welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Kapcsolatkereső
Admin
Hozzászólások száma :
146
Reagok száma :
3
Foglalkozás :
♡ moderation
Play by :
♡ staff

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkereső Hétf. 13 Aug. 2018, 12:17

Kapcsolatkereső
találj ismerősöket
Szükségem van....

Fellendítenéd karaktered életét vagy csak a kapcsolati tőkét bővítenéd? Jó helyen jársz. Ide írj, ha körvonalazódott a fejedben egy ötlet, de nem szeretnél karaktert hirdetni hozzá, inkább a meglévő tagok közé dobnád a hirdetésed.
Vissza az elejére Go down
Elit
Kor :
25
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
1
Foglalkozás :
divatdiktátor, pr ügynök, egy energetikai cég főrészvényese, állatbarát
Play by :
Wallis Day

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Kedd 21 Aug. 2018, 14:23
Hát valójában nincsen teljes ötletem, inkább kis apróságok.

Barátnő – Semmi komoly, inkább csak néha dumcsizgatós, beülünk egy kávéra, vagy elmegyünk közösen bulizni.
Szeretők – A házasságom elején sok volt, aztán egyre kevesebb. Most megint pár férfi betér a hálószobámba. Talán pont te vagy az egyik.
Munka – Egy nagy energetikai vállalat fő részvényese vagyok (miután azt megörököltem néhai férjemtől), és egyben a cég PR vezetője. Talán onnan ismerjük egymást.
Leendő férj – Szükségem van valakire. (Itt természetesen csak jelölteket is elfogadok, nem kell ténylegesen addig elvinni a dolgokat)
+ Ha van saját ötlet, ami nem szerepel itt, csak írd le egy pm-ben
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
29
Reagok száma :
19
Foglalkozás :
Cuprum Mining Ltd. egyik vezetője / részvényese
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 22 Aug. 2018, 13:27
Egy-két személyre (esetleg mindre) szükségem lenne még Max életében..

Könyvelő - A vállalat olyan nagy pénzügyi mozgásokkal dolgozik, hogy olykor egy-két ezer dollár eltűnik havi szinten. Vajon ő észreveszi? És ki elé merne odaállni ezzekkel a kiesésekkel? Igaz, hogy nem Max a felelős a pénzügyekért, de neki is fontos a pénz, a bevétel.

Borbély - Csak nem azt képzelted, hogy Calderone maga  vágja a haját? A borbélyt viszonylag sűrűn látogatja, és ha már ott van, akkor a nyakát is felajánlja a régi hagyománnyal bíró pengével való borotválkozásra.

Tetováló - Ő készítette az első és eddig egyetlen tetoválást Max mellkasán. Talán akarna mást is. De tudja, hogy alapos vagy, ügyes és a szádat képes vagy befogni és nem fecsegni arról, ami ott és akkor történt, amiről beszélgettetek. Bízik benned, de csak addig, ameddig nem teszel keresztbe neki.

Egyetemi haverok - Akikkel meccsekre jártak ki. Akivel a pókerasztal mellett ültek. Akik tartoznak Maxnek. Akiket kihasznált Max. A lista hosszú, ki lehet a karakter a tíz évvel ezelőtti életéből. Talán egy ex-barátnő is?

Cosa Nostra tagok - Elhagytad Olaszországot egy új élet reményében? Újrakezdenél és eltűnnél az olasz rendőrség elől? Vagy csak kíváncsi vagy a nyugati világra is? Bármi is legyen az indítékod, segítségre lelsz.. kivéve, ha Calderone bukását tervezed.
Civil
Kor :
27
Hozzászólások száma :
4
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
trophy wife
Play by :
Marina Diamandis

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 27 Aug. 2018, 09:20
Keresem a pszichológust, akihez szeretett férjem unszolására járok heti egy, néha két alkalommal.

A fő problémánk, hogy meg vagyok győződve róla, hogy a párom nem szeret igazán, van valakije rajtam kívül és egyéb finomságok.

Ki tudja, lehet, hogy más, mélyebbre nyúló pszichológust igénylő problémáim is vannak, de esély sincs rá, hogy ezt valaha is elfogadnám vagy beismerném.
Civil
Kor :
27
Hozzászólások száma :
9
Reagok száma :
5
Foglalkozás :
Croupié
Play by :
Marina Laswick

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 29 Aug. 2018, 23:26
Csók a népnek!

Keresnééék...

Barátok/haverok: Bulizunk, sulistársak voltunk, barátok vagyunk...jöhet minden, mindenféle korszakból. Very Happy

Ex/szerető: Ez evidens, senkire nem erőltetek rá szerelmesdit, lévén ha játéktéren nem "érezzük", nincs értelme, viszont előbbi kettőt plotolhatjuk. Lehetünk nagyon jóban, rosszban, fújhatunk is egymásra vagy fújhatok én is rád (szeretem a tili-tolit Very Happy ), de lehet ez barátság is extrákkal.

Munkatárs: Kaszinóban dolgozom, ott azért van személyzet, de ha van benned spiritusz akár a vezetőség tagja is lehetsz. Akár FM is (ehhez ET ajánlott, de priviben dobok bővebbet. Very Happy ), lehetsz főnököm után nyomozó rendőr..akármi. Very Happy

Helper: Örökmozgó nyomozóalkat vagyok, most pedig az igazi családom kilétét szeretném kideríteni. Ebben jöhet segítő is, de lehetsz te akár igazi rokon is, amit elmondasz vagy nem mondasz. Talán én sem a teljes igazságot akarom elmondani. Megtudni viszont szeretném, hogy miért kerültem árvaházba.

Beszéljük meg ^^
Szolgáltató
Kor :
29
Hozzászólások száma :
45
Reagok száma :
11
Foglalkozás :
❥ festő & lakberendező
Play by :
❥ claire holt

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Csüt. 06 Szept. 2018, 14:25
Állást kínál:

Egyrészt keresem a kollégámat, aki optimális esetben belsőépítész, építész esetleg grafikus végzettségű, és közös vállalkozásunkban együtt tevékenykedünk.

Másrészt keresek egy gyakornokot (aki egyben személyi asszisztensként is funkcionál, szóval 2in1), aki te is lehetsz, ha:
- Elviseled a hülyeségeimet, merthogy az sok van.
- Egényes és megbízható vagy, pontosan érkezel és nem távozol idő előtt.
- Tudsz fénymásolni, telefonálni és nagyon, de nagyon kedves vagy az ügyfelekkel.
- Nem ijedsz meg, ha néha felemelem a hangom, és nem idegesít, ha tűsarkúban kopogok végig a folyosón napjában félmilliószor.
- Ja, van egy saját kis zúgod, asztalkával, székecskével, ahova lepakolhatod a kis virágodat meg a csecsebecséidet.
- Bírod a gyűrődést, este is felveszed a telefont, mert céges.
- Baromi kedves vagy velem, mert terhes vagyok, és mert én vagyok a főnök. De inkább azért, mert terhes vagyok.
- Jófej vagy és mindig kéz alá dolgozol.
- Cserébe baromi jól meg vagy fizetve, simán fizeted a tandíjat, ha még tanulsz meg a lakhatásodat, ha ügyes vagy nyaralni is el tudsz menni belőle. Na nem Barbadosra, de egy laza tengerpart befigyelhet.
- Nyugi, ez mind legális, nem trükközünk az adóval, akkor mehetnél Barbadosra is.
- Kapsz még mellé orvosi ellátást (nem, a plasztikádat nem a cég állja, de a mandulaműtét költségeit igen) meg referenciát. Amit te csináltál, azon a te neved fog szerepelni.

Na kinek kell egy ugródeszka?
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
13
Reagok száma :
6
Play by :
Nick Bateman

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Pént. 07 Szept. 2018, 13:58
Sziasztok!

Mivel még most úgyis készülök, és alakulóban van az et-m is, így kapcsolatokat keresek, a múltból ,vagy akár a jövőben Smile

Francia barátok: Ti vagyok azok, akiket magam mögött kellett hagynom, nagyon kevesen vagytok, mert a családom ellehetetlenítette idővel, hogy mélyüljenek a barátságaink. Egy idő után sose jöttetek látogatóba a francia birtokra. Én se tehettem ki a lábamat a birtok területéről nagyon, csak forgatásokra.

Damian ellenségei:
ők az ikertestvérem ellenségei, amiből rengeteg lehet. Hat hónapig fizikoterápián voltam, addig ti megpróbálhattátok kikészíteni a melóhelyén az embereket, vagy támadhattátok a cégét, netán az apámat, aki ez idő alatt az ügyeket intézte.

Barátok most: olyan barátok, akiknek semmi köze Damianhoz, így mer a közelükben Gabriel önmagaként viselkedni, mert szüksége volna olyanokra akik mellett két lábon áll a földön.

ui.: De ha nincs a felsoroltak közt olyan lehetőség, ami rád illene, akkor se habozz pm-zni, mert szívesen ötletelek Wink
Művész
Kor :
29
Hozzászólások száma :
14
Reagok száma :
6
Foglalkozás :
bestseller írónő
Play by :
Jessica Lowndes

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 12 Szept. 2018, 22:43
Keresem a:

-az édesapámat

Mivel igazából nagyon kevés dolog kötött, nem is igazán karaktert akarnék meghirdetni, hanem egy plot lehetőséget készülő karaktereknek.(mondjuk ha nem kelne el egy idő után biztosan meghirdetném, de annyira kevés dolgot hagyok fixen, hogy sok értelme egyelőre nincs)

Amit a karakterről tudni kell:
- férfi (nyilván, de ez úgy jól hangzott Laughing )
- 50-55 között van jelenleg (50 alá ne menjünk le, hiteltelen lenne)
- arcban egy Sean Bean-nek, egy Kevin Costnernek vagy akár egy Bruce Willis-nek nagyon tudnék örülni, de ebben abszolút nincs megkötésem
- hogy miért mentek szét még a születésem előtt a mamával, a megalkotóra bízom
- az anyukám nagyon beteg, és mielőtt végleg elveszíteném, szeretném neki megtalálni a férfit akit egykor szeretett, és akinek az emlékét soha nem sározta be előttem, mindegy miért ment el. Aztán időközben apa az aki felkeres engem.
- a lánykori nevem Milton, de aput nem így hívták, ez a mama neve

Szeretnék egy nagy rátalálást kijátszani az ismert írónő és az apukája között, szóval boldoggá tenne az aki megalkotná nekem a papámat. Remélem lesz aki kihívást lát majd egy idősebb férfi karakterben. édi

Ha van ilyen, ne fogja vissza magát, és írjon rám bátran! cupp

Megvan-megvan woo
Szolgáltató
Kor :
29
Hozzászólások száma :
8
Reagok száma :
1
Foglalkozás :
➽ Webster Deluxe Hotels CEO
Play by :
Dakota Johnson

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Csüt. 13 Szept. 2018, 13:43
Hahó!

Keresem..:

Személyi asszisztensemet:
Mint a Webster Deluxe Hotel lánc vezetője és igazgatója, rendkívül sok munka és nyomás nehezedik rám, ha hozzátesszük azt, hogy nő is vagyok, akinek duplán meg kell küzdenie az elismerésért.
Jelenlegi asszisztensem ( Tonya) elég szerencsétlen, ráadásul ki nem állhat engem, s ez sajnos a munkájára is hatással van.
Olyas valakit keresek, aki segít balanszot teremteni a munkám és a magánéletem között, talpra esett, ért az emberekhez és tudja, hogy mikor kell beszélni és mikor hallgatni. Mivel a kezem alá dolgozik, gyakran ő irányítja az aktuális projekteket, amolyan HR-esként is jelen van a cégnél, több szálat is ő mozgat, az én felügyeletem alatt.
Ha érdekel az állás, napi 8 órában (sokszor van túlóra is), sok üzleti úttal egybekötve, és egy nem mindig mézes-mázos főnökkel, akkor írj bátran!

U.i: Olyasvalakit keresek, aki nem rest közölni velem, ha bunkó vagyok, képes a sarkára állni, de emellett tudja, hogy hol van a határ. Férfit és nőt is egyaránt szívesen fogadok!
Média
Kor :
27
Hozzászólások száma :
3
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
♡ tv show host & vlogger
Play by :
♡ Emeraude Toubia

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Pént. 14 Szept. 2018, 17:43
Sziasztok! sweety

Én olyan híres - avagy kevésbé híres embereket szeretnék begyűjteni magamnak, akikkel valamilyen platformon, valamilyen formában lehetőségem volt interjút készíteni. Lehettek, színészek, de akár lehettek vállalkozók is érdekes találmányokkal, vagy csak egy kis reklámot kergető alakok. Razz
Plusz, akik szeretnek valamennyire különböző játékokkal játszani, vagy egyszerűen csak szeretnek adományozni ők is nyugodtan keressenek be, mert van itt minden, szóvaaal... Gyertek-gyertek kapcsolatokat falnék jupi
Törvényen kívüli
Kor :
28
Hozzászólások száma :
5
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
konyhalány
Play by :
Lyndsy Fonseca

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szomb. 15 Szept. 2018, 21:20
Hejhó! jelen

Most jövök a kemencéből és úgy gondoltam, még mielőtt igazán a mély vízbe ugranék, megpróbálkoznék néhány plottal, hátha akad valaki, aki vevő lenne rá.

-először is, jól jönne egy munkatárs vagy szomszéd (nő, avagy férfi, teljesen mindegy), akinek bár megnyílni teljesen valószínűleg nem fogok, de talán elég kitartó lesz ahhoz, hogy idővel a barátomnak nevezhessem. Valami atom pozitív, kissé lüke, cserfes személyiséget tudnék elképzelni, akit nem lehet könnyen lekoptatni;
-mivel Jill járt Los Angelesben egyetemre (nem határoltam be előtöribe teljesen, hogy milyen szakról is van szó), esetleg összefuthatna egy régi szaktárssal/lakótárssal, aki miatt veszélybe kerülhetne az álcája, emiatt pedig muszáj lenne talán elmondania az igazat, tehát akadna végül egy személy, aki mindenről tudna;
-lelkes udvarlót (később esetleg szeretőt) is el tudnék képzelni, akinek nincsenek komoly szándékai és nem is lenne kellemetlen számára, hogy Jill a paranoiája miatt sosem hívná fel a lakására (nem feltétlenül komoly szerelmi szálról lenne szó, de ki tudja, mi kerekedne belőle?), esetleg nem is túlzottan kérdezősködne. A viszony persze nem pikk-pakk alakulna ki, hiszen a leányzónak meg kellene róla alaposan győződnie, hogy a pasi nem jelent rá veszélyt.

Mindenek előtt persze ajánlott elolvasni az előtörténetemet, majd, ha ezek után is tetszik a dolog, "nem harapok" jeligére várom az üzeneted! jupi
új tag
Kor :
24
Hozzászólások száma :
2
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
Tanuló
Play by :
Carmella Rose

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Vas. 16 Szept. 2018, 18:21
Sziasztok! Smile

Szeretnék valami kapcsolat félét keresni, ha kell húgi, nővér, szomszéd vagy ellenség, keress meg bátran. Semmi rossznak ne vagyok elrontója, szeretnék egy multifunkcionális karaktert. Kihasználni mindent. Nem csak beállni a sorba és várni a csodát. Very Happy
Pm-ben elérhető vagyok, keressetek bátran. Smile
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső

Kapcsolatkereső
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kapcsolatkereső