welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Dr. Hampton - a sürgösségi gyöngye
Egészségügyi dolgozó
Kor :
28
Hozzászólások száma :
25
Reagok száma :
17
Foglalkozás :
sürgősségi orvostan rezidens
Play by :
۵ Torrey DeVitto

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Dr. Hampton - a sürgösségi gyöngye Vas. 26 Aug. 2018, 21:46

Dr. Dale Hampton
is that you, or your ego?
play by
Nick Gehlfuss
kor
31
csoport
egészségügy  
foglalkozás
oxyológus
szexuális beállítottság
heteroszexuális
információk a karakterrõl
Arrogáns vagy és nagyképű, de piszok jó orvos. Olyan, aki képtelen elfogadni ha másnak van igaza. Amikor párban dolgozunk, mindig be akarod bizonyítani, hogy a Te ötleted jobb, a Te vizsgálatod pontosabb. Az agyamra mész vele, ugye tudod?
Már a kórházban dolgoztál rezidensként, amikor én is ide kerültem, csak két éve lett belőled a sürgősségi osztály hivatalos, teljes értékű, nagybetűs orvosa.
Meg kellett küzdened azért, hogy eddig elérj az életben. A szüleid elváltak, apádat már évek óta nem láttad. Látod, ebben is hasonlítunk. Anyád nem tudott annyira támogatni, hogy zökkenőmentesen tudd elvégezni az orvosit, te mégis szín ötössel végeztél. Ez is bizonyítja a kiválóságodat, amivel Te magad is tisztában vagy. De van egy lelkiismeretes oldalad is, ami akkor bújik elő, ha elveszítesz egy beteget. Ott van a szemedben, hogy fáj. Hogy hiába küzdöttél, hogy hiába minden.
Hol ez a lelkiismeretesség, az érzelmekkel teli tekintet, amikor rólam van szó? Miért van az, hogy a közeledben lenni, veled együtt dolgozni olyan, mintha az oviban lennénk, és a legjobb szórakozásod az lenne, hogy folyton az én hajamat húzod? Ha nem kedvelsz, ha bajod van velem, nem lenne egyszerűbb, ha egyenesen a szemembe mondanád? Vagy attól félsz, hogy a válásom, a nevelőapám halála, a családom kisemmizése után ez lenne az élet utolsó döfése?

// Ha netalántán megtetszett a karakter a leírás alapján, akkor ne habozz regisztrálni. Ha bármilyen kérdésed, kérésed, ötleted, felvetésed, óhajod, sóhajod lenne, akkor PM-ben megtalálsz - nem harapok.  édi  A pb-t bár nagyon szeretném megtartani (légyszi), de végső esetben meggyőzhető vagyok.  Na és végül, de nem utolsó sorban nagyon-nagyon várom a karaktert!  woo

Vissza az elejére Go down

Dr. Hampton - a sürgösségi gyöngye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal