Biztos, hogy kispályás lehetek Damianhoz képest amilyen típus, biztos a domináns együttléteket részesítette előnyben. Adja az ég, hogy ő legyen az erősebb partner, de az se jó, mert baromira nem csináltam még ilyesmit, nem tudom,hogy mit kellene tennem. Én nem az a fajta vagyok, aki élvezetből okoz fájdalmat a partnerének. Sőt! Még ilyet se próbáltam. Ácsi, ácsi, ácsi…álljon meg a menet, előbb derítsük ki, hogy mit akar Emery.

MADE BY TORIE
Média
Kor :
28
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
4
Foglalkozás :
♡ tv show host & vlogger
Play by :
♡ Emeraude Toubia

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Szer. 31 Okt. 2018, 00:35

emery  & damian
can't ignore me forever

Úgy gondolom, hogy megadtam neki a szükséges teret, ami a felépüléséhez szükséges volt. De én sem várhatok örökké, mert még a végén öregasszony lennék mire felvenné a telefont és eszébe jutna, hogy létezem. Talán a balesetének köszönhetően elfelejtette, hogy milyen szerencsésnek mondhatja magát, hogy az életében vagyok. Sokkal rosszabb emberrel is összehozhatták volna. Na, nem mintha annyira szoros lenne a kettőnk kapcsolata. Ez inkább közös szórakozásról szól, mintsem arról, hogy igazán örök hűséget fogadjunk egymásnak. Mondhatni lehetőséget adunk egymásnak arra, hogy szabadon élhessünk mégis a külvilág felé egyfajta stabil alapot színleljünk.
Közelebb férkőztem hozzá és testemmel hozzá is simultam, hiszen koránt sem zavart az izzadság, ami a testét beborította. Sokkal inkább még jobban akartam őt. De előtte még mindenképpen szerettem volna játszani vele egyet, hiszen igazán megérdemeli a büntetést.
- Héé! - Szinte rögtön rácsapok a kezére, mikor a kabát madzagjához nyúl. Nem érdemli meg, hogy ilyen hamar elnyerje a méltó jutalmát. Azért még meg kell küzdenie.
- Óóó, drágám jogod elég kevés dologhoz van azok után, hogy ilyen kegyetlen módon ignoráltál engem. - Hatalmas vigyor terül el az orcámon, majd óvatosan a nyakához hajolok, ahova egy apró csókot lehelek, majd kicsit feljebb vándorolva finoman megharapom a fülcimpáját, amibe a következő szavakat suttogom. - De már tudom is, hogy mihez fogok veled kezdeni az engedelmetlenségedért. - Elhúzódtam tőle, majd pedig talpra szökkentem és felé nyújtottam a kezemet. - Na, gyere szépen nem érünk rá egész nap. - Bár az tényleg igaz, hogy nem bánnám, ha az egész napomat rá kellene szánnom. Hiszen most már ennyit legalább megérdemelnék vele, ha már szó nélkül állított be ide. Arról nem is beszélve, hogy esze ágában nem volt felhívni engem.
Amennyiben felállt és megfogta a  kezemet elindulok a kettőnk kis szobájába, ahol rövid keresés után a kis rejtett ajtót is kinyitom, majd intek, hogy kövessen. - Tudod, mit kell tenned. - Rákacsintok azzal pedig már át is lépek az ajtón. Eltart egy darabig míg megszokja a szemem a félhomályt, de végül sikeresen élesedik a látásom, közben pedig az alakját figyelem és próbálok leolvasni róla mindent, amit csak lehetséges.
♥️ || ezer bocs, hogy csak most!  bújik || impossible
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
40
Reagok száma :
27
Foglalkozás :
Play by :
Nick Bateman

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Szomb. 17 Nov. 2018, 15:54

Emery & Damian
Hot step...

Nem igazán tetszik az a stílus ahogy rácsap a kézfejemre, de egyelőre még ellenállok a késztetésnek, hogy akár verbálisan is visszavágjak.
Egész biztos, hogy egy bizarr szerepjátékba csöppentem, hiába a csók, és a harapás, amire alapjáraton reagálna a testem is, de most próbálok fennmaradni a vízen, elevickélni valahogy. A törölközőbe törlöm az arcom, amint elfordul, vicsorba illő grimaszomat rejtem oda. Mindig is tudtam, hogy Damian nem normális, de hogy a csaja se legyen az… megáll az eszem. Kétkedve, de a kezemet az övébe csúsztatom, és elindulok utána. Egyébként sem voltam oda túlságosan azért, ha egy nő irányított, sosem voltam képes elengedni magam, teljes lélekkel. Valahogy nem tudom, nem volt szükségem arra, hogy más tartsa a gyeplőt. Engedelmesen követtem őt a höh… rejtek szoba felé, és meglepetten pillantottam körbe. A lábam is földbegyökerezett, oké hogy minden bordós, vagy burgundi színben pompázott, de, lovagló pálca, ostor, többféle ostor, feszítő vasak vagy mik, amikkel pányvázni szokás, én csak álltam a szobában és nem moccantam. Nem. Ebbe nem fogok belemenni, egy. Nem tudom, hogy mit kellene csinálnom, még akkor sem ha rám kacsintott a titkos kacsintásával. Kettő, ez rohadtul kurvára nem az én világom. Előrecsúsztattam a sportcipős lábam, és egy fél lépést előrébb haladtam, elcsigázottan nevettem fel.
- Felejtsd el, hogy bármit is csinálsz velem. Azt is,hogy itt jártam. – tettem egy lépést hátra, majd kifordultam a szobából. Nekem nincs szükségem ilyen elbaszott szerepjátékokra. Az egész életem egy rohadt szerepjátékon nyugszik, majd most még egybe bele kellene csöppennem? Nem. Ez nincs rendjén.
- Azt se tudom, hogy ki vagy, azt se tudom, hogy mi ez a hely, de…hogy az a szoba…én be nem teszem oda a lábam. – már a lépcső aljában jártam, hangosan dohogtam, és az edzőterem felé tartottam, ott volt a táskám, azt hiszem, de végül a konyha felé kanyarodtam, ott a telefonom, és a kocsi kulcsom. A garázsba is arról lehet távozni.

MADE BY TORIE
Média
Kor :
28
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
4
Foglalkozás :
♡ tv show host & vlogger
Play by :
♡ Emeraude Toubia

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Hétf. 19 Nov. 2018, 20:34

emery  & damian
can't ignore me forever

Volt bennem egy előérzet, hogy majd elhessegeti a dolgot - habár még soha nem tette -, mert nincs hozzá most kedve, vagy tudjam is én. Bár nem igazán adtam volna neki lehetőséget. Azok után, hogy ilyen kegyetlen módon ignorálta a létezésemet is már alapból jobban élveztem volna a dolgot, mint bármikor máskor. Ebbe az egészbe miatta mentem bele, mert bevallom szórakoztatónak találtam és érdekesnek, de magamtól sosem tévedtem volna erre az útra. Bár lehet, hogy előbb vagy utóbb így is hasonló terepen lyukadtam volna ki. Nem tudhatjuk, hogy mi lett volna, ha.. Azonban arra, hogy kiviharzik egyáltalán nem számítottam, mintha megrémült volna úgy rohant el s kellett pár perc mire összeszedtem a gondolataimat és utánairamodtam. Rendesen futottam, mert egyáltalán nem értettem, hogy mégis miről beszélt. Hogy-hogy nem tudja, hogy ki vagyok? Mégis mi a fene folyik itt?
- Hééé.. Héé... - Kiabáltam utána és amint sikerült utolérnem elálltam az útját kezemet a mellkasára a helyeztem, hogy megállítsam s, ha kell az egész testsúlyommal visszatartom, de nem fog szó nélkül lelépni. Főleg nem azután, hogy ignorált, hogy semmibe vett és most pedig úgy viselkedik, mint egy komplett őrült.
- Mégis miről beszélsz, hogy nem tudod, hogy ki vagyok? Az előbb úgy tűnt, hogy nagyon is tudod kivel van dolgod.. Talán részleges amnéziád van, vagy mi a fene? Bármi is legyen, rohadtul nem vagy vicces. - Lehet, hogy kettőnk kapcsolata koránt sem volt komoly - habár tény, hogy jegyben jártunk -, de attól még igen is vannak érzéseim, amelyeket könnyedén meg tud sérteni. Mindig is tudtam, hogy egy igazi seggfej, de valahogy ma, ebben a pillanatban, mintha egy újabb legalsó pontot akart volna meghatározni. Egyszerűen nem tudom, hogy mire véljem ezt az egészet. Válaszokat akarok! Muszáj, hogy válaszokat adjon nekem, mert már épp elég ideig vártam és voltam vele szemben türelmes. De ha valami sok, akkor az sok.
♥️ || imádlak jupi || impossible
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me..

Emery & Damian II Look...this is me..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal