welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Emery & Damian II Look...this is me..
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
13
Reagok száma :
6
Play by :
Nick Bateman

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Emery & Damian II Look...this is me.. Vas. 16 Szept. 2018, 20:01

Vissza az elejére Go down
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
13
Reagok száma :
6
Play by :
Nick Bateman

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Emery & Damian II Look...this is me.. Vas. 16 Szept. 2018, 21:41

Emery & Damian
Hot step...
• • • • • • • • • • • • • • • • •

Tulajdonképpen kalandos volt az idejutásom.  Kiadtam feladatba, a menedzseremnek, hogy nézze meg, milyen ingatlanok vannak a nevemen, volt jó pár, és volt olyan is ami nem csak Kanadai volt. Egyszer biztos szeretnék elmenni Miami Beachre, ott egy szigeten van háza. Meg Cisco-ban is, és Vegas környékén is van neki Hollywood magasságában is. Amikor ezt megtudtam kicsit irigykedtem is, nekem bezzeg? Mi jutott? Semmi, csak egy poros, ámde mesébe illő chateu Franciaországban.
Most már csak azt kéne tudni, hogy a sok kulcs közül melyik az, ami annak a háznak az ajtaját nyitja, amit kinéztem magamnak erre a hétvégére. Tisztára mint abban a mesében, amikor betéved a hercegnő a medvék házába, kipróbál mindent, csakhogy itt szerencsére nem lesz semmiféle retorzió, semmi földbe döngölés, vagy bármi. Szabadon megtehettem, mert én vagyok Damian. Senki se merje megmondani, hogy mit csinálok és mit nem.
Itt ülök a sportkocsim volánja mögött és a távirányítót kapcsolgatom a megannyi kulcson, ami nem jó, azt bedobom az anyósülés alá, majd kikukázom az összes többit, ha kelleni fog az is,rájöttem, hogy csak így tudom meg, hogy melyik házában mi van.  Nehogy valami mocskos kis meglepetésbe fussak.  Farmert viseltem, drágát persze, bőr dzsekit, és egy kék napszemüveget, péntek van, hétágra süt a nap, hamarabb eljöttem a melóból. Még az a nőszemély se zavart egyetlen sms-ével továbbra sem, tényleg nem tudom, hogy hányadán álltak Damiannal. Én csak berondítanék a gépbe. Vagy fene tudja. Nem, róla nem tudom elképzelni a romantikus kapcsolatot, olyat amiben egyetlen egyszer évekkel ezelőtt egy cserediákkal éreztem. Kinyílt az ajtó, megkönnyebbülten lélegeztem fel, és megnyomtam az automata sebességet, és elindultam némi gáz ráadásával. Most már gyerekjáték volt, megvolt a kulcs, kiszálltam a kocsiból, leállítottam, és elindultam a bejárat felé. Mennyivel jobb lett volna, ha kapok valami használati útmutatót. De nem. Nem volt szerencsém, egyáltalán. Csak Damian viselkedését tanították meg nekem, azt, hogy hogyan kezelte az ingatlanjait, egyáltalán nem. Mégse lepett meg az, hogy semmi személyzetet nem találtam itt. Így elindultam a felfedező utamra, kissé túl giccses az ízlésemnek, én a modernebb stílust szeretem. De mindent összevetve kényelmesnek tűnt, és találtam egy belső medencét is. Kellemesnek találtam a hőmérsékletét, a hűtő persze üres, így egész biztos,hogy rendelnem kell. Nem baj, ha körbejártam a házat, kimegyek a kocsimban maradt laptopomért, és behozom az irodába, vagy bánom is én, hogy hova, hatalmas hely.  Bajlódtam is a villanykapcsolókkal több mint eleget. A fürdő az viszont már sokkal jobban tetszett, szauna is volt bent, és egy hatalmas kád, jakuzzival, meg fürdő kabin, ez már legalább az én ízlésemnek is megfelelt. Viszont a két köntös meglepett.  Egy nagyobb és egy kisebb… egy női. Egyértelműen női, mert Damian nem venne fel egy ilyen falatnyi kis selymet.  A következő meglepetés az öltöző szobánál ért, két részre osztva, az egyik oldalon női ruhák, egyébként baromi szép ruhák, kíváncsi vagyok kinek a ruhái lehetnek. A szeretőjéé? Biztos hogy az, valami állandó szeretőt tarthatott. A másik oldalon pedig az ő ruhái. Öltönyök, és elvétve néhány lazább holmi, az itt tartózkodásom alatt szerintem ezeket fogom előnyben részesíteni.  Végtére is, szerintem ide nem jöhetett a nője anélkül, hogy megbeszélték volna előre, szóval nyugodt lelkiismerettel vetettem bele magam az itt lakásba. Előbb kaját rendeltem magamnak, amit előre kifizettem, a laptopot  a konyhaasztalon hagytam, aztán beirányoztam magamnak a medencét. Volt egy kinti is, ott jól láttam, hogy téliesíteni szokták, és a hátsó ajtóig húzzák az elemeket, hogy ne fagyjon szét az aki netán odakint akarna úszni. Még nem volt szerencsém a kanadai télhez, de odahaza a Svájci alpokban rengeteget snowboardoztam, itt is lesznek egész biztos ilyen helyek, csak… be kell laknom magamnak a helyet, és végre a saját sarkamra kell állnom. Az úszás után a konditermet terveztem becélozni, egyelőre még nem voltam éhes, mégis megcsörrent a telefonom.
- Uram, itt Brody, itt vagyok kint, engedjen be, a szülei küldtek Ön után. – tökéletes! Már csak a felügyelőm hiányzott.
Ő afféle személyi testőr, sehova nem mehetek egyedül, de az a tudat nyugtat, hogy ő sem mehetett egyedül sehova, talán még szarni sem, mert az ő előző Brody-ja törölte a seggét is. Hagyjuk.
- Beengedem, de ne is lássam, tűnjön el valahova, azt csináljon amit akar, csak hagyjon levegőt venni. – engedtem be a kapun, a kezében már ott volt a kajám, ez levámolta a futárt? Megáll az eszem. Fáradtan dörzsöltem meg az orrnyergem és elindultam vissza az edző terem irányába.
Remélem Brody eközben lehúzza magát a vécén, van valami távoli szárny ahol lakhat, azt azért még közöltem vele, hogy ott húzza meg a valagát. Az a rejtélyes nő is remélem nem ma fog jönni, mert ha van kulcsa, akkor ezt a szemfüles Brodyt is ki fogja cselezni. Adja az ég, hogy legyen akkora mázlim, hogy egyedül nyalogathatom a sebeimet, úgy se érdeklek senkit. Akkor meg?

MADE BY TORIE
Vissza az elejére Go down

Emery & Damian II Look...this is me..
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal