welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Botrányos kis szeretőm
Művész
Kor :
27
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
2
Foglalkozás :
divattervező
Play by :
Tamsin Egerton

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Botrányos kis szeretőm Szomb. 08 Szept. 2018, 23:18

Szabadon választható
If it doesn't burn a little then what's the point of playing with fire?
play by
Gabriel Macht, vagy valaki piszkosul jól kinéző 40 év körüli férfi
kor
38-45
csoport
elit  
foglalkozás
vezérigazgató
szexuális beállítottság
hetero
információk a karakterrõl
Kicsit több, mint fél éve találkoztunk először a céged karácsonyi buliján. Rád bízom, hogy milyen cégről van szó, annyi biztos, hogy a vezérigazgatója vagy és rettentően gazdag. Akár örökölhetted is, akár fel is mászhattál a szamárlétrán, te döntésed. A feleségednek terveztem a ruháját, ezért voltam egyáltalán meghívva a bulira. Még mielőtt tudtam volna, hogy házas vagy, elkezdtünk flörtölni. (Et-mben ez a rész le van írva, úgyhogy ha regisztrálsz, akkor ajánlom figyelmedbe azt az olvasmányt.) Nem volt nekem sosem szándékomban a szeretőddé vállni, de sikerült. Kitalálhatjuk közösen is, akár a játéktéren is, hogy miért hidegültél el a feleségedtől, hogy ki tudnál-e lépni a kapcsolatból, ha rászánnád magad, vagy valami miatt (akár gyerek, házassági szerződés, érzelmi vagy pénzügyi zsarolás stb.) csapdába kerülnél. Én totálisan beléd vagyok habarodva, a lelkitársamnak tekintelek, legszívesebben hazavinnélek bemutatni a családomnak, de amíg ebben a helyzetben vagyunk, addig inkább tagadom magam előtt is, hogy ennek bármi jövője lenne. Gyere és megbeszéljük még a részleteket, szeretnék minél nagyobb kreatív szabadságot adni a megalkotáshoz. Hogy a védelmező bátyám mit fog szólni hozzád, azt viszont nektek kell majd lemeccselnetek.

Vissza az elejére Go down

Botrányos kis szeretőm
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal