welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Lio & Kenny - Fenékig!
Elit
Kor :
19
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
28
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Lio & Kenny - Fenékig! Szomb. 01 Szept. 2018, 23:30
Vissza az elejére Go down
Elit
Kor :
19
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
28
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Szomb. 01 Szept. 2018, 23:37
Hogy én milyen rég láttam már a nagy cimborámat. Bevallom, az én saram a dolog, mert hol nyaralok, hol meg szintúgy nyaralok és hol a csajom viszem el ide meg oda, táncolni, kajálni, állatkertbe, majd megint nyaralni. Nem tehetek róla, hogy aztán a család szippantott be a kötelező nyaralással. Lassan jön az egyetem, azt mondják nehéz lesz és sok lemondással jár, de nem kell szarni, mert amúgy az egész egy nagy  buli. Akarom én ezt hinni, hogy így van. Mindenesetre nyárra megvan a bakancslistám, hogy mit fogok véghezvinni, kipróbálni, amire esélyesen sulikezdéssel lehúzhatom a rolót. Mert nem az az elismerés, hogy bejutok az egyetemre fizetősen no meg egy kis protekcióval - a faterom által -, hanem az, hogy önerőből bent fogok maradni, mert bent kell maradnom, mert tudom, hogy én ezt akarom. Ahhoz meg kellene komolyodnom, nagy levegőt venni és letenni valamit az asztalra annyira, hogy az koppanjon egy baszott nagyot.
- Csá Kenny! Cimbi de rég láttalak. - nyújtom a kezem felé, ahogy a második csikk cigi után megjelenik a szórakozóhely bejáratánál. Ha iszok, akkor hajlamos vagyok rágyújtani, egyébként többnyire hanyagolom. Ja, hanyagolom... vagy rögtön bekapok utána egy rágót, mert addig csókot sem kapok nagyon. Kemény az élet, mi?
- Gyere nézzünk valami helyet. Még nem mentem be, mert akkor írtál, hogy mindjárt itt leszel, mikor megérkeztem.  Gondoltam megvárlak.  Mit iszol?
Elit
Kor :
26
Hozzászólások száma :
47
Reagok száma :
8
Foglalkozás :
† businessman
Play by :
† harry styles

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Vas. 02 Szept. 2018, 17:37

lio&&kenny

Mostanában túl sokat dolgozom. Jobban átnézem, hogy miket művelnek az alkalmazottaim és ha valami nem tetszik, akkor előveszem őket. Egyre gyakrabban fordul ez elő, talán eddig nem vettek valami komolyan a kicsapongó életmódom miatt, így többet bejárok az irodába. Persze az elveimen és az életstílusomon nem változtattam semmit, csak bizonyítani akarom, hogy így is lehet egy hatalmas céget vinni.
A ma este viszont kissé másabb, mint a többi. Általában beugrok valami bárba iszogatni pár haverral, néha munkatárssal, majd egy diszkóban kötök ki, ahol felszedek valami könnyű nőcskét és hazaviszom vagy ő visz magához. Jobb esetben már az adott szórakozóhelyen lerendezzük, aminek meg kell történnie.
Ma viszont találkozom Lionellel, akit már egy ideje nem láttam. Neki inkább a sulira kellett koncentrálnia, míg nekem a munkára. Ez az este most kettőnkről szól, mint a régi szép időkben és nem arról, hogy felszedjek valakit. Amúgy is kis pihenésre van szükségem, főleg mióta Donna feltűnt a munkahelyemen.
- Szia Lio – megrázom a kezét egy nagy mosollyal az arcomon és rögtön le is ülök mellé. – Ja hát most nem volt úgy időnk összefutni, de ma csak a tiéd vagyok. Érezd magad megtisztelve – nevetek fel.
- Itt hátul van dohányzórész, majd üljünk be oda és akkor nem kell kijárni cigizni. Kényelmesebb és rálátni onnan a tánctérre, ha érted mire gondolok – utalok a sok nőre, akik dögösen rázzák magukat minden este. – Először egy sört, aztán felesezzünk majd – ajánlom fel.
Elit
Kor :
19
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
28
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Hétf. 03 Szept. 2018, 20:29
Néha nehéz dolog összehangolni úgy egy kapcsolatot, hogy a nőd ne legyen féltékeny, ha a haverokkal mész bulizni. Már vannak ugye azok a csajok, akik benne vannaka buliba, jönnek velünk, tolják ugyanúgy, ami szerintem egy bizonyos szint után nem is egészséges. Én sem tolok le 0-24 órát az ágyban hemperegve, nem? De az sem jó, mikor a nő féltékeny és még abból is gyanakszik, ha a pénztárosra mosolygok fizetés közben. Hát istenem, mire másra használjam a szemem, mint nézésre?
De rájöttem egy apróságra... Oly nem is annyira féltékeny, mint azt elsőre gondoltam, elvégre a múltkor sem verte ki a balhét, amikor hirtelen felindulásból a haverokkal beültünk inni valahová. Kamatoztatni akarom ezt a lehetőséget, ha már adott, mert az alatt az idő alatt olyan kellemes tevékenységeket is megejthetek, mint egy cigi elszívása. Csak úgy van a kesztyűtartóban és alig veszem elő. De most... most nem hagytam magára.
- Sok volt a meló? - szívok még egy jóízűen kaparós slukkot a cigiből, mielőtt elnyomom a bejárat előtti korláton és elpöccintem valamerre. Majd bent valamelyik dohányzós asztalnál jöhet a következő.
- Akkor a jobb hátsó box? - ahogy belépek kiszúrom a helyet, ami üres, kellően elszeparált és mégis remek kilátás az egész helyre.
- Hozom a sört. - nem lacafacázok, fordulok is le az arany nedűért a pulthoz, ahol amúgy is sokan állnak. Na mi van, mindenki ma ér rá?
Elit
Kor :
26
Hozzászólások száma :
47
Reagok száma :
8
Foglalkozás :
† businessman
Play by :
† harry styles

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Szomb. 22 Szept. 2018, 19:21

lio&&kenny

A nők egyre több időt elvesznek az átlagos férfiak életéből és már lassan Lionel sincs másképp. Igazából jól tudom, hogy nem ez a fő ok, hogy mostanában keveset találkozunk, de ez is egy közüle, hiszen ezt tagadni sem lehet. Mostanában nekem is bőven meggyűlt a bajom az ellenkező nemmel, mivel az új munkaerőm, az új közgazdászom, akire hónapokig vártam életem első és talán az utolsó szerelme is, Donna. Még senkinek sem meséltem erről, mert egyelőre érzékenyen érint a téma, de ez még változhat.
- Rengeteg, de bár csak a meló lett volna, ami olyan sok – utalok ezzel a barna hajú szépségre, aki nem is olyan rég kezdett el dolgozni nekem. Azt mondják, hogy minden kezdet nehéz. Ez különösképpen az.
- Tökéletes – bólintok és átveszem az irányítást Lio elől, majd behuppanok a boxba és elő is veszem a cigimet a zsebemből a pénztársámmal és a telefonommal együtt, amiket kicsapok az asztalra. Egy cigire viszont gyorsan rá is gyújtok.
- Meggondoltam magam, hozz rövidet is. Mondjuk vodkát – kiáltok utána és amikor meglátom, hogy mekkora a sor még gyorsan hozzáteszem azt is, hogy tolakodjon. Nem kell neki kivárnia ezt az egészet.
Elit
Kor :
19
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
28
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Kedd 25 Szept. 2018, 14:10
Kennyn nehezen lehet kiigazodni, néha majdhogynem lehetetlen küldetés. Hogy miért? Az ő és a nők kapcsolata egy örökké fennmaradó paradoxon. Sosem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolja-e vagy mégsem, többnyire pedig ez utóbbi szokott dominálni. Az esetek 99%-ában az ilyen ivással egybekötött esték mindig arról szóltak, kit és hogy tudnánk felszedni, ebből ténylegesen kivel tesszük ezt meg és miképp. Az ilyen esték vagy rövidek és kiterjed a cselekmény az utolsó piáig, aminél úgy gondoljuk, hogy elég, jobb esetben pedig valakit levadászunk.
Ez most már a múlt, mert ha ilyen meg is történik, csak ő fog lépni, én már nem. Megnézem én is a csajokat, hisz azért van a szemem, hogy lássak is vele, de a tettek mezejére már nem lépek. Azt hiszem kezdek megkomolyodni, hogy másabban tekintek rájuk, más motivál, beérem azzal az eggyel is, aki van. Amióta volt a síbaleset és az együtt vagyunk és mégsem időszak, azóta rájöttem, hogy nem is akarok mással lenni és másképp. Nem tudom körbeírni, nem tudom megmondani miért és hogyan jöttek így a dolgok. De ha megkérdezné valaki, hogy "haver, mi van veled?", akkor szemrebbenés nélkül vágnám rá, hogy "hát tudod felzabált a szerelem". Még annyira idegennek hat ez a szó, még én is csak mértékkel merek érezni - a lófaszt, mint egy tűzhányó -, de nem tagadnám már le magam előtt sem.
Befurakodok a sorba, némelyik már nem egészen ép tekintetű földit megkerülöm és már a pultnál is vagyok.
- Egy üveg vodkát is, légyszi. - szólok a csaj után, mikor már a két korsóért fordul. Nem akarok többször visszajönni, inkább akkor egyben elhozok mindent, amit csak lehet. Vagyis ami fér a kezembe. Milyen kár, hogy nincs meg az a képességem, mint a nőnek a mém képen, hogy mellel körbekeríti a korsókat és már hozza is a nyolcat.
- Mármint több is van mint munkaviszony? - a sör már előttünk, pont olyat hoztam, amit mindketten szeretünk és nem vagyok rest nagy korsót hozni belőle. De nem egészen értem Kenny sztoriját, vagy csak még nem mindent mesélt el. Ott van az a szép csaj, oké, de aztán?
- Egészségünkre. - emelem a korsót.
Elit
Kor :
26
Hozzászólások száma :
47
Reagok száma :
8
Foglalkozás :
† businessman
Play by :
† harry styles

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Kedd 30 Okt. 2018, 17:11

lio&&kenny

Furcsa lesz Lionel-nek Donnáról mesélni, hiszen még sosem említettem neki, hogy volt gimiben egy igen komoly kapcsolatom. Talán pont emiatt nem akarok már más nőkre nézni, mert úgy érzem, hogy én Donnával mindent kiéltem, amire szükségem volt. Néha tényleg így gondolom, hogy ez így van, de aztán rájövök, hogy igazából csak faszfej vagyok, akit nem érdekelnek a női érzelmek.
Vigyorogva nézek Lio-ra, amikor meglátom, hogy a két korsó sör mellé még egy üveg vodkát is kikért. A következő kört biztosan én állom, ezt gyorsan el is könyvelem magamban. Remélem a kicsi én is hajlandó lesz maradni még további piálásra attól függetlenül, hogy rátalált a szerelem és talán a leányzó várja is. Mondjuk nem hinném, hogy ma már találkoznának, hiszen nem kevés adag alkoholt kért ki.
- Lehet még nem meséltem, de nekem volt egy négy évig tartó kapcsolatom – elnvetem magam, mintha ez az egész igaz se volna, hiszen annyira abszurdnak hallatszik hangosan kimondani pont az én számból. Mielőtt folytatnám azért egy jó nagyot kortyolok a sörömből. – A lányt Donnának hívják, osztálytársak voltunk gimiben és mikor ideköltöztem minden szó nélkül megszakítottam vele minden kapcsolatot. Azt se tudta mi van velem, hol vagyok, hogy velünk mi van és láss csodát, ez a Donna az új alkalmazott a cégemnél. Hurrá! – tapsikolni kezdek, mint valami fogyatékos kislány, majd mikor realizálom, hogy mi is történik gyorsan lehúzom a korsó sörnek a felét.
- Na és te? Jól megvagy az asszonnyal? – kérdezem témaváltásként. Még nem volt olyan iszogatós, összeülős esténk, hogy ne a csajok alkalmi megdöngetéséről folytattunk volna eszmecserét.
Elit
Kor :
19
Hozzászólások száma :
37
Reagok száma :
28
Foglalkozás :
Egyetemista
Play by :
Carter Jenkins

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig! Csüt. 01 Nov. 2018, 10:36
Jópofa dolog kikapcsolódni, szétinni az agyam, majd kellemes érzéssel - a lófaszt, merő hányingerrel - álomba szenderülni a saját ágyamban - már amennyiben eljutok addig. Nem kertelek, nem várok nagyot az estétől, nem is rúgom szét a ház oldalát, csak lazulni akarok. Amióta rendeződtek a dolgok Olyval, azóta kevesebbet járok el inni. Most már csak a pia kedvéért, a társaság kedvéért és azért a látványért is. Nem tervezek csajozni, de bőségesen tudok kit stírölni, hogy aztán megállapíthassam, egyiknek sincs olyan jó segge, mint az én sportorientált szöszimnek. De jó érzés úgy jönni, hogy régi jó baráttal iszogatok, akivel rengeteg mindent meg is tudnánk beszélni. Nekem legalábbis van mit mondani, mint hogy eldöntöttem, tényleg egyetemre járok és már fel is vettek, ahogy azt is meg akarom osztani vele, hogy nem is olyan rossz egy nő mellett meglenni. Igaza volt, amikor azt mondta, nagy döntésekben igen is férfi fejjel kell mérlegelni, nem viccelődve.
Nem adom kicsire, amikor kikérem a piát. Ha kell, akkor alapozzunk így. De azért látom rajta az elképedést, amikor az asztalhoz érek az italokkal. Miért, mire gondolt, majd cserkészpartit tolunk popcornnal meg éjszakai csillagleséssel? Hisz ismer, én kicsire sosem adok, ehhez pedig akkor is tartom magam, ha Oly néha túlzásnak érzi azt, amit csinálok.
Épp csak belekortyolok a sörömbe, amikor Kenny valami olyat mond, amivel esküszöm megfullasztani akar inkább mint bármi mást. Hé, ember, azt látod, hogy én közben iszom? Oké, oké, ez komoly téma ahhoz, hogy elvicceljük. De azért nem bírom ki így sem.
- Nahát ember, kibírtad négy évig egy csaj mellett? - kíváncsian csillan a szemem, megint a korsójának löttyintem az enyémet.
- Ez aztán teljesítmény, innunk kell rá. - megint a sörbe kortyolok, közben azon jár az eszem, hogy nem lenne rossz, ha mi is legalább ennyi ideig bírnánk. Utána már se suli, se semmi nem állíthat meg. Nagy terveim vannak és mindet meg akarom valósítani.
- Szóval annyira mégsem jó, mi? - neccesnek tűnik a dolog, biztos kellemetlen egy ex mellett dolgozni úgy, mintha semmi közük nem lenne egymáshoz.
- Meeg, meeg, bár sokszor edzeni jár és nehéz néha összehangolni a programokat, azért sikerül. Kapott tőlem egy cicát is, ha nagyon magányos lenne.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Lio & Kenny - Fenékig!

Lio & Kenny - Fenékig!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal