welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Kapcsolatkereső
French Moments :: 01. Határátlépés :: Lakossági fórum
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Egyetemista
Hozzászólások száma :
28
Reagok száma :
16
Foglalkozás :
egyetemista, vívó
Play by :
dove cameron

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Kedd 06 Nov. 2018, 15:26
Keresem a pénzeszsákom!

Nem, nem hagytam el, az a helyzet, hogy még meg se találtam, de nagyon örülnék neki, ha valaki önkéntes alapon beállna egy fiatal, fényes karrier előtt álló, tehetséges sportoló (ez vagyok én, igen) mögé és anyagilag szépen egyengetné az útját. A vívás drága hobbi, hát még ha versenyszerűen űzzük, a legjobb felszereléssel, havi több versennyel, ami nem a szomszédban van. Ergó egyfajta mecénás/szponzor néni/bácsi kerestetik általam, aki rányomhatja a ruhámra a cége nevét, akit insta sztoriban tudok reklámozni (lécci ne gumiabroncsokat gyártson a céged, mert az annyira nem lenne hiteles, meg lehúzna érte a Greenpeace is) és aki még véletlenül se veszi zokon, hogy javarészt repjegyre meg nevezési díjra megy el a lóvéja. Tökre jó befektetés vagyok, nyertem egy VB aranyat is, csak mondom.

Utóirat: Légyszi

Ha van ötleted, amit ki tudunk kupálni kicsit, vagy neadjisten az enyém tetszik meg, akkor keress bátran. smaci

Elkeltem! juhé
Vissza az elejére Go down
Egészségügyi dolgozó
Hozzászólások száma :
8
Reagok száma :
3
Foglalkozás :
oxyologist
Play by :
nick gehlfuss

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 07 Nov. 2018, 09:04
Nélküled üres az életem!

Na jó, természetesen ez nem teljesen így van, de örülnék néhány kapcsolatnak a múltból meg a jelenből, és ehhez a következők adottak:
- Mindenképp keresek egy vagy több exet, akikkel nem volt komoly szándékom (neked ettől még lehetett). A jövőben nem terveznék vele/velük romantikus szálat, szóval ez mindenképp a múlt vonalát képviseli. Még jobb lenne, ha kórházi dolgozó lenne az illetékes. Razz
- Ivócimborát, aki elnézi a kólázgatásomat és akivel megosztom a lelkemet karistoló gondokat meg a nőügyeimet. Meg elmeséli a szombati meccs eredményét, amiről mindig lemaradok.
- Pácienseket, akár visszatérő vendégeket.

- Szomszédot, a szomszéd macskáját, peléjét, vadászgörényét, vagyamitakarsz. Az állatkádat nyilván jobban bírom, mikor néha vigyázni kell rá.
- Másik szomszédot, aki az idegesítőbb fajtából való és mindig akkor talál meg, mikor épp alszom. Vagy alszom... És addig veri az ajtót, míg kölcsön nem tudja kérni a fúrót/mosóport/a köpenyemet halloweenra.
- Ellenségeket/riválist, mert nem álltatom magamat azzal, hogy mindenki bírja a képemet. Lehet, hogy épp te nem.
- Továbbá a sarki fűszerestől kezdve jöhet bárki, akinek egy kicsit is elszabadult a fantáziája és jó lehetek neki egy plotra. Vagy többre. Ne fogd vissza magad.

Pm-ben zaklatni ér, jelige valami Iwannabeyour(s)... szöveg, hogy érezzem a törődést. cool
Tanár
Hozzászólások száma :
6
Reagok száma :
1
Play by :
Matthew Gray Gubler

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Kedd 13 Nov. 2018, 14:25
Sziasztok!

Gyakorlatilag bármilyen kapcsolatra vevő vagyok, főleg, hogy még meg se írtam magam, úgyhogy formálható a srác, de kiemelek néhányat, hátha valakinek megtetszik valamelyik.

- lehetsz az a beavatott rendőr, aki tud a tanúvédelmi programról és aki segített elrendezkedni, valamint a továbbiakban is szemmel tart
- lehetsz az a bérgyilkos/fejvadász vagy akárki, aki utánam szaglászik
- mivel valamilyen tanárféle foglalkozás a terv, lehetsz a kollégám, a főnököm, a diákom, a diákom bármelyik rokona
- lehetünk barátok, ellenségek, de találkozhattunk boltban, az utcán, a parkban vagy bárhol, ahol megfordulnak az emberek általában

Ha egyik se tetszik, de van valamilyen ötleted, akkor is keress bátran. Smile
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső

Kapcsolatkereső
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2