welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Juliet Eulalie Daviau
új tag
Kor :
36
Hozzászólások száma :
1
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
⚚ Idegsebész; neurológus szakorvos
Play by :
⚚ Olivia Palermo

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Juliet Eulalie Daviau Szomb. 15 Szept. 2018, 12:21

Juliet Eulalie Daviau, M.D., Ph.D.
Et j'ai tenté d'te haïr mais la colère est partie
Les bons souvenirs l'emportent sur la haine et la rancœur
becenév
Julie
születési idõ
1982.01.21.
születési hely
Kanada, Montréal  
családi állapot
Elvált
szexuális beállítottság
Heteroszexuális
csoport
Egészségügy
foglalkozás
Neurológus, idegsebész
play by
Olivia Palermo
információk a családról
A családod tagjai, annak rövidebb-hosszabb leírása
welcome to my life
– Egyedül fogod végezni kislányom, meglátod…
Mondja ezt az én hatvankét éves édes anyukám, akinek a nem megfelelő kezeléssel csitított szifilisze felzabálta a fél agyát, és a figyelmét az érelmeszesedés közén már semmi más nem ragadja meg, csak a világ megannyi fallikus szimbóluma. Így nem meglepő, ha az ujjaim közt forgatott, megviselt tv-távirányító irányába is szeretetteljesebb mosolyt küld a tükörből, miközben megfonnyadt húsú ajkait rúzsozza csábítóan vörösre.
– Sose bánd, Anya – köhögtem oda érdektelenül, s közben újabb próbálkozással kíséreltem meg a rizs pálcikával való kihalászását a papírdoboz mélyéből.
– Miért nem hívod fel azt a jóképű férjedet? Akinek olyan szépek a vállai… és kemény a mellkasa. És mindig nagyon elegáns az öltönynadrágjaiban… Jöjjön át és huncutkodjatok… amíg én átmegyek Dexterhez. Használhatjátok az én ágyamat… csak a horgolt lepedőt szedd le róla légy szíves, nehogy elszakadjon közben. Olyan sokáig csináltam!
– Anya, Toulouse újra megházasodott és van két csodálatos pici gyermeke. A feleségével igen jó viszonyt ápolok, ráadásul a lányukat is én műtöttem. Mindezt megkoronázva pedig emlékeztetnélek, hogy már ezer éve elváltunk. Más anyák azért aggódnak, hogy vajon a gyerekük eleget eszik-e, miért kell nekünk ennyire nyíltan zaklatnunk a szexuális életemet?
– Mert neked nincs szexuális életed, drágám.
Egy-null oda.
Hirtelen elment tőle a kedvem, hogy tovább játsszak az evőpálcával, s megpróbálkozzak használatának elsajátításával, mire az elmúlt harminchat évem alatt egyszer sem jutott időm. Sosem éreztem késztetést olyan felesleges dolgokra, mint más országok kultúrájának felfedezése. Megelégelve rátermettlenségemet, gyilkos mélységbe szúrtam a pekingi kacsa ropogós bőre alá a hegyes evőeszköz párost.

Vissza az elejére Go down

Juliet Eulalie Daviau
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal