welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Zoe, my little sis
Kereskedő
Kor :
21
Hozzászólások száma :
16
Reagok száma :
10
Foglalkozás :
♡ eladó egy pékségben
Play by :
♡ taylor hill

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Zoe, my little sis Kedd 04 Szept. 2018, 13:56

Zoe _____
you live my life
play by
katherine langford
kor
16
csoport
oktatás  
foglalkozás
attól függ
szexuális beállítottság
rád bízva
információk a karakterrõl
A húgom vagy, de a létezésedről sem tudok. Nyolv éves korom óta tudom, hogy engem örökbe fogadtak, tizenöt éves koromban tudtam meg az okát. Hazudtak nekem. Először azt mondták, hogy a szüleim meghaltak egy autóbalesetben nem sokkal a születésem után. Szerencsésnek éreztem magam, míg egy véletlenül kihallgatott beszélgetésből meg nem tudtam az igazat. Nem kellettem nekik. A te szüleidnek. Nem akartak engem, az anyád megszült ugyan, de olyan gyorsan meg is szabadult tőlem, amilyen gyorsan lehetősége volt rá. Annyi voltam, mint te, mikor megindultam a lejtőn. Próbáltam öngyilkos lenni, túladagolni a drogot, kiugrani a metró elé, és még fegyvert is szorítottam a halántékomhoz. Azóta tudom, hogy a kibiztosításáról nem szabad megfeledkezni. Lecsúsztam és hosszú ideig csak a fű érdekelt. Aztán leszoktam, mert volt segítségem. És tudod, neked is van. Mi mind ott vagyunk neked. Nem hiába jössz el a csoportba, nem hiába nyitod szólásra a szád. Csak nem jön ki egy hang sem a torkodon, mikor beszélned kellene róla. Tudod, engem ez mentett meg attól, hogy visszaessek, mikor a szerelmem semmibe véve hátrahagyott, mint egy értéktelen, elhasználódott játékszert. Neked is segítene, ha beszélnél róla, de már az is haladás, ha csak ott vagy és figyelsz. Mert ha ott vagy az azt jelenti, hogy érzed és tudod, hogy segítségre van szükséged. Jó helyen vagy, semmit sem kell szégyellned, egyikünknek sem makulátlan a múltja. De amíg nem beszélsz, csak vaktában tapogatózunk. A 16 éves elveszett, reményvesztett önmagamat látom benned, de ha nekem volt visszaút, neked is van! Engedd, hogy segítsek megtalálni önmagad.

/Hogy a karakternek miért van szüksége az önsegítő csoportra, azt a megalkotóra bízom, ahogy a családi hátteret is. Lehetsz gazdag vagy szegény, az is lehet, hogy egy másik városból jársz át hozzánk, hogy kerüld a feltűnést vagy álnevet használsz. Ne fogd vissza magad, kanyaríts köré egy történetet, elég rugalmas vagyok. De akár közösen is ötletelhetünk. Várlak nagyon.  woo

Vissza az elejére Go down

Zoe, my little sis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal