welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Kapcsolatkereső
French Moments :: 01. Határátlépés :: Lakossági fórum
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
Admin
Hozzászólások száma :
221
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
♡ moderation
Play by :
♡ staff

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Kapcsolatkereső Hétf. 13 Aug. 2018, 13:17

Kapcsolatkereső
találj ismerősöket
Szükségem van....

Fellendítenéd karaktered életét vagy csak a kapcsolati tőkét bővítenéd? Jó helyen jársz. Ide írj, ha körvonalazódott a fejedben egy ötlet, de nem szeretnél karaktert hirdetni hozzá, inkább a meglévő tagok közé dobnád a hirdetésed.
Vissza az elejére Go down
Inaktív
Kor :
25
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
1
Foglalkozás :
divatdiktátor, pr ügynök, egy energetikai cég főrészvényese, állatbarát
Play by :
Wallis Day

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Kedd 21 Aug. 2018, 15:23
Hát valójában nincsen teljes ötletem, inkább kis apróságok.

Barátnő – Semmi komoly, inkább csak néha dumcsizgatós, beülünk egy kávéra, vagy elmegyünk közösen bulizni.
Szeretők – A házasságom elején sok volt, aztán egyre kevesebb. Most megint pár férfi betér a hálószobámba. Talán pont te vagy az egyik.
Munka – Egy nagy energetikai vállalat fő részvényese vagyok (miután azt megörököltem néhai férjemtől), és egyben a cég PR vezetője. Talán onnan ismerjük egymást.
Leendő férj – Szükségem van valakire. (Itt természetesen csak jelölteket is elfogadok, nem kell ténylegesen addig elvinni a dolgokat)
+ Ha van saját ötlet, ami nem szerepel itt, csak írd le egy pm-ben
Kereskedő
Kor :
35
Hozzászólások száma :
77
Reagok száma :
52
Foglalkozás :
Cuprum Mining Ltd. egyik vezetője / részvényese
Play by :
Cillian Murphy

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 22 Aug. 2018, 14:27
Egy-két személyre (esetleg mindre) szükségem lenne még Max életében..

Könyvelő - A vállalat olyan nagy pénzügyi mozgásokkal dolgozik, hogy olykor egy-két ezer dollár eltűnik havi szinten. Vajon ő észreveszi? És ki elé merne odaállni ezzekkel a kiesésekkel? Igaz, hogy nem Max a felelős a pénzügyekért, de neki is fontos a pénz, a bevétel.

Borbély - Csak nem azt képzelted, hogy Calderone maga  vágja a haját? A borbélyt viszonylag sűrűn látogatja, és ha már ott van, akkor a nyakát is felajánlja a régi hagyománnyal bíró pengével való borotválkozásra.

Egyetemi haverok - Akikkel meccsekre jártak ki. Akivel a pókerasztal mellett ültek. Akik tartoznak Maxnek. Akiket kihasznált Max. A lista hosszú, ki lehet a karakter a tíz évvel ezelőtti életéből. Talán egy ex-barátnő is?

Cosa Nostra tagok - Elhagytad Olaszországot egy új élet reményében? Újrakezdenél és eltűnnél az olasz rendőrség elől? Vagy csak kíváncsi vagy a nyugati világra is? Bármi is legyen az indítékod, segítségre lelsz.. kivéve, ha Calderone bukását tervezed.
Inaktív
Kor :
27
Hozzászólások száma :
4
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
trophy wife
Play by :
Marina Diamandis

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 27 Aug. 2018, 10:20
Keresem a pszichológust, akihez szeretett férjem unszolására járok heti egy, néha két alkalommal.

A fő problémánk, hogy meg vagyok győződve róla, hogy a párom nem szeret igazán, van valakije rajtam kívül és egyéb finomságok.

Ki tudja, lehet, hogy más, mélyebbre nyúló pszichológust igénylő problémáim is vannak, de esély sincs rá, hogy ezt valaha is elfogadnám vagy beismerném.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Csüt. 30 Aug. 2018, 00:26
Csók a népnek!

Keresnééék...

Barátok/haverok: Bulizunk, sulistársak voltunk, barátok vagyunk...jöhet minden, mindenféle korszakból. Very Happy

Ex/szerető: Ez evidens, senkire nem erőltetek rá szerelmesdit, lévén ha játéktéren nem "érezzük", nincs értelme, viszont előbbi kettőt plotolhatjuk. Lehetünk nagyon jóban, rosszban, fújhatunk is egymásra vagy fújhatok én is rád (szeretem a tili-tolit Very Happy ), de lehet ez barátság is extrákkal.

Munkatárs: Kaszinóban dolgozom, ott azért van személyzet, de ha van benned spiritusz akár a vezetőség tagja is lehetsz. Akár FM is (ehhez ET ajánlott, de priviben dobok bővebbet. Very Happy ), lehetsz főnököm után nyomozó rendőr..akármi. Very Happy

Helper: Örökmozgó nyomozóalkat vagyok, most pedig az igazi családom kilétét szeretném kideríteni. Ebben jöhet segítő is, de lehetsz te akár igazi rokon is, amit elmondasz vagy nem mondasz. Talán én sem a teljes igazságot akarom elmondani. Megtudni viszont szeretném, hogy miért kerültem árvaházba.

Beszéljük meg ^^
Szolgáltató
Kor :
30
Hozzászólások száma :
60
Reagok száma :
20
Foglalkozás :
❥ festő & lakberendező & rúdtánc oktató & kétszeres anyuka
Play by :
❥ claire holt

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Csüt. 06 Szept. 2018, 15:25
Állást kínál:

Egyrészt keresem a kollégámat, aki optimális esetben belsőépítész, építész esetleg grafikus végzettségű, és közös vállalkozásunkban együtt tevékenykedünk.

Másrészt keresek egy gyakornokot (aki egyben személyi asszisztensként is funkcionál, szóval 2in1), aki te is lehetsz, ha:
- Elviseled a hülyeségeimet, merthogy az sok van.
- Egényes és megbízható vagy, pontosan érkezel és nem távozol idő előtt.
- Tudsz fénymásolni, telefonálni és nagyon, de nagyon kedves vagy az ügyfelekkel.
- Nem ijedsz meg, ha néha felemelem a hangom, és nem idegesít, ha tűsarkúban kopogok végig a folyosón napjában félmilliószor.
- Ja, van egy saját kis zúgod, asztalkával, székecskével, ahova lepakolhatod a kis virágodat meg a csecsebecséidet.
- Bírod a gyűrődést, este is felveszed a telefont, mert céges.
- Baromi kedves vagy velem, mert terhes vagyok, és mert én vagyok a főnök. De inkább azért, mert terhes vagyok.
- Jófej vagy és mindig kéz alá dolgozol.
- Cserébe baromi jól meg vagy fizetve, simán fizeted a tandíjat, ha még tanulsz meg a lakhatásodat, ha ügyes vagy nyaralni is el tudsz menni belőle. Na nem Barbadosra, de egy laza tengerpart befigyelhet.
- Nyugi, ez mind legális, nem trükközünk az adóval, akkor mehetnél Barbadosra is.
- Kapsz még mellé orvosi ellátást (nem, a plasztikádat nem a cég állja, de a mandulaműtét költségeit igen) meg referenciát. Amit te csináltál, azon a te neved fog szerepelni.

Na kinek kell egy ugródeszka?

Elkelt! juj
Elit
Kor :
29
Hozzászólások száma :
40
Reagok száma :
27
Foglalkozás :
Médiavállalat vezető - Örökös
Play by :
Nick Bateman

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Pént. 07 Szept. 2018, 14:58
Sziasztok!

Mivel még most úgyis készülök, és alakulóban van az et-m is, így kapcsolatokat keresek, a múltból ,vagy akár a jövőben Smile

Francia barátok: Ti vagyok azok, akiket magam mögött kellett hagynom, nagyon kevesen vagytok, mert a családom ellehetetlenítette idővel, hogy mélyüljenek a barátságaink. Egy idő után sose jöttetek látogatóba a francia birtokra. Én se tehettem ki a lábamat a birtok területéről nagyon, csak forgatásokra.

Damian ellenségei:
ők az ikertestvérem ellenségei, amiből rengeteg lehet. Hat hónapig fizikoterápián voltam, addig ti megpróbálhattátok kikészíteni a melóhelyén az embereket, vagy támadhattátok a cégét, netán az apámat, aki ez idő alatt az ügyeket intézte.

Barátok most: olyan barátok, akiknek semmi köze Damianhoz, így mer a közelükben Gabriel önmagaként viselkedni, mert szüksége volna olyanokra akik mellett két lábon áll a földön.

ui.: De ha nincs a felsoroltak közt olyan lehetőség, ami rád illene, akkor se habozz pm-zni, mert szívesen ötletelek Wink
Művész
Kor :
29
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
18
Foglalkozás :
bestseller írónő
Play by :
Jessica Lowndes

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 12 Szept. 2018, 23:43
Keresem a:

-az édesapámat

Mivel igazából nagyon kevés dolog kötött, nem is igazán karaktert akarnék meghirdetni, hanem egy plot lehetőséget készülő karaktereknek.(mondjuk ha nem kelne el egy idő után biztosan meghirdetném, de annyira kevés dolgot hagyok fixen, hogy sok értelme egyelőre nincs)

Amit a karakterről tudni kell:
- férfi (nyilván, de ez úgy jól hangzott Laughing )
- 50-55 között van jelenleg (50 alá ne menjünk le, hiteltelen lenne)
- arcban egy Sean Bean-nek, egy Kevin Costnernek vagy akár egy Bruce Willis-nek nagyon tudnék örülni, de ebben abszolút nincs megkötésem
- hogy miért mentek szét még a születésem előtt a mamával, a megalkotóra bízom
- az anyukám nagyon beteg, és mielőtt végleg elveszíteném, szeretném neki megtalálni a férfit akit egykor szeretett, és akinek az emlékét soha nem sározta be előttem, mindegy miért ment el. Aztán időközben apa az aki felkeres engem.
- a lánykori nevem Milton, de aput nem így hívták, ez a mama neve

Szeretnék egy nagy rátalálást kijátszani az ismert írónő és az apukája között, szóval boldoggá tenne az aki megalkotná nekem a papámat. Remélem lesz aki kihívást lát majd egy idősebb férfi karakterben. édi

Ha van ilyen, ne fogja vissza magát, és írjon rám bátran! cupp

Megvan-megvan woo
Szolgáltató
Kor :
29
Hozzászólások száma :
8
Reagok száma :
1
Foglalkozás :
➽ Webster Deluxe Hotels CEO
Play by :
Dakota Johnson

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Csüt. 13 Szept. 2018, 14:43
Hahó!

Keresem..:

Személyi asszisztensemet:
Mint a Webster Deluxe Hotel lánc vezetője és igazgatója, rendkívül sok munka és nyomás nehezedik rám, ha hozzátesszük azt, hogy nő is vagyok, akinek duplán meg kell küzdenie az elismerésért.
Jelenlegi asszisztensem ( Tonya) elég szerencsétlen, ráadásul ki nem állhat engem, s ez sajnos a munkájára is hatással van.
Olyas valakit keresek, aki segít balanszot teremteni a munkám és a magánéletem között, talpra esett, ért az emberekhez és tudja, hogy mikor kell beszélni és mikor hallgatni. Mivel a kezem alá dolgozik, gyakran ő irányítja az aktuális projekteket, amolyan HR-esként is jelen van a cégnél, több szálat is ő mozgat, az én felügyeletem alatt.
Ha érdekel az állás, napi 8 órában (sokszor van túlóra is), sok üzleti úttal egybekötve, és egy nem mindig mézes-mázos főnökkel, akkor írj bátran!

U.i: Olyasvalakit keresek, aki nem rest közölni velem, ha bunkó vagyok, képes a sarkára állni, de emellett tudja, hogy hol van a határ. Férfit és nőt is egyaránt szívesen fogadok!
Média
Kor :
28
Hozzászólások száma :
10
Reagok száma :
4
Foglalkozás :
♡ tv show host & vlogger
Play by :
♡ Emeraude Toubia

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Pént. 14 Szept. 2018, 18:43
Sziasztok! sweety

Én olyan híres - avagy kevésbé híres embereket szeretnék begyűjteni magamnak, akikkel valamilyen platformon, valamilyen formában lehetőségem volt interjút készíteni. Lehettek, színészek, de akár lehettek vállalkozók is érdekes találmányokkal, vagy csak egy kis reklámot kergető alakok. Razz
Plusz, akik szeretnek valamennyire különböző játékokkal játszani, vagy egyszerűen csak szeretnek adományozni ők is nyugodtan keressenek be, mert van itt minden, szóvaaal... Gyertek-gyertek kapcsolatokat falnék jupi
Törvényen kívüli
Kor :
28
Hozzászólások száma :
17
Reagok száma :
9
Foglalkozás :
○ kitchen-maid ○
Play by :
○ Lyndsy Fonseca ○

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szomb. 15 Szept. 2018, 22:20
Hejhó! jelen

Most jövök a kemencéből és úgy gondoltam, még mielőtt igazán a mély vízbe ugranék, megpróbálkoznék néhány plottal, hátha akad valaki, aki vevő lenne rá.

-először is, jól jönne egy munkatárs vagy szomszéd (nő, avagy férfi, teljesen mindegy), akinek bár megnyílni teljesen valószínűleg nem fogok, de talán elég kitartó lesz ahhoz, hogy idővel a barátomnak nevezhessem. Valami atom pozitív, kissé lüke, cserfes személyiséget tudnék elképzelni, akit nem lehet könnyen lekoptatni;
-mivel Jill járt Los Angelesben egyetemre (nem határoltam be előtöribe teljesen, hogy milyen szakról is van szó), esetleg összefuthatna egy régi szaktárssal/lakótárssal, aki miatt veszélybe kerülhetne az álcája, emiatt pedig muszáj lenne talán elmondania az igazat, tehát akadna végül egy személy, aki mindenről tudna.

Mindenek előtt persze ajánlott elolvasni az előtörténetemet, majd, ha ezek után is tetszik a dolog, "nem harapok" jeligére várom az üzeneted! jupi
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Vas. 16 Szept. 2018, 19:21
Sziasztok! Smile

Szeretnék valami kapcsolat félét keresni, ha kell húgi, nővér, szomszéd vagy ellenség, keress meg bátran. Semmi rossznak ne vagyok elrontója, szeretnék egy multifunkcionális karaktert. Kihasználni mindent. Nem csak beállni a sorba és várni a csodát. Very Happy
Pm-ben elérhető vagyok, keressetek bátran. Smile
Törvényen kívüli
Kor :
29
Hozzászólások száma :
12
Reagok száma :
6
Foglalkozás :
ápolónő
Play by :
Margot Robbie

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 24 Szept. 2018, 02:37
Hello-hello! pls

Keresnék valakit, aki
- a bizalmamban van, egy barát/barátnő. Ennél a plotnál nagy előny lenne, ha párizsi lenne eredendően az illető vagy sokat járt volna arra, mert én ezidáig ott éltem, tehát jó barátot csak így szerezhettem. Ezen kívül persze jöhet egy-egy új ismeretség innen Montrealból.
- Szintén Párizsi/Franciaországbéli ismeretséggel keresnék valami rosszakarót, aki megpróbálhat bekavarni az amúgy sem egyszerű kis életembe

PMPMPMPMPMPMPMPM! angel
Szolgáltató
Kor :
31
Hozzászólások száma :
55
Reagok száma :
37
Foglalkozás :
Chateau Frontenac rendezvényszervezője
Play by :
Katheryn Winnick

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 26 Szept. 2018, 18:03
Elsősorban itt szeretnék kutakodni, mielőtt hirdetést adnék fel. Leendő, vagy már meglévő FBI ügynököt keresek, aki hajlandó alkukötésre. A védelmem elsőfokúvá növi ki magát az olasz államfő látogatása után. Sokat tudok a szicíliai maffiáról, emiatt hasznos informátor is válhat belőlem. A tanúvédelem már nem véd meg, kiszivárgott rólam minden, tehát hajtóvadászat indult utánam. A közeljövőben ingázó életmódváltás következik be egy súlyos családi tragédia miatt. Montrealban is állást fogok vállalni, sőt mi több beszivárgok az alvilágba, és elgondolkodom a saját cégalapításon.

Reménykedem, hogy emiatt nem kell külön hirdetést feladnom, és akad egy vállalkozószellemű jelölt. Very Happy sweety
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Vas. 30 Szept. 2018, 15:53
Szép napot! édi

Szeretnék egy konkrétabb kapcsolati szálat keresni Athena számára!

Foglalkozását tekintve: üzlettulajdonos - borkereskedő (tanult kriminológiát USA-ban, valamint jogot is); ezáltal keresnék olyat, aki jár hozzá, mint vevő - lehetsz magánszemély; de lehetsz olyan is, aki nagyobb megrendelés miatt fordul hozzám (saját vagy étterem, üzlet részére...), viszont lehet valami közös titkunk a másikról vagy egy közös titok, ami ha kiderülne, akkor véget érne mindkettőnk élete, itt szó lehet bűnözésről - nem fogok szende szüzet játszani, tehát szóba jöhet tényleg egy hamisítási, csalási, rablási ügy, de sokkal súlyosabb bűncselekmény is... Nos, ki lesz bevállalós? Cool

Ezen kívül keresek másokat is, akiknek a kapcsolataiba beleférnék! Várom a PM-eket!
Szolgáltató
Hozzászólások száma :
32
Reagok száma :
20
Foglalkozás :
Programtervező
Play by :
Eva Green

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Kedd 02 Okt. 2018, 20:58
Hello!
Ezennel bedobnám magamat én is a kapcsolat kezelőbe, mert Eliere/Lizre igazán ráférne néhány olyan ember társasága is, akiket egy napnál hosszabb ideig ismer. Amire gondoltam *a lista bármikor bővíthető, ha jobb az ihleted*:
1. hímnemű jó barát - nem erősségem a lelkizés, így könnyen megeshet, hogy az ellenkező nemből választottam egy majdnem bizalmast magamnak. Amit ajánlani tudok az bármikori elérhetőség telefonon, fél napon belüli személyesen, szabad alkohol fogyasztás, kamu barátnő szerep, szívesen főzök és általában több mint egy személyes lesz végül az adag, és mivel van már egy kutyám, szükség esetén vigyázok fel máséra is. Lehet régebbi ismeretség, vagy új is, úgy sincs még szomszédom semelyik oldalon...
2. edzettebb doki - a cirkuszban rendszeresek a gyakorlás közbeni esések, én és a társaim is akárhány kisebb és nagyobb sérülést elszenvedtünk már, így kellene valaki, akivel szót értek a kórházból, de elég jól a sarkára tud állni ahhoz, hogy az esti előadásra siető légtornászt betuszkolja az mr/ct/röntgen gép alá, ha ezt fontosnak érzi. Úgy két évnyi minimális ismeretségre gondoltam, de kiegyezhetünk kevesebben is, ha kell
3. régi ismerős - soha nem álltunk egymáshoz túl közel, de valaki közös hobbi, fétis, érdeklődés már tini korunkban/koromban összehozott minket és azóta is akarva-akaratlanul belebotlunk a másikba legfeljebb pár havonta. A nemed és a korod mindegy nagyjából, de a realitás kedvéért ne legyél nálam 5 vagy több évvel fiatalabb

Hirtelen ennyi jutott eszembe, ha valakinek megtetszik az egyik, vagy lenne ötlete valamilyen kapcsolatra egy ex cirkuszi artistával, nyugodtan írjon nekem pm-et. Szeretek ötletelni, szinte bármiről meggyőzhető/lebeszélhető vagyok
üdv,
Elisiana
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Vas. 07 Okt. 2018, 10:07
.
Egészségügyi dolgozó
Kor :
30
Hozzászólások száma :
26
Reagok száma :
22
Foglalkozás :
Pszichiáter
Play by :
Zara Larsson

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szer. 10 Okt. 2018, 18:43
Sziasztok! Smile

Szeretnék a hölgyemény életébe találni...

Kollégákat - kórházban dolgozom, így voltaképpen a takarítónőtől az igazgatóig bárki jöhet.

Betegek - A betegem vagy, netán voltál? Terápia vagy komoly kezelés? Szeretem a nehéz eseteket. Smile Lehetsz akár betegem hozzátartozója is, imádnám ha még faggatni is próbálnál. Jövendőbeli betegek: Az osztályfelvételi elbeszélgetéseim kicsit kemények, fel kell kötni a bugyit. ^^

Zsaruk - Szervesen együttműködik intézményünk a rend őreivel, ez nyilvánvaló. És hogy jövök ide én? Súgd meg ha nem bírod, indokolj miért nem. Segítek, ha szeretnéd és ha hagyod. Persze csak akkor ha képes vagy kimondani. Kenyerem az őszinteség.

A szomszédék - Lakásban élek, meglehet találkoztunk, de kapcsolatunk maximum a küszöbömig terjed, mert egy buta buta elv miatt senkit nem engedek be. Robajt hallottál és szerettél volna segíteni? Ó igen, navigáltál az ajtón keresztül. Fárasztó vagyok, ugye? Sajnálom, ne haragudj.

Egyéb - A nyitott zóna, lévén asztalostól a zoológusig mindenki belefér a dobozkába. A kérdés már csak a milyenségünk.

UI: Tudom, a karakter kicsit nehéz eset, konok és kemény személyiséggel, de hamu alatt lapul a tűz. Smile
Egyetlen PM az ára és megbeszélhetjük, több kategóriára nekem is van akár még plotötletem is.

Csókpuszi,
D

Igazságügy
Kor :
24
Hozzászólások száma :
6
Reagok száma :
1
Foglalkozás :
Gyakornok egy ügyvédi irodában
Play by :
Cha Eunwoo

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Csüt. 11 Okt. 2018, 18:43
Halihó : 3elsősorban keresnék valakit... egy vérprofi ügyvédet aki a szárnyai alá vehetne míg gyakornokoskodom :3 ígérem cuki kis szárnysegéd leszek lufi édi

másodsorban pedig jöhetnek a barátok, idegesítő szomszédok... bárki, akivel ismerhetjük egymást Very Happy
Művész
Kor :
29
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
18
Foglalkozás :
bestseller írónő
Play by :
Jessica Lowndes

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 15 Okt. 2018, 23:39
Mivel a korábbi jelölt nem készült el, és törlés alá került  szip  a hirdetésem újra aktuális.
Remélem a pech szériám a keresettjeim kapcsán megszűnik. pls
Gretel Gressen írta:
Keresem a:

-az édesapámat

Mivel igazából nagyon kevés dolog kötött, nem is igazán karaktert akarnék meghirdetni, hanem egy plot lehetőséget készülő karaktereknek.(mondjuk ha nem kelne el egy idő után biztosan meghirdetném, de annyira kevés dolgot hagyok fixen, hogy sok értelme egyelőre nincs)

Amit a karakterről tudni kell:
- férfi (nyilván, de ez úgy jól hangzott Laughing )
- 50-55 között van jelenleg (50 alá ne menjünk le, hiteltelen lenne)
- arcban egy Sean Bean-nek, egy Kevin Costnernek vagy akár egy Bruce Willis-nek nagyon tudnék örülni, de ebben abszolút nincs megkötésem
- hogy miért mentek szét még a születésem előtt a mamával, a megalkotóra bízom
- az anyukám nagyon beteg, és mielőtt végleg elveszíteném, szeretném neki megtalálni a férfit akit egykor szeretett, és akinek az emlékét soha nem sározta be előttem, mindegy miért ment el. Aztán időközben apa az aki felkeres engem.
- a lánykori nevem Milton, de aput nem így hívták, ez a mama neve

Szeretnék egy nagy rátalálást kijátszani az ismert írónő és az apukája között, szóval boldoggá tenne az aki megalkotná nekem a papámat. Remélem lesz aki kihívást lát majd egy idősebb férfi karakterben. édi

Ha van ilyen, ne fogja vissza magát, és írjon rám bátran! cupp
Igazságügy
Kor :
29
Hozzászólások száma :
28
Reagok száma :
23
Foglalkozás :
ügyvéd
Play by :
Teya Salat

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Szomb. 03 Nov. 2018, 20:58
Eljutok idáig is...

Üres a barátságfüzetem dráágák, szóval keresnék (dobpergés)

MINDENKIT Very Happy

Kollégát, boltost, pultost, exet, havert, barátot, barátnőt, szomszédot, ellenséget, pepsit, tepsit, szeretetet, utálkozást, semlegességet, bűnözőt, ártatlant..
Bárkit
mindenkit
Téged!

PM a középárfolyamom.
Törvényen kívüli
Kor :
33
Hozzászólások száma :
30
Reagok száma :
23
Foglalkozás :
Tetováló
Play by :
Josh Mario John

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Vas. 04 Nov. 2018, 09:01
Hahó,
Mivel eddigi itt létem nem volt igazán aktív, köszönhetően a hosszú hétvégéknek, most már én is építgetném a szálaim.
(Ha meglévő karakter nem jelentkezik rá akkor hirdetni is fogok )
- keresek egy legjobb pajtit, akit minimum 20 éve ismerek és tud minden piszkos kis ügyletemről, sőt ő is mozgat szálakat.
- keresek egy rendőrt, aki ilyen 22-25 között lehet (opcionális),az élete már most megcsúszott és drogokhoz nyúlt, szerencsétlenségére éppen belém botlott... így néhány fülesért cserébe akár ingyen is hozzá juthat pár cucchoz.
- van egy étterem tulajdonos is, aki kiváló séf, több étterme is van, amelyek raktárában csempész áruk is vannak.. meg még ki tudja mi..
- egy bár pultost, de őt meg is hirdettem. Komoly terveim vannak vele. (Mint mindenkivel)
- szomszéd nénit, kislányt, kisfiút, a kutyájukat, bárkit
- ellenséget
- exet, egy éjszakásokat
- munkatársakat /tetováló üzletbe, pubba, étterembe/
- Téged.

Komolyan, rohadt sok mindent kezdenék ezzel a karival, ha nem ijednének meg mindig :"D

Egy pm az ára, nem harapok, elő tudom venni a cukifiú énem, maximum utána tarkón hányom magam. Very Happy
Szolgáltató
Kor :
25
Hozzászólások száma :
6
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
táncos/tolvaj
Play by :
Selena Gomez

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 05 Nov. 2018, 15:45
Halihó, olyan friss vagyok, hogy még el sem fogadtak, ám szívesen alapoznék magamnak valamit itt.
Keresek gyakorlatilag bármit..
- Lakótársat
- Ellenséget
- Barátot
- Főnököt ( táncolok egy bárban)
- Kutyát, macskát
- Exet (lányt, fiút)
- Az újságos, boltos nénit/bácsit

Tényleg bármit.
Ötleteim is vannak, többnyire normálisak is, csak attól függ TE ki vagy.
Ha gondolod, dobj egy üzenetet és tárgyalunk. Smile
Elit
Kor :
25
Hozzászólások száma :
4
Reagok száma :
1

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 05 Nov. 2018, 20:06
Keresném a telefonom névjegyzékében található számok tulajdonosait (azonnali játékot nem tudok ígérni sajna, de örülnék a kapcsolathálózatnak, a játékok pedig úgyis jönnek-mennek):

Fel Ne Vedd (mobil)
Kerámiaszaküzletembe betévedt férfi/nő, aki rendelni kíván valami parádésat a konyha- vagy irodaasztalára. Nem csíp, de tetszik neki a munkám.

Vedd fel (otthoni)
Titkárnőm, a kerámiaszaküzletem telefonkezelője, és minden-amit-én-nem-tudok-kezelni kezelője. Lehet diákmunkás gyakornok, részmunkaidős anyuka, bármibárki. ET-ben ugyan Liss névre hallgat, de az ET-t nem kőbe véstem.

Hajajj (mobil)
Pár hónappal ezelőttig egészen működő, komoly párkapcsolat másik fele, akivel nem csúnyán váltunk el, semmi dráma, csak valahogy úgy alakult, jobb külön, mint az összeköltözés kérdésén veszekedni.

Lovarda (otthoni)
Bárki, aki a lovarda irodájának vonalas telefonján képes lenne éppen engem keresni.

Csicsergő borsó (mobil)
Egyetlen nőnemű kebelbarátom, akinek elviselem, ha felhív éjnek évadján, hogy “összetörték a szívem/meg van a nagy ő/úgy érzem nem tudom ki vagyok/hiányzik az elpusztult aranyhalam/szerintem velem van a baj”, és másnap meghívom egy kávéra valamelyik puccos kávézóba, hogy apám számlájára fogyasszon bármit.

Új kontakt hozzáadása (mobil/otthon)
Bárki. Srácok, bárki.

Pm, galambposta, fejnek célzott darab kő - Abrielle
Egyetemista
Hozzászólások száma :
9
Reagok száma :
4
Foglalkozás :
& Egyetemista
Play by :
& Evan Peters

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső Hétf. 05 Nov. 2018, 22:52
Kiskezeket csókolok!

Eljött azon nemes pillanat, hogy én is elkezdjek keresgélni, nem is akármit/akármiket.
Barátok/egyetemi ismerősök: Keresem azon embereket, akikbe belebotolhatok nap, mint nap, amint az óráimra szédelgek és esetleg ennek még közösen örülünk is.
Ellenségek: Azon személyek tábora, akik nem kedvelik a bongyor kis fejemet vagy a tudálékosságomat, esetleg a hülye brit akcentusomat.
Ő: Keresem a hölgyet akibe halálosan szerelmes lehetek, főleg plátói módon. Az sem baj, ha a leányzónak már van valakije és érzéseimet nem viszonozza,csak játszik velem! Tehát összefoglalva keresek magamnak részlegesen elérhetetlen szerelmet fiatalabb/idősebb/egykorú  hölgy személyében.

Ha esetleg valaki lát bennem fantáziát, nyugodtan keressem PM-ben. Smile
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Kapcsolatkereső

Kapcsolatkereső
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next