welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

férjem, Conrad Byrn
Civil
Kor :
27
Hozzászólások száma :
4
Reagok száma :
0
Foglalkozás :
trophy wife
Play by :
Marina Diamandis

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: férjem, Conrad Byrn Hétf. 27 Aug. 2018, 14:02

Conrad Byrn
...
play by
Henry Cavill
kor
36 év
csoport
elit/kereskedelem és szolgáltatás/civil?
foglalkozás
mérnök
szexuális beállítottság
hetero
információk a karakterrõl
36 éves, sikeres mérnök vagy, a munkád gyakran utazással jár, olykor hetekig távol vagy, de rengeteg pénzt teszel az asztalra. Négy éve házasok vagyunk, hogy a házasságunk mennyire boldog, az egy nagy kérdőjel. Nagyban megnehezítem az állandó bizalmatlanságban, gyakran feljön, hogy nem is szeretsz igazán, mást akarsz, biztosan megcsalsz... Bármennyire szeretsz is, nem könnyítem meg a dolgod. Igazi kissé régimódi férfi vagy, egyáltalán nem bánod, hogy te tartasz el mindkettőnket; emellett úriember vagy, nem szívsz olcsó cigarettát, csak szivarozol néha, drága alkoholt iszol, azt is mértékkel. Te osztod be a pénzt is, annyit adsz nekem, amennyit gondolsz. Mondhatni igazi klasszikus régimódi házasságunk van, gyerekek nélkül.

Terveim szerint az egész megcsalósdi-nem szeretősdi csak Georgia kitalációja, bonyolultabbnak tervezem ezt a kapcsolatot, nem klisét szeretnék fiatal szeretővel, satöbbi. Nyitott vagyok az ötletelésre, a mérnök karrier maradjon, a kor szintén, a névhez is ragaszkodnék, viszont a play byra más verziókat is szívesen meghallgatok. A karakter személyiségét és a kapcsolatukat bővebben megtárgyalhatjuk pmben. Nagyon várom!  pirulo  pirulo  pirulo

Vissza az elejére Go down

férjem, Conrad Byrn
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal