welcome to montreal!

you can't buy happiness, but you can live in canada

a kis "családom"
Tanár
Kor :
36
Hozzászólások száma :
22
Reagok száma :
14
Foglalkozás :
» p.e. teacher (high school)
Play by :
» sebastian stan

Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: a kis "családom" Csüt. 23 Aug. 2018, 17:47

elkelt
nevelt lányom
play by
camila mendes, emeraude toubia, de megbeszélés alapján változtatható, de ilyen kaliberű hölgyekkel egyezkedjünk
kor
17, akár majdnem 18
csoport
oktatás  
foglalkozás
diák
szexuális beállítottság
választható
információk a karakterrõl
Anyáddal járok, vagy mondhatom úgy is, hogy az élettársa vagyok, így valamilyen szinten a mostohaapád is, amit bevallom nem szeretnék így kezelni. Nem túl jó a viszonyunk, az utóbbi egy-két hónapban még rosszabb, mint valaha volt, és nem tudom miért. Nem beszélsz velem, ha mégis annak csak vita a vége, és még az órákon is szájalsz velem, úgy ahogy otthon. Tudod jól, hogy ezt én bizony hosszútávon nem fogom elviselni. Sosem volt felhőtlen a viszonyunk, de régen legalább ha hozzászóltam, nem hajtottál el. Tudom, hogy valami történt, látom az iskolában is, és szeretnék segíteni, de ha nem engeded nem tudok. Csak remélem egy napon megint lesz egy valami normalizált kapcsolat kettőnk között. 

// a kishölgy nagyon képlékeny, lehet egyszerűen csak tényleg kamaszodik, vagy a háttérben rosszabb dolgok vannak, bármi lehet, szívesen ötletelek a megalkotóval  édi a névhez annyiban ragaszkodom, hogy az et-mben így neveztem, de nemkötelező megtartani, lehet akár második név is, vagy egy béna becenév Ethantől. A pbhez sem ragaszkodom, a két hölgy valamelyikének nagyon örülnék, de egyezkedhetünk hasonló kaliberű lányokról is. A későbbi kapcsolatról egyezkedünk majd, semmitől nem zárkózom el, így bármivel lehet még ebből. A megalkotónak bármikor bárhol bármilyen kérdésre szívesen válaszolok, nagyon várom őt  woo
Egyszer már elvitték a hölgyet, van egy megkezdett játékunk is, így aki jön, annak persze van választása, hogy a tiltott kapcsolatba forduló szál marad vagy sem, csak jöjjön a drága  édi  

carmen madsen
párom
play by
választható
kor
40 környéki
csoport
választható  
foglalkozás
választható
szexuális beállítottság
bármi lehet
információk a karakterrõl
Az élettársam vagy már lassan egy éve, nagyon hamar összeköltöztünk, de az élet így hozta. Boldogok vagyunk úgy általánosságban, de akadnak problémák is a kapcsolatunkban. Az éjszakák például, várom mikor raksz ki, mert a füldugó már nem segít abban, hogy ne riadj fel rám. Nem tudom, hogy a kapcsolatunk ezt túl fogja-e élni vagy sem, de bevallom én nem vagyok szerelmes. Imádlak, szeretlek, de nem eléggé ahhoz, hogy küzdjek ha kiraksz mondjuk. Nem tudom mi lesz akkor, de van egy sejtésem, ha megelégeled az én gondjaimat, akkor vége. Elküldtél pszichológushoz, megfontoltam,így meglátjuk, hogy javul a helyzet vagy sem, de ultimátumot adtál nekem, és még megpróbálok kitartani, tudja a fene meddig tart.

// semmit sem szabok meg az a helyzet, az elején leszögezném, hogy nem tervezek ezzel a hölggyel életre szóló kapcsolatot. Még tarthat, de nem lesz házasság meg kacsalábonforgó palotás hétországos szerelem. A pb-ben annyi a kikötésem, hogy a lánykához a fentebbi hirdetésben hasonló kaliber legyen, hiszen mégis csak rokonok. Bármi bárhol alakítható, a név is, csak így emlegettem a lapomban. Én várom őt, érdekes játékaink lehetnének, írj ha itt vagy  édi

Vissza az elejére Go down

a kis "családom"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal