welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

Armand, the manager
Művész
Kor :
34
Hozzászólások száma :
18
Reagok száma :
12
Foglalkozás :
Író
Play by :
Tom Hiddleston

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Armand, the manager Vas. 26 Aug. 2018, 14:32

Armand .....
Successful people never worry about what others doing
play by
Eddie Redmayne (csak javaslat!)
kor
30+
csoport
Kereskedelem és szolgáltatás
foglalkozás
Ügynök, menedzser
szexuális beállítottság
választható
információk a karakterrõl
Azon ügynök-menedzsment cég fiatal, ám eddig nem túlzottan alkalmazott üdvöskéjeként vagy számon tartva, mely nem is olyan régen felkeresett engem, hogy egy meglehetősen ideális állásajánlattal élve Párizsból Montréalba csábítson. Elfogadva a lehetőséget az ügynökség igazgatósága úgy döntött, hogy Téged emel ki a megannyi embere közül, hogy mellém helyezve kamatoztasd eddig méltánytalanul elnyomott tehetségedet a szakmában. Nem vagy egy régi motoros, voltak már kisebb-nagyobb munkáid, de most általam jutottál a legnagyobb falathoz, ezt a lehetőséget pedig nem akarod kiengedni a kezeid közül. Lelkes vagy, segítőkész és türelmes –ami egy meglehetősen nagy erényed mellettem-, de ami a legfontosabb, talpraesett, határozott és megbízható munkaerő. Tudod, hogy mitől döglik a légy, precízen és választékosan forgatod a szavakat, így könnyen az ujjaid köré tudsz csavarni bárkit, játszi módon veszed fel a kesztyűt bármilyen nagy névvel szemben, és mindig sikeresen kerülsz ki az összetűzésekből. Nem hátrálsz vissza az akadályoktól, szereted a végletekig vinni az alkudozást, hogyha úgy gondolod, nem megfelelőek a felénk tanúsított feltételek. Éppen ezen érdemeid miatt minden további nélkül válhatott volna belőled akár ügyvéd is, mégis ezt az irányt választottad, hiszen többször is kacérkodtál az írás művészetének gondolatával, ez pedig közelebb visz a céljaid eléréséhez, mint az öltönyös, irodai munka.

//Én a magam részéről ennyit szeretnék megszabni Armand kapcsán, hogy a lehető legtöbb ponton szabad kezet kaphasson a jövendőbeli megalkotó édi Az avatar egyáltalán nem kötött, szabadon változtatható, viszont a névnek örülnék, mert az eddigiekben ezen a néven volt emlegetve a kedves menedzser! woo Abszolút meggyőzhető vagyok bármi kapcsán, hogyha valami nem tetszene a leírásban, de amúgy gondolkozol a karakteren, nyugodtan keress fel az ötlettel, valószínűleg nem fogok nemet mondani hmm Nagyon-nagyon várom az úrfit, hogy Tybalt a személyében ne csak egy menedzsert, hanem egy biztos baráti pontot is kaphasson! édi

Vissza az elejére Go down

Armand, the manager
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal